tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czytam w prasie Katalońskiej, że wygrywamy i zaczynamy walkę o mistrzostwo :) Z całym szacunkiem, ale ja bym aż tak entuzjastyczny nie był po 1 meczu i to jeszcze z beznadziejnym RV.
0
Zmiany Kumana :) Trincao i będzie 3 mędrców - Busi, Umtiti, Trincao :)
9
Pedri+Cou = 165baniek / na dwóch to daje 82,5 na głowę. Nie takie złe te transfery Bartka :)
12
No to co znajac Kumana, teraz czas na zmiany, zacznie od bramkarza, poźniej obronca, no i na deser Trincao
0
@GadulkiGembulki RV to gra poziomem Arki Gdynia.
1
Przyjmij - podaj, przyjmij - podaj i tak do czasu az pliki nie mapexdri albo Leo. Kur ale nudna jest ta Barca Kumana. Ja po 3 miesiącach nie widzę ti niczego co ten trener wprowadził. Liczą sie indywidualności tylko.
1
@Barwindg ta 3 karne.
2
Ale my jesteśmy słabi. Valencia u siebie wpierdziel od dużo lepszej Sevilli. A my, no właśnie
0
@Gaz I oceniasz to po 4 meczach. No ok, masz prawo
0
@Gaz Grajac 4 mecze, nie wpasujesz sie w zespół, tym bardziej w zespół ktory jest w największym kryzysie od 20 lat
3
@kewin Artykuł sponsorowany przez Białasów i ich fanbojów. Nie od dziś wiadomo komu dziennikarze Polsat Sport kibicują. Źródło A.J, kto to A.J?
6
@BarcaInfo Ten to PR ma dobry, ale chyba go teraz bardzo potrzebujemy. Xavi i tak przyjdzie obojetnie, ktory prezes wygra.
2
@Uukasz_93 Ciężko powiedzieć, on nie gra, zobacz DJ jest z nami rok, a teraz dopiero zaczyna grac fajne mecze.
0
@4drian0 on odpowiada na pytania.
0
@arasz1819 korzystam 20 lat. I mimo awarii to nigdy nie wpłynęło to na moje życie. Nie wiem może nie potrzebuje konta 24h. Miałem jeszcze dwa inne, BGŻ, Bank Zachodni i nie ma lepszego konta niż mBank
0
@pawelke3n Sam znam z 10 osób które chorowały ale sie nie zgłaszały. Wiec wiadomo że jest więcej.
1
@NaFazieHitman Geniusze, ściagają wirusa do nas, no bo nowy, a nowe trzeba mieć :)
0
@MarianoItalianoVero Ale co ma piernik do wiatraka? Piszesz ze woli zostac w strefie komfortu, tu jej nie ma bo dźwiga każdy zły wynik tego klubu. Każdą krytyke, kazdy bład innego piłkarza itp, itd. Zarabia krocie, ale taki Cou zarabia nei mało, a nic nie musi, to jest strefa komfortu.
8
@kamilop Fajna strefa komfortu, gdy wszyscy wymagaja od ciebie byś dźwigał wyniki, a do tego winią za całe zło.
0
@Katalonbar U nas znajdzie wiecej rozczarowań z powracającym Cou na czele.
0
@Adamski69 Może byc gorzej jednak niż u nas. :)
1
@RobiS Przestań pisac że kogoś ratowałeś, bo jakby tak było to by nie było tematu a i nauczyciel nie miałby problemu. Po prostu traktujecie teraz lekcje jak jakis kurs online.
0
@Katalonbar Opera.
1
@barteq Nie pisze by to zrobili, uważam, że nie będzie chętnych na naszych grajków w zimę.
0
Te detale ale jak bardzo wymowne, większość z tych meczy my mieliśmy dobre wejście w mecz.
0
@BarcaInfo Kto kupi naszych piłkarzy. Nie widzę światełka by kogoś byli w stanie sprzedać. Chyba że Trincao bo młody i perspektywiczny.
7
Czyli zostaję. Jasna deklaracja walki i wsparcia klubu w trudnej sytuacji, odejściem by przecież tego nie robił. Chodź sporę grono na to liczy.
1
@bari_94 Ciekawe ilu hejterów teraz wylezie z szafy. Moim zdaniem mamy Cou i Grie z bardzo wysokim wynagrodzeniem, któryś z tej dwójki powinien opuścić klub.
3
@Tomo1989 Wpierw to niech Barca zacznie od siebie, a nie szuka winy w sędziach. Nasz karny z Valencia nie lepszy niż brak na Ramosie. Jesteśmy na miejscu na który zasługujemy.
4
@RobiS Ale czasów dożyłem. Widzisz różnice w spóźnieniu się na lekcje, a wyjście w jej trakcie? Rozumiem, że gdyby były lekcje normalnie to wyszedłbyś sobie odebrać np paczkę z DPD? Przez ta zmianę nauki online ostro dzieciakom się w głowach pop.. mieszało.