tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wszyscy się nudzą na na na na
0
Jaki tu spokój na na na na
1
@DonCarletto I to nie zasługa Wilfredo :P
1
Monster, monster, monster, block
0
Walkower i tyle :P
1
@19Macio93 Makaroniarze skupili się na Sasaku, a to Wilfredo dziś punktuje :P
0
@Alek23 To jest okropne, marchewka jak najbardziej, ale zielony groszek jest okropny :P
0
@FcPortoFan1999 tylko to pomarańczowo-zielona maź nie pasuje ;)
0
@Encore Wczoraj przez cały mecz miał 9 :P
0
@FcPortoFan1999 linki do nielegalnych transmisji
0
@dv7wisnia Ja nie mam, ale oglądam, bo jak napisałem, jest udostępnione za darmo bez logowania :P
0
@FcPortoFan1999 na prywatnie też są bany ;)
0
@dv7wisnia .ban
a tak to na stronie canal+ jest za darmo bez logowania
0
@JanZagloba Legia to stary kurczak?
12
@JohnKennedy Śmierć Hanny Mostowiak.
1
Wilfredo już rozgrywa lepsze zawody niż wczoraj :P
1
Spodek odleciał! :P
1
@gumaz mamy nawet nową @marta12345 :D
0
@TR3YWAY Jak to się mówi, niech każdy robi ze swoim ciałem co chce :P
0
@Leooo strims.ban
pozdrawiam ;)
0
@malicinho Ja nie wiem jak całą zimę można narzekać, że zimno, że ludzie chcą lato, a jak przychodzi co do czego to narzekają, że gorąco :D A to nawet nie chodzi o pocenie się. Ramiona i plecy się pieką od słońca, lepiej jak jest 20 i nic nie piecze. Zaraz ktoś napisze, żeby smarować się kremami z filtrem, ale to też jest wynikową upałów ;)
0
@FcPortoFan1999 Sam z siebie nigdy tego nie włączyłem, ale kilka odcinków widziałem jak w domu oglądali.
0
@FcPortoFan1999 czy zarozumiały buc nie może mieć racji?
0
@Encore Szybka wygrana w trzech setach i tyle w temacie ;)
0
@Arkon Ja narzekam gdy jest gorąco. W tym roku byłem tradycyjnie nad polskim morzem i gdy było 20 stopni to było akurat, gdy trochę mocniej przygrzało to już było nieznośnie ;)
0
@marta12345 Jaki poprzedni nick?
0
@Arkon Nie na słońce a na upały...
1
@July_6_BcN a ja byłem na powitaniu lata i w sumie mógłbym tego samego dnia je pożegnać ;)
3
@Bolton albo zobaczył zarobki nasze ;)
2
@Robert_Kubica oby do końca kariery był z tyłu stawki