0

@dud1 kto Cou wyłożył dwie setki? Ciekawe komu

2

@Dari0G to zobacz jego statystyki nie starania się i porównaj z pozostałymi

3

@barcelonaLM zawsze jak tracimy pkt to jego wina. Zawsze

0

@Kondziubarca stety a nie niestety. To nie jest trener

0

@dud1 a jak nie?

0

@RonnieVEB oni mieli 15 strzałów, 4 setki. Przestańmy prdl o błędach ind. Nie wbikismy 4 bramek sami sobie. Cały zespół wygląda źle.

0

@RonnieVEB zobacz mega pake Valenci.

0

@BarcaInfo przerażające z tragiczna Valencia, najlepszy Bramkarz

0

@Murazor to nie Leo jest problemem tego zespołu. Poczekaj jakiego zespołu bo ja takiego nie widzę

0

@FCB24 zdecydowanie tak.

0

@Sulimo zobacz statystykę. Valencia mogła nam z 5 wpierd. To nie ind problem a ustawienia zespołu

3

10pkt straty. W rewanżu na wyjeździe mamy RM, SEVILLE, Valencie, RS, Villarreal. Wyniki Kumana są tragiczne, po wyborach ten człowiek musi wylecieć bo my LM nie powąchamy za rok.

0

@MejorCampeones a to kiedyś on uderzy? Czy czeka na sylwka?

0

@FCB24 Cou gorszy

3

Przecież VAlencia ma kilometry miejsca. Jezu ale ten Kuman zle ustawia ten zespół.

2

Pierdylian debilnych podań i ani centymetra dalej. Ehh

0

@RosjaninBut Z taka pensja to za darmo oddać.

0

@Tomo_95 Aaa to super czyli twoi zdaniem jak kto na 100 prób ma 95 trafionych to ma więcej nie strzela bo ty pamiętasz dwa.

0

@Hrzan No to 2-0 a nie 3

1

@kamilop Styl EV był milion razy lepszym stylem niż to co Kuman odpr.

2

@Pertezm Bo? Przypomnij mi jego statystyki karnych? Tak z 20 ostatnich poproszę

0

@Hanok Dlaczego 3-0 ?

0

Wynik lepszy od gry. Powinno być 2-0 jest 1-1.

0

To nie jest karny.

0

@BarcaInfo gdzie są trenerzy? Oni analizują błędy, czy jak na orliku klaszczemy gramy, gramy

0

Ile ja jeszcze muszę cierpieć oglądając ekipę Kumana. Kur ile można oglądać tak dramatycznie prowadzony zespół.

1

Z RS pierwsza dobra. Z Valencia druga. Na spokojnie wygramy

0

@Quavosk ja to bym chciał by chodź jeden dzień nie pisać o tym dzieciaku

0

@Xavyol prdl o tym dzieciaku to 90%komentarzy

2

@Xavyol widzę że najważniejsze to czy Puig gra nie gra. Jak mnie wkur ten szum o tego chłopaka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?