tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo No ale chwała Koemana :) a że wszystko wprd bez zaangażowania i pomysłu.
0
Pisałem że Remis biorę w ciemno i że dziś fatalna passa Simeone się kończy. Jeśli my nadal będziemy tyle pkt trącić i do LM się nie dostaniemy to Barcelona wpadnie w takie problemy finansowe że z 20 lat będą wychodzić
0
@blaugrana1980 Ten Riki wam obciaga? Koleś nie gra, nic o nim nie wiemy a traktujecie go jak Ronaldinho
0
@Avatarr przecież daje młodych, przecież pozbyli się dziadów, a gra jeszcze gorsza.
0
@czółkovsky Leo chce by się od niego odpierd. Pieniędzy mu starczy.
1
@Kgorecki2500 do drugiego nie dotrwa. Na razie walczymy o LE. Nie widzę niczego w obecnej Barcelonie a w szczególności taktyki, zaangażowania, gry z pierwszej. Wszystko indywidualne akcje.
1
@neeed Ernest takie mecze wygrywał
0
@Kgorecki2500 Na razie gra jest fatalna, gdzie ty widzisz pozytywy?
0
@norbi77 Inni też mają problemy. Wyników nie ma i to jest fakt
0
Chcieliście Araujo, no to zacznie grać. Przecież za tydzień wraca
0
@ProMILs wraca Araujo, już nie przesadzaj
1
Jak my mamy coś wygrywać z taką formą strzelecka.
0
Teraz AM jest w swoim świecie, zamkną nas całkowicie, w autobusie są perfekcyjni. Remis będzie sukcesem
0
@kazbychu To co w takim razie powiesz o TS. Jaki to poziom?
1
@AlwaysBlaugrana zacytuję Leo. " przestańcie mnie winic za wszystko co złe w Barcelonie" dotyczy to dokładnie i kibiców i dziennikarzy. Wszędzie znajdziecie jego winę.
0
@Keson całkiem nieźle, 1 celny strzał :)
1
@AlwaysBlaugrana A co on znowu winien?
0
@Yanek Chciałbym ale AM od roku nie przegrało, my po reprezentacji. Jakoś tak zachłanny nie chce być. Starczy remis
0
No to min remis dziś, zbliżamy się do RM i nie tracimy AM z radarów.
0
Real lubi grać gdy nie jest faworytem. Wszyscy ich skreślali z powodu kontuzji, Zidane zawsze wtedy zaj przygotowuje mentalnie RM.
5
@macio_944 tak w szczególności podpierd muzyki Rosyjskiej. Na YT jest pięknie pokazane skąd Zenek ma swoje hiciory
0
@xBoMBoWiECx ławka wygląda lepiej niż pierwszy skład.
2
@BarcaInfo Ten koleś coraz bardziej przypomina mi nasz rząd przed wyborami. Wszystko co chcecie wam obiecuje
0
@chosenone Zgadzam się z tym w 100%. Reasumując pacjenci obrywają przez ten cały nasz system. Ale z drugiej strony, lekarze zarabiają w ch. kasy, a walą prywatny gabident, prywatna klinikę, szpital itp. A później piszą, że wala po 300 h w miesiącu. Zachłanność też zaczęła wychodzić.
0
@BarcaInfo Za co go sprowadzimy. Zanim my się wyleczymy z problemów finansowych to już trafi gdzie indziej.
0
Remis będzie dobry dla nas.
7
@chosenone Powiem ci tak misiu, leżałem w szpitalu 2* po 2 tyg na kamice nerkową, i znieczulica personelu szpitalnego to koszmar. Po wyjściu poszedłem sam się przebadać i kazali mi wracać na sor bo miałem CRP z kosmosu i Sepsy bym dostał i wiesz co usłyszałem? Pan nas nachodzi. Poleżałem kolejny tydzień, dali mieszankę antybiotyków i zeszło, ale bez walki zdychałbym w domu. I to było nie w czasie Pandemii. Są zapracowani teraz, ale i też są przyzwyczajeni do wyjeb... u pacjentów. Ci którzy wiedzą co to ból z powodu kamieni to zrozumieją.
20
@Janiama Pokazali Poznański szpital wczoraj. U nas nie ma służby zdrowia, ludzie, którzy tego nie dźwigają po prostu umierają.
0
@Abominacja Krzysio pokazuje coraz bardziej swoje oblicze. Good zniknie szybciej z radarów niż mu się wydaje. Ciekawe czy Ukraińca wpuści na remont do domu bo Polakowi nie będzie się opłacało, a może kolor mu przeszkadza? Nie zdziwiłbym się
4
@Rastafarnianin Wojna. Jezu co oni mają w głowach