0

@Hshdhrhdh 25 jest dużo lepsze niż 35 tak jak jest teraz.

2

@NeroTFP1 Może nie rozpisać, ale narysować drzewo genealogiczne :P

0

@lithotripter Jak byłem nad morzem i przygrzało do 25 to już było nieznośnie

0

@Antimadridista~ Większość to nie wszyscy i zostaną najlepsi ^^

0

@Faro W okresie wczesnowiosennym spotkałem starego znajomego. Było coś w okolicach 10 stopni. Szedłem w krótkim, a znajomy mówi "a ten jak zwykle na krótko", nie widzieliśmy się od lat :P

0

@Pnog37 Nie, nie wszyscy

0

@Antimadridista~ Ciepło było od marca aż do teraz nie licząc kilku upalnych dni

3

@Faro Grałem od rana do wieczora w piłkę. Do domu tylko na jedzenie i spanie przychodziłem, a co? Za dzieciaka jakoś inaczej odczuwałem temperaturę. W czasach gimnazjalnych (w sumie to też dzieciak, ale taki trochę starszy) zacząłem się hartować. Nauczycielki mnie wyzywały gdy wychodziłem na krótko zimą rzucać się śniegiem :D Ale dziś to nie jest gorąco. Wyszedłem na chwilę i mnie dosłownie paliło w mordę

1

@Mlodypro101 Da się jeśli ma się klimatyzację. A noce w okolicach 20 stopni są tropikalne. Jak jest jest komuś za zimno to się łatwiej ugrzeje niż jak komuś jest za gorąco i ma się schłodzić. Te wartości, które podałeś są optymalne. Nad morzem było idealnie przy takiej temperaturze.

36

Wyszedłem na chwilę na dwór. Wiedziałem, że jest źle, ale nie spodziewałem się, że aż tak. Każdy kto twierdzi, że to jest przyjemna temperatura powinien dostać bana za trollowanie.

1

@bezalkoholowy nie podałem żadnej wartości. Powiedzmy, że optymalnie jest od tych piętnastu (nie mniej) do dwudziestu dwóch-trzech stopni.

1

@bezalkoholowy ciepłych mamy od groma, gorących to różnie bywa, ale lepsze ciepło niż gorąco :P tak samo jak lepsze ciepło niż zimno. Po co popadać w skrajności?

0

@BorzyKrzys Zobaczymy jakie ojej ojej będzie jak temperatura ciut spadnie :D

1

@bezalkoholowy Jak się można cieszyć gdy w taką temperaturę wszystko człowieka drażni? Szkoda z pokoju wychodzić. Mam obecnie 21 stopni, a jak mam wyjść to jestem chory. Gdyby nie klimatyzacja to wieczorem miałbym pewnie ponad 30 w pokoju...

2

@bezalkoholowy Ciepło było dwa tygodnie temu, teraz jest skwar.

7

@clyde Ja jestem żołnierzem w Call of Duty :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Barcaa12 Niemcy wysłali delegację?!

0

@Kgorecki2500 Kawaler, który ma żonę :P

8

@Popitek12 Można się już śmiać?

0

@fenix1983 a ja w ciągu całego sezonu obejrzę góra kilkanaście meczów i to tylko Barcelony ;)

0

@BillyButcher Z całą pewnością jeden i drugi się tym przejmują :D

2

@gumaz Kilka lat temu gościu (około 50 lat) w robocie się śmiał jak można się na to nabrać. Następnego dnia oszukano tak jego matkę. Babcia ledwo chodziła, ale kasę komuś zaniosła na drugi koniec ulicy :D

4

@gumaz przesrane ci seniorzy by mieli. Nie dosyć, że ich oszukano to jeszcze do więzienia by poszli :D

1

@Frimpong *najlepiej opakowana ;)

0

@LOPEZ16 Co to znaczy, że "Brauna grillowano" i "będą grillować żydowską grupę kibiców"?

0

Czym jest teżewe?


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

13

@Kgorecki2500 Ten kto to wstawił pewnie będzie miał niedługo wypadek :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?