2

Hospitalizowani rośnie, respiratory rośnie. Chu.. w odwrocie jesteśmy, po prostu ludzie nie chodzą na testy. Idą tylko ci co bardzo źle się czują.

0

@dv7wisnia Myślę, że ładnie w TVP się będzie mówić o np 19,5 tyś. Dużo się nie pomyliłem

0

no właśnie sprzedali. Więc kase mają, nie umrą bez dodatkowych pieniędzy.

1

@Gaz Co ma Grie z Trincao do Ryśka? Przecież to inna pozycja. Rysiek gra na pozycji Cou, Pedriego, FDJ, Aleny - jest 5 wyborem Koemana . Taka jego decyzja tyle.

0

@barcelonaLM zaczynają uciekać z tonącego okrętu.

1

@Ojciec5tkidzieci No to wytłumacz mi kogo.

1

@Pertezm Bo Luis ma covid, nie zagra

0

@BarcaInfo ostatni mecz, słaby

1

@BarcaInfo Bardzo dobrze. Zdrowia oczywiście dla niego, ale dla nas to dobra wiadomość

0

@konrad1661 powinni wszystko otworzyć oprócz szkół. Moim zdaniem wtedy pandemie będzie pod względna kontrola.

0

@MESSIah16 tak bez zastanowienia

0

@Ojciec5tkidzieci wzrost gospodarczy bo recesji nie było? . Aha, a to nie jest tak samo? Może właśnie dlatego że mieliśmy wzrost gospodarczy to uniknęliśmy recesji. Może te inwestycje PO właśnie to dały? Czy nie?

0

@MesQueUnClub_87 Z kolejnym hipokrytom Bosakiem u steru :)

0

@MESSIah16 hospitalizowanych więcej, zgonów więcej, respiratory bardzo mały spadek, gdzie widzisz odpoczynek w szpitalach?

0

@Rewolucja123 A ok, sorki. Ja za Busim nie przepadam od dobrych 3 lat, ale czasem czytam tu komentarze że bardzo dobrze ze ma kontuzje itp. Myślałem że to miałeś na myśli.

3

@Rewolucja123 Teraz się dowiemy czy Git :) Zobaczymy jak dwójka Pivotów sobie poradzi.

0

Kolejny na wakacjach.

0

Procent testów pozytywnych 59% :) - rekord , Hospitalizowani rekord :) Respiratory - spadek do 2103 z 2126.

Daleko nam do panowania nad Covidem.

0

@RomanHoffer Boniek nie wywali go teraz. Niestety zawsze go broni.

3

@tristan87 A ile potrzebujesz, to wpiszą :)

0

@Barca1992 Bedzie cytuje " Za czasów Peło nie było praworządności, teraz my to wszystko naprawiamy, nie ma polityki w sądach, ale nikt na rączki nam patrzeć nie będzie" I takie tam pierdolety, że Merkel i Niemcy chcą nami rządzić.

0

Chyba za dużo wyszło pozytywnych testów i partia władzy z mistrzem Jarosławem koryguję wyniki.

0

@MaziFCB Patrząc na decyzje Bartka, to chyba nie za dobrze mu doradzał.

0

@MarioVeB! Klopp mocno ich ciśnie widać, do tego doszło sporo meczy i katastrofa gotowa.

0

@BarcaInfo Dziwnym nie jest, że odradzają, sianka dla agentów by nie było.

0

Nie chce mi się tego oglądać. Spadam spać, czymajcie się :)

2

@kuz No jak to, jak Leo nie ma to zawsze wina Leo a nie zespołu.

1

@DonMatteo901 Tacy znani artyści że z 2 tysięcy znam kilkadziesiąt.

1

@DonMatteo901 Minister Kultury - yyyyyyy, yyyyy, yyyyy. Wysłowić sie nawet nie potrafi.

1

@busquets5 A ten Bednarek. Od wczoraj inny jest w modzie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?