tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Chakalaka A ja wolę opierdzielic Trincao. Ten sam zarobek, a nic z niego nie będzie.
14
@tomek256 zaszczep dziecko na Odrę i wrzuć do chorych na Odrę. Good Luck.
0
@DonMatteo901 To jest trochę tak. Szef zarabia 100 koła i da swojemu pracownikowi 10 koła. Inny zarabia 10 koła i tez ma dać 10 koła? Piłka kobieca to nie sport na którym jest kasa. Niech nauczy sie grac w tenisa i będzie dobrze zarabiać. Pusta baba
5
@IronSanHybrid zaraz później by karniaka zrobił. Koleś to chodząca bomba
2
@MesQueUnClub96 Niech wstawiają, ale chociaż niech tłumaczą.
3
@10SzymonBarca10 No to prosty temat. Laporta mówi, kary to 300mln, dajecie po 100mln i przekonam Socios by zagłosowali przeciw. I mamy 1,1mld na transfery.
0
@ferdas_rawa No nie, bo Socios sie nie zgodza.
2
@Firestone Wyglądał jak pociąg, którego zadaniem było wykopywać wszystko co się da. I fakt w tym się sprawdził.
0
@saczers438 Zwykły średniak, ale hajpowany na LR jak każdy młody ze szkółki.
5
@lukaszmatusiewicz I to jest kosmiczne osłabienie RM. Klucz ich pomocy
3
Gdy było 3-2 i tak nie mieli ani jednej sytuacji. wIęc.....
96
Barca ma umowe, że wejdzie jak Socios beda chcieli. Wiec mogą nas cmoknąć.
3
@Cobra303 Tak to prawdą, ale jednak było sporo podań za plecy i było to widać, że takie były założenia.
6
Wracając jeszcze do wczorajszego meczu. Widać w nim było założenia taktyczne, by obronę Getafe mijać przerzutami za plecy. Zazwyczaj na taka obronę jak Getafe gramy piłka, metoda miliarda podań. Trzeba powiedzieć, że dobrze to w pierwszej połowie wyglądało. Brawa dla sztabu
1
@koszol Taki obecny Konrad. Ogromny talent LR, krytyka trenera, a w Romie ot ja nie wiem czy gra
8
@Krychaaa10 Nie, ani troche. Grał ostatnio jak Pedri dziś
0
Getafe w 5 meczach 1 bramka. Z nami 2
0
Nie ma to jak Kubo 1.40 wygrywający z Trincao
0
@dafik85 Najłatwiejszy to ma RM
0
Jeszcze jedna. Będzie spokojniej, Lenglet chce dziś chyba coś udowodnić.
0
Niech się jeszcze bardziej cofną
0
@macio_944 to zależy czy wygramy wszystko do tego meczu.
0
@Janiama Fajna wiara.Jak z nimi wygramy to sa za nami, a patrząc co odpierdzielał RM i FCB to tylko ich słabość nie dała im mistrzostwa. 7 kolejek, kontuzje i różnica 2 pkt miedzy 3 drużynami, kompletnie nie ma jeszcze mistrza
0
@Janiama Wygrali z Huesca i już mistrzowie?
0
@igor69 Barcelona nie należy. Nie było głosowania socios, do tego nawet prezydent FIFA potwierdził ze Barca sprytnie podpisała umowy. Ale szmaciaki aferę kręcić muszą
0
@Dejvo to sobie Barcę B, oglądaj
1
@Chakalaka zaraz się zacznie płacz. Dest bardzo słabo wygląda w ostatnich meczach i szczerze chce zobaczyć jak Roberto sobie poradzi
4
@jeyx77x Najsłabszy w Barcie B, ale w pierwszej drużynie się sprawdzi
0
@Hopner15 Wow, szał, kur ie to dało , jeden wielki PR nic więcej. Nie zrobili niczego bo i nic nie mogą.
2
@Hopner15 Pomagają, ale co niby zrobili?