17

@daver cygan to nie rasizm, to działa tylko w jedną stronę. Czarny, czarnuch, czarnuś rasizm

0

@bartoszekkk my nie damy, daliśmy 160 baniek za Cou. No chyba że raty nas zabijają :) a szczerze to po pierwsze Raiola, a po drugie w chwili obecnej nie wierzę by chciał do nas przyjść

0

@cules100pro ligi młodzieżowej rozumiem?

0

@HERORICH2 chyba w ratach na 100lat.

0

@Rewolucja123 pokaż kupon :)

1

@Coutinho007 jak nas nie stać na jego pensje to mogą chcieć go puścić. Zresztą Leo nam tylko przeszkadza, więc za darmo odchodzi, albo za banke by nie było że frajerzy

0

@ShinobiQWE musiałby nie grać Leo i Alba. Wtedy dać wszystkich młodych i mamy wiktorie. A TS opaska, bo to jest Pan kapitan.

3

@betonito jakby ci to powiedzieć z Juve grał tylko Alba a patrz również wpierd. Ba Alba najlepszy obok Leo w pierwszej połowie. Skończcie już te pitolenie że to wina leśnych dziadków, bo na teraz już ich nie ma, a zespół dostaje również baty.

2

A jak ma odwrocić jak Koeamn wczoraj zmienił 3 obrońców.

3

@DonAndresFCB Nikt nie jest w zasięgu na ten moment

0

@barcelonaLM Ciekawe kto zapłaci mu odszkodowanie jak kasa pusta

0

@Bielik12345 A kogo z RM nie miał?

0

@Mati90fcb Puiga moim zdaniem

2

Zarozumiały koleś. Moim zdaniem w Lutym już go nie będzie.

1

@PatrychoO Trochę tak, bo Barca w głowie sobie pewnie miała, nie przegrać 0-3 i pokazała sie Roma, LVP

4

@IronSanHybrid Chłop niech idzie bawić się piłką. Tu go już nic nie czeka dobrego.

3

@IronSanHybrid Sory ale nie.

0

@Gomess Mamy takie problemy finansowe, że i zimą

0

@jacob345 poczekaj na 21r

0

@Roobo Te debilne wybory składów rozumiem to nie jego wina. Wróżka zębuszka mu karze taki skład wystawiać.

0

@barcelonaLM No tak lepsze City, LVP, BM, Chelsea :D

0

@slawkali No to zobacz pressing Juve do 2-0. Sędzia tu nie ma nic do gadania.

1

@DonAndrzejos Ale pierdolenie. Możesz mnie banować, jest to zwykłe pierdolenie. Juve wbił 2-0 będąc znacznie lepszym zespołem. Po co mieli atakować, strzelać? Poczekali i okazje dostali. Barca była żenująca dziś, żenująca

0

@matirix20 Brejt cos tam biegał

1

Ważne mecze Koemana powtórze:
RM 3-1, AM - 1-0, Juve 3-0, Sevilla 1-1, Jedna wygrana 2-0 z Juve. Zajęliśmy drugie miejsce w LM, w LL mamy 14pkt na 10 meczy! Dłużej ten pan trenować nie ma prawa, zagraliśmy bardzo mało trudnych meczy, a zobaczcie na wyniki.

0

@aezakmi123 też tak myślę

0

Firpo podanie w tempo

0

@Colon to broń. 1-0 by nie było źle

0

@Sherem cała 3 siebie warta.

0

EbieZ najgorszym RM u siebie 1-3z najgorszym Juve 0-3. I to u siebie. Ile my z lvp dostaniemy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?