0

@BarcaInfo No ale chwała Koemana :) a że wszystko wprd bez zaangażowania i pomysłu.

0

Pisałem że Remis biorę w ciemno i że dziś fatalna passa Simeone się kończy. Jeśli my nadal będziemy tyle pkt trącić i do LM się nie dostaniemy to Barcelona wpadnie w takie problemy finansowe że z 20 lat będą wychodzić

0

@blaugrana1980 Ten Riki wam obciaga? Koleś nie gra, nic o nim nie wiemy a traktujecie go jak Ronaldinho

0

@Avatarr przecież daje młodych, przecież pozbyli się dziadów, a gra jeszcze gorsza.

0

@czółkovsky Leo chce by się od niego odpierd. Pieniędzy mu starczy.

1

@Kgorecki2500 do drugiego nie dotrwa. Na razie walczymy o LE. Nie widzę niczego w obecnej Barcelonie a w szczególności taktyki, zaangażowania, gry z pierwszej. Wszystko indywidualne akcje.

1

@neeed Ernest takie mecze wygrywał

0

@Kgorecki2500 Na razie gra jest fatalna, gdzie ty widzisz pozytywy?

0

@norbi77 Inni też mają problemy. Wyników nie ma i to jest fakt

0

Chcieliście Araujo, no to zacznie grać. Przecież za tydzień wraca

0

@ProMILs wraca Araujo, już nie przesadzaj

1

Jak my mamy coś wygrywać z taką formą strzelecka.

0

Teraz AM jest w swoim świecie, zamkną nas całkowicie, w autobusie są perfekcyjni. Remis będzie sukcesem

0

@kazbychu To co w takim razie powiesz o TS. Jaki to poziom?

1

@AlwaysBlaugrana zacytuję Leo. " przestańcie mnie winic za wszystko co złe w Barcelonie" dotyczy to dokładnie i kibiców i dziennikarzy. Wszędzie znajdziecie jego winę.

0

@Keson całkiem nieźle, 1 celny strzał :)

1

@AlwaysBlaugrana A co on znowu winien?

0

@Yanek Chciałbym ale AM od roku nie przegrało, my po reprezentacji. Jakoś tak zachłanny nie chce być. Starczy remis

0

No to min remis dziś, zbliżamy się do RM i nie tracimy AM z radarów.

0

Real lubi grać gdy nie jest faworytem. Wszyscy ich skreślali z powodu kontuzji, Zidane zawsze wtedy zaj przygotowuje mentalnie RM.

5

@macio_944 tak w szczególności podpierd muzyki Rosyjskiej. Na YT jest pięknie pokazane skąd Zenek ma swoje hiciory

0

@xBoMBoWiECx ławka wygląda lepiej niż pierwszy skład.

2

@BarcaInfo Ten koleś coraz bardziej przypomina mi nasz rząd przed wyborami. Wszystko co chcecie wam obiecuje

0

@chosenone Zgadzam się z tym w 100%. Reasumując pacjenci obrywają przez ten cały nasz system. Ale z drugiej strony, lekarze zarabiają w ch. kasy, a walą prywatny gabident, prywatna klinikę, szpital itp. A później piszą, że wala po 300 h w miesiącu. Zachłanność też zaczęła wychodzić.

0

@BarcaInfo Za co go sprowadzimy. Zanim my się wyleczymy z problemów finansowych to już trafi gdzie indziej.

0

Remis będzie dobry dla nas.

7

@chosenone Powiem ci tak misiu, leżałem w szpitalu 2* po 2 tyg na kamice nerkową, i znieczulica personelu szpitalnego to koszmar. Po wyjściu poszedłem sam się przebadać i kazali mi wracać na sor bo miałem CRP z kosmosu i Sepsy bym dostał i wiesz co usłyszałem? Pan nas nachodzi. Poleżałem kolejny tydzień, dali mieszankę antybiotyków i zeszło, ale bez walki zdychałbym w domu. I to było nie w czasie Pandemii. Są zapracowani teraz, ale i też są przyzwyczajeni do wyjeb... u pacjentów. Ci którzy wiedzą co to ból z powodu kamieni to zrozumieją.

20

@Janiama Pokazali Poznański szpital wczoraj. U nas nie ma służby zdrowia, ludzie, którzy tego nie dźwigają po prostu umierają.

0

@Abominacja Krzysio pokazuje coraz bardziej swoje oblicze. Good zniknie szybciej z radarów niż mu się wydaje. Ciekawe czy Ukraińca wpuści na remont do domu bo Polakowi nie będzie się opłacało, a może kolor mu przeszkadza? Nie zdziwiłbym się

4

@Rastafarnianin Wojna. Jezu co oni mają w głowach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?