0

Wszyscy się nudzą na na na na

0

Jaki tu spokój na na na na

1

@DonCarletto I to nie zasługa Wilfredo :P

1

Monster, monster, monster, block

0

Walkower i tyle :P

1

@19Macio93 Makaroniarze skupili się na Sasaku, a to Wilfredo dziś punktuje :P

0

@Alek23 To jest okropne, marchewka jak najbardziej, ale zielony groszek jest okropny :P

0

@FcPortoFan1999 tylko to pomarańczowo-zielona maź nie pasuje ;)

0

@Encore Wczoraj przez cały mecz miał 9 :P

0

@FcPortoFan1999 linki do nielegalnych transmisji

0

@dv7wisnia Ja nie mam, ale oglądam, bo jak napisałem, jest udostępnione za darmo bez logowania :P

0

@FcPortoFan1999 na prywatnie też są bany ;)

0

@dv7wisnia .ban
a tak to na stronie canal+ jest za darmo bez logowania

0

@JanZagloba Legia to stary kurczak?

12

@JohnKennedy Śmierć Hanny Mostowiak.

1

Wilfredo już rozgrywa lepsze zawody niż wczoraj :P

1

Spodek odleciał! :P

1

@gumaz mamy nawet nową @marta12345 :D

0

@TR3YWAY Jak to się mówi, niech każdy robi ze swoim ciałem co chce :P

0

@Leooo strims.ban
pozdrawiam ;)

0

@malicinho Ja nie wiem jak całą zimę można narzekać, że zimno, że ludzie chcą lato, a jak przychodzi co do czego to narzekają, że gorąco :D A to nawet nie chodzi o pocenie się. Ramiona i plecy się pieką od słońca, lepiej jak jest 20 i nic nie piecze. Zaraz ktoś napisze, żeby smarować się kremami z filtrem, ale to też jest wynikową upałów ;)

0

@FcPortoFan1999 Sam z siebie nigdy tego nie włączyłem, ale kilka odcinków widziałem jak w domu oglądali.

0

@FcPortoFan1999 czy zarozumiały buc nie może mieć racji?

0

@Encore Szybka wygrana w trzech setach i tyle w temacie ;)

0

@Arkon Ja narzekam gdy jest gorąco. W tym roku byłem tradycyjnie nad polskim morzem i gdy było 20 stopni to było akurat, gdy trochę mocniej przygrzało to już było nieznośnie ;)

0

@marta12345 Jaki poprzedni nick?

0

@Arkon Nie na słońce a na upały...

1

@July_6_BcN a ja byłem na powitaniu lata i w sumie mógłbym tego samego dnia je pożegnać ;)

3

@Bolton albo zobaczył zarobki nasze ;)

2

@Robert_Kubica oby do końca kariery był z tyłu stawki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?