tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Lionel_Messi10 kolejny raz się potwierdza, że wysokie temperatury są niekomfortowe
0
@zgiru a dlaczego prowokujesz?
1
@Karol145 tylko, że to nie Biden rządził tylko rządzono Bidenem ;)
0
@July_6_BcN ja lubię śpiewać, lubię tańczyć, ale jedno i drugie mi nie wychodzi ;D
0
@bartekvisca no to dobrze. Ci którzy mogą pozwolić sobie na spanie w nocy będą mieli lepszy sen niż gdy jest duchota.
1
@NeroTFP1 Herman, czy to polskie nazwisko? :P
12
@Jakchcesz Gdyby był polskim politykiem to byłby w PISie ;)
2
@Laminedependencia może ma problemy ze zbieżnością?
2
@gumaz @joloskyy nie pamiętam dokładnych liczb, ale o kilkadziesiąt procent zwiększa się ryzyko zawału serca, udaru mózgu czy też raka pracując w nocy. Oprócz tego zwiększa się prawdopodobieństwo zachorowania na choroby psychiczne takie jak stany lękowe czy depresja.
1
@joloskyy wiesz, że praca nocna szkodzi zdrowiu? Ja też tak pracuję, ale satysfakcji żadnej z tego nie mam.
0
@Szczygiel06 no dotrwalim ;)
I tak jeszcze cztery razy
0
@Kgorecki2500 gościu ma/miał mądrą mamę ;)
2
@MesQueUnClub_87 to chyba polecił mu ktoś kto go nie lubi ;)
1
@Lucyffffer1922 powiedzmy, że szukałby kilka miesięcy. W końcu by go znalazł, ale byłby w takim stanie, że nic nie dałoby się z nim zrobić :D
1
@Borry ja nie wrócę, bo nigdy tam nie byłem.
0
@MeAndSwan do ostatniego i do tego ze spin-off'ami
1
@Colon The Walking Dead ;)
1
@Faro nigdy tak nie miałem, ale niektórzy pomimo bana tu piszą ;)
0
@Azi Lepsze Ferrari niż Tesla :P
1
@DamianBarcaCule Ja z Nowakiem kiedyś pracowałem
0
@Hosh Zawsze możesz oglądać na jednym monitorze, ja tak kiedyś oglądałem skoki, formułę 1 i coś tam jeszcze :D Obraz w obrazie i jazda :P I jeszcze na discordzie pisałem
2
@kuz kopacze też dostarczają dużo emocji, ale zgoła odmiennych :D
1
Żeby tylko na finał MŚ prezydent się nie wybrał...
0
wszyscy się nudzą na na na na
0
Raz się wygrywa, raz się wygrywa
0
Ciekawe czy Kubiak jeszcze siedzi w studio :D
0
@Mezocyklon87 Jeszcze Możdżonek, on nawet do bloku nie musiał skakać :P
0
@mrboom ale z tym to @takisobiektos zaczął
0
Wszyscy się nudzą na na na na
0
Jaki tu spokój na na na na