tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Hospitalizowani rośnie, respiratory rośnie. Chu.. w odwrocie jesteśmy, po prostu ludzie nie chodzą na testy. Idą tylko ci co bardzo źle się czują.
0
@dv7wisnia Myślę, że ładnie w TVP się będzie mówić o np 19,5 tyś. Dużo się nie pomyliłem
0
no właśnie sprzedali. Więc kase mają, nie umrą bez dodatkowych pieniędzy.
1
@Gaz Co ma Grie z Trincao do Ryśka? Przecież to inna pozycja. Rysiek gra na pozycji Cou, Pedriego, FDJ, Aleny - jest 5 wyborem Koemana . Taka jego decyzja tyle.
0
@barcelonaLM zaczynają uciekać z tonącego okrętu.
1
@Ojciec5tkidzieci No to wytłumacz mi kogo.
1
@Pertezm Bo Luis ma covid, nie zagra
0
@BarcaInfo ostatni mecz, słaby
1
@BarcaInfo Bardzo dobrze. Zdrowia oczywiście dla niego, ale dla nas to dobra wiadomość
0
@konrad1661 powinni wszystko otworzyć oprócz szkół. Moim zdaniem wtedy pandemie będzie pod względna kontrola.
0
@MESSIah16 tak bez zastanowienia
0
@Ojciec5tkidzieci wzrost gospodarczy bo recesji nie było? . Aha, a to nie jest tak samo? Może właśnie dlatego że mieliśmy wzrost gospodarczy to uniknęliśmy recesji. Może te inwestycje PO właśnie to dały? Czy nie?
0
@MesQueUnClub_87 Z kolejnym hipokrytom Bosakiem u steru :)
0
@MESSIah16 hospitalizowanych więcej, zgonów więcej, respiratory bardzo mały spadek, gdzie widzisz odpoczynek w szpitalach?
0
@Rewolucja123 A ok, sorki. Ja za Busim nie przepadam od dobrych 3 lat, ale czasem czytam tu komentarze że bardzo dobrze ze ma kontuzje itp. Myślałem że to miałeś na myśli.
3
@Rewolucja123 Teraz się dowiemy czy Git :) Zobaczymy jak dwójka Pivotów sobie poradzi.
0
Kolejny na wakacjach.
0
Procent testów pozytywnych 59% :) - rekord , Hospitalizowani rekord :) Respiratory - spadek do 2103 z 2126.
Daleko nam do panowania nad Covidem.
0
@RomanHoffer Boniek nie wywali go teraz. Niestety zawsze go broni.
3
@tristan87 A ile potrzebujesz, to wpiszą :)
0
@Barca1992 Bedzie cytuje " Za czasów Peło nie było praworządności, teraz my to wszystko naprawiamy, nie ma polityki w sądach, ale nikt na rączki nam patrzeć nie będzie" I takie tam pierdolety, że Merkel i Niemcy chcą nami rządzić.
0
Chyba za dużo wyszło pozytywnych testów i partia władzy z mistrzem Jarosławem koryguję wyniki.
0
@MaziFCB Patrząc na decyzje Bartka, to chyba nie za dobrze mu doradzał.
0
@MarioVeB! Klopp mocno ich ciśnie widać, do tego doszło sporo meczy i katastrofa gotowa.
0
@BarcaInfo Dziwnym nie jest, że odradzają, sianka dla agentów by nie było.
0
Nie chce mi się tego oglądać. Spadam spać, czymajcie się :)
2
@kuz No jak to, jak Leo nie ma to zawsze wina Leo a nie zespołu.
1
@DonMatteo901 Tacy znani artyści że z 2 tysięcy znam kilkadziesiąt.
1
@DonMatteo901 Minister Kultury - yyyyyyy, yyyyy, yyyyy. Wysłowić sie nawet nie potrafi.
1
@busquets5 A ten Bednarek. Od wczoraj inny jest w modzie :)