tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
@daver cygan to nie rasizm, to działa tylko w jedną stronę. Czarny, czarnuch, czarnuś rasizm
0
@bartoszekkk my nie damy, daliśmy 160 baniek za Cou. No chyba że raty nas zabijają :) a szczerze to po pierwsze Raiola, a po drugie w chwili obecnej nie wierzę by chciał do nas przyjść
0
@cules100pro ligi młodzieżowej rozumiem?
0
@HERORICH2 chyba w ratach na 100lat.
0
@Rewolucja123 pokaż kupon :)
1
@Coutinho007 jak nas nie stać na jego pensje to mogą chcieć go puścić. Zresztą Leo nam tylko przeszkadza, więc za darmo odchodzi, albo za banke by nie było że frajerzy
0
@ShinobiQWE musiałby nie grać Leo i Alba. Wtedy dać wszystkich młodych i mamy wiktorie. A TS opaska, bo to jest Pan kapitan.
3
@betonito jakby ci to powiedzieć z Juve grał tylko Alba a patrz również wpierd. Ba Alba najlepszy obok Leo w pierwszej połowie. Skończcie już te pitolenie że to wina leśnych dziadków, bo na teraz już ich nie ma, a zespół dostaje również baty.
2
A jak ma odwrocić jak Koeamn wczoraj zmienił 3 obrońców.
3
@DonAndresFCB Nikt nie jest w zasięgu na ten moment
0
@barcelonaLM Ciekawe kto zapłaci mu odszkodowanie jak kasa pusta
0
@Bielik12345 A kogo z RM nie miał?
0
@Mati90fcb Puiga moim zdaniem
2
Zarozumiały koleś. Moim zdaniem w Lutym już go nie będzie.
1
@PatrychoO Trochę tak, bo Barca w głowie sobie pewnie miała, nie przegrać 0-3 i pokazała sie Roma, LVP
4
@IronSanHybrid Chłop niech idzie bawić się piłką. Tu go już nic nie czeka dobrego.
3
@IronSanHybrid Sory ale nie.
0
@Gomess Mamy takie problemy finansowe, że i zimą
0
@jacob345 poczekaj na 21r
0
@Roobo Te debilne wybory składów rozumiem to nie jego wina. Wróżka zębuszka mu karze taki skład wystawiać.
0
@barcelonaLM No tak lepsze City, LVP, BM, Chelsea :D
0
@slawkali No to zobacz pressing Juve do 2-0. Sędzia tu nie ma nic do gadania.
1
@DonAndrzejos Ale pierdolenie. Możesz mnie banować, jest to zwykłe pierdolenie. Juve wbił 2-0 będąc znacznie lepszym zespołem. Po co mieli atakować, strzelać? Poczekali i okazje dostali. Barca była żenująca dziś, żenująca
0
@matirix20 Brejt cos tam biegał
1
Ważne mecze Koemana powtórze:
RM 3-1, AM - 1-0, Juve 3-0, Sevilla 1-1, Jedna wygrana 2-0 z Juve. Zajęliśmy drugie miejsce w LM, w LL mamy 14pkt na 10 meczy! Dłużej ten pan trenować nie ma prawa, zagraliśmy bardzo mało trudnych meczy, a zobaczcie na wyniki.
0
@aezakmi123 też tak myślę
0
Firpo podanie w tempo
0
@Colon to broń. 1-0 by nie było źle
0
@Sherem cała 3 siebie warta.
0
EbieZ najgorszym RM u siebie 1-3z najgorszym Juve 0-3. I to u siebie. Ile my z lvp dostaniemy?