2

@Lionel_Messi10 kolejny raz się potwierdza, że wysokie temperatury są niekomfortowe

0

@zgiru a dlaczego prowokujesz?

1

@Karol145 tylko, że to nie Biden rządził tylko rządzono Bidenem ;)

0

@July_6_BcN ja lubię śpiewać, lubię tańczyć, ale jedno i drugie mi nie wychodzi ;D

0

@bartekvisca no to dobrze. Ci którzy mogą pozwolić sobie na spanie w nocy będą mieli lepszy sen niż gdy jest duchota.

1

@NeroTFP1 Herman, czy to polskie nazwisko? :P

12

@Jakchcesz Gdyby był polskim politykiem to byłby w PISie ;)

2

@Laminedependencia może ma problemy ze zbieżnością?

2

@gumaz @joloskyy nie pamiętam dokładnych liczb, ale o kilkadziesiąt procent zwiększa się ryzyko zawału serca, udaru mózgu czy też raka pracując w nocy. Oprócz tego zwiększa się prawdopodobieństwo zachorowania na choroby psychiczne takie jak stany lękowe czy depresja.

1

@joloskyy wiesz, że praca nocna szkodzi zdrowiu? Ja też tak pracuję, ale satysfakcji żadnej z tego nie mam.

0

@Szczygiel06 no dotrwalim ;)
I tak jeszcze cztery razy

0

@Kgorecki2500 gościu ma/miał mądrą mamę ;)

2

@MesQueUnClub_87 to chyba polecił mu ktoś kto go nie lubi ;)

1

@Lucyffffer1922 powiedzmy, że szukałby kilka miesięcy. W końcu by go znalazł, ale byłby w takim stanie, że nic nie dałoby się z nim zrobić :D

1

@Borry ja nie wrócę, bo nigdy tam nie byłem.

0

@MeAndSwan do ostatniego i do tego ze spin-off'ami

1

@Colon The Walking Dead ;)

1

@Faro nigdy tak nie miałem, ale niektórzy pomimo bana tu piszą ;)

0

@Azi Lepsze Ferrari niż Tesla :P

1

@DamianBarcaCule Ja z Nowakiem kiedyś pracowałem

0

@Hosh Zawsze możesz oglądać na jednym monitorze, ja tak kiedyś oglądałem skoki, formułę 1 i coś tam jeszcze :D Obraz w obrazie i jazda :P I jeszcze na discordzie pisałem

2

@kuz kopacze też dostarczają dużo emocji, ale zgoła odmiennych :D

1

Żeby tylko na finał MŚ prezydent się nie wybrał...

0

wszyscy się nudzą na na na na

0

Raz się wygrywa, raz się wygrywa

0

Ciekawe czy Kubiak jeszcze siedzi w studio :D

0

@Mezocyklon87 Jeszcze Możdżonek, on nawet do bloku nie musiał skakać :P


0

@mrboom ale z tym to @takisobiektos zaczął

0

Wszyscy się nudzą na na na na

0

Jaki tu spokój na na na na

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?