47

@BarcaInfo Umtiti za brak decyzji o leczeniu powinien zostać ukarany finansowo. Teraz dostaje kosmiczne wynagrodzenie za siedzenie na trybunach.

5

@monsterrize Leo ma 33 lata, po pierwsze to w szczycie formy on nigdy nie biegał i wtedy nikomu to nie przeszkadzało. Po drugie nie ma 9-tki która by go odciążyła, po trzecie EV testował 4-4-2 i przestaliśmy strzelać bramki, wrócił do 4-3-3. Krysia ma za zadanie strzelić bramkę, nie rozgrywać, nie grać w presing, nie biegać, nie wracać po piłkę na swoją połowę, strzelać. Leo jest w zespole rudego od wszystkiego. Tak się nie uda, przestańcie pisać że mu się nie chce, on w tej taktyce jest poirytowany bo w ataku jest sam. Jakby ciebie w firmie winili za wszystko co się w niej dzieje, ciekawe jakbyś się czuł.

3

https://www.facebook.com/pawel.reszka.90/posts/1866447326841678

Przerażające. Ale statystyki pokazują że dokładnie jest tak jak ten lekarz opisuje

0

@Majkel34@Majkel34 Stoch się skończył. Jest jak Messi tylko przeszkadza młodym.

5

@Valverde_In A najlepsze jest to że Roberto wczoraj zagrał dobre zawody. Na LR to standard, wszystko winni amigosi, nawet gdy nie grają.

0

@MarioVeB! Oj daj im szanse.

1

@barcelonaLM Wczoraj miał praktycznie pełen zespół. Gra wyglądała tragicznie, ten jego pomysł na dwóch Pivotów jest do dup. ale uparcie go stosuję.

0

@PatrickoBarca Mam to samo, z wszystkimi lepszymi drużynami wpierdziel, mało bramek, brak stylu. Jesteśmy bardzo ale to bardzo średni.

0

@matirix20 Że graliśmy dobrze, jeden błąd niestety

1

@FC1899Barca Ludzie nie bronią Leo, a bronią zrzucania winy na niego a to znacząca różnica. Zawsze wychodzicie z nory po porażce Barcy. Zawsze. I zawsze co by nie było wina Leo. Teraz czytam że młody poszedł do wywiadu po meczu wina Leo :)

0

@Japonk To dlaczego TS nie poszedł do wywiadu? Przecież to naturalny zastępca, ten lepszy oczywiście.?

1

@Przemek2323 I dlatego później robi jedne ferie dla całego kraju. By rozłożyć oczywiście :=

0

@ViscaBarca123 Jak tak oglądasz Barcę B i pracę Pimienty i widzisz pracę Koemana. Uważasz że Pimienta powinien dostać pierwszy zespół? Byłby lepszy, gorszy w twojej ocenie?

0

@Avatarr Po czym wnosisz? Wróżka?

2

@busquets5 Jeśli dla ciebie mistrzostwo La Liga, półfinały LM, it-to kompromitacje to nie wiem co jest dla ciebie dobyrmsezonem. Tryplet? W czym my mieliśmy ten ekstra zespół? Zobacz jaką pomoc dysponował EV.

13

Co do walki Najmana, dziwię się, że ludzie tak bardzo nabierają się na reżyserkę. Nie ma w tym nic ze sportu, walki, itp. Wszystko ustawione, każde zachowanie. A ludzie komentują i obrażają Najmana, któremu tylko kaska leci teraz na konto i to raczej nie on jest Debilem, tylko cwaniakiem. Zobaczcie na koniec walki, gdy obaj się obrażają, krzyczą z kilometra, wchodzą trenerzy i nagle zachciało im się znowu walczyć :) Reżyserka wielka gębą.

0

@Rewolucja123 Niestety ja też nie. Zdarza się, to fantastyczny bramkarz.

2

@Rewolucja123 Ts powinien być tam gdzie jego miejsce w tej sytuacji i bronienie go to tylko brak obiektywizmu, Pique winny ale jeszcze bardziej TS.

16

@Rewolucja123 Oczywiście, że zagrał źle, cały zespół zagrał padakę, ale krytykuję się tylko jego. Pupilka TS się przemilcza, a to przez niego jesteśmy w plecy ten mecz, a nie Leo. Jak w takiej atmosferze ma się mu chcieć grać? Dziennikarze wyrzucają już artykuły, że pracownicy chcieli by odszedł bo boją się o pensje! Kur. z każdej strony od dziennikarzy i kibiców Leo się krytykuję za wszystko co w Barcelonie.

44

Wczoraj cały zespół padaka, wielbłąd Kapitana LR czyli Ter Stegena, a co drugi komentarz Leo i jak jest winny obecnemu stanu. Nie dziwię się mu, że nie ma ochoty grać, winny całemu złu w Barcelonie.

0

@ksobi Oczywiście, że jest, ale to jest ustawka, ludzie wierzą, że to przypadek. :)

0

Ale wy wiecie że to ustawka :) Piszecie, że Najman jest debilem, ale on akurat dobrze wie jak kasę zarobić :)

0

@IronSanHybrid Dopiero jak wjechało wsparcie nagle kozaki :) Ale wy sie nabieracie na te ustawki

0

@ObiektywnyKibic121 Zerknij sobie na screen na LR. Kto był nawet wyżej niż TS. Może zmienisz nick wtedy

0

@pacior95 Dobry mecz to ma Barca raz na 4, a nie Leo. Problemem jest Barca nie Leo.

1

@ksobi LR wie lepiej.

0

@PatrychoO Aha. A dlaczego tak uważasz? FDJ, jest, Pedri, Dembele - sami młodzi, TS el Kapitano, w czym Simeone ma lepszy skład? Na której pozycji?

2

@tobiasson92 Co Rudy chce grać , oświeć mnie. Jesli dziś była taktyka, chciałbym ją poznać.

0

@blaugrana1980 LE nasza. :) Masakra, ja bym jeszcze jednak jeszcze młodszych dal, tych co z 3 ligi nie wyszli. Na bank rozwalą każdego rywala.

0

@Pawlak1992 To trener wybiera piłkarzy, to trener ustawia taktyka, to trener jest Liderem, to trener motywuję itd. To rola Kierownika, nie kapitana a Bosa szatni. Skoro nie chce im się biegać to znaczy, że trener nie potrafi tego zmienić. Patrz Lewy w reprezentacji Brzeczka a BM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?