0

@ObiektywnyKibic121 Kompletnie nie jesteś obiektywny. 40 metrów Carasco musiałby biec gdyby TS stał tam gdzie jego miejsce w tej sytuacji. Ale spokojnie nie oczekuję tego, że zrozumiesz. Jak sie chce kogoś bronić, to nie oczekuję, że zmienisz zdanie.

0

@ObiektywnyKibic121 Bramka zawalił nam TS, nie Pique. Ale nie liczę na obiektywizm z twojej strony, bo teorii nie pasuje

0

@Gregsky10 Leo grał w tych meczach, oświeć mnie. Przypominam Celta, zobacz, które miejsce mają. :)

0

@Derean Grają, jak we wszystkim potrzebny jest Lider. Rudy tego nie dźwiga

0

@capm Po czym wnosisz że to mocne Atletico? Chyba słabością RM i Barcy.

0

@barcelonaLM Błąd Pique, wyraźnie widać.

0

@LuisSalvano Za co ? Teraz MC będzie trzymać 15 baniek. Nie ma szans na ten transfer. Chyba, że kogoś sprzedamy

0

@cchesterr43 A i to :D na końcu. To pokazuję, że chyba ona dobrze zrobiła. Chyba, że nie załapałem o co chodzi bo jest w cudzysłowiu.

1

@Gall Wina Leo, on każe im wszystkim tak grać.

0

@Gregsky10 Ale ja nie pisze czy on nam jest potrzebny, ja pisze, że ten zespól jest słaby, z nim i bez niego.

0

@ObiektywnyKibic121 Yhy, czyli grało dziś tylko 2, a grali to co grali, twoja teoria sie sypie.

0

@Pawlak1992 Aha. Dalej nie komentuje bo szkoda czasu. Simeone ma lepszych bo młodych :)

0

@Murazor TS zjebał czy to sie tobie podoba czy nie. Bronienie go pokazuję tylko brak obiektywizmu.

0

@Azi Riki nas zbawi :) Śmiech na sali. Wychowankowie co z 3 ligi nie wyszli.

0

@Gregsky10 Spójrz na pierwszą polowe ostatniego meczu bez Leo. Czy ta Słaba Barca to Leo? Chyba nie....

0

@ObiektywnyKibic121 o pozbyciu sie Suareza, Vidala, Rakitica tez tak mówiliście, jak odejdą to nie będzie lepiej :)

0

@PsychoFanBlaugrana2 same 9pkt jest do odrobienia, ale nie ma perspektyw w grze. Nie widać niczego co dało by jakiś pozytyw na przyszłość z rudym na ławce.

0

@BarcaInfo No ale przecież jest ok. To nie rudy winny a Leo. Rudy jest fatalny, trener bez sukcesów, liczyłem na niego, ale to wygląda dramatycznie. Szczerze ja bym tu Pimiente wrzucił do czasu nowego zarządu. 11pkt w 8 meczach !!! Ludzie

0

@GeraltzKatalonii Bo tak najłatwiej. Winy są dwie, Leo i że Rysiek nie grał.

0

@Ratamahatta To niech inni grają. Przecież on im nie karze grać tak beznadziejnie

1

@pacior95 czyli sadzamy Leo, wkładamy Np Dunczyka i problem rozwiązany, przypomnij mi ostatni mecz jak Leo siedział na ławce. Hmmm, dzięki komu wygrali?

0

@Murazor dla was kapitanem jest TS. przypominam że to jego porażka. Jakoś cisza, winny Leo

0

@Davvd Za EV wygrywaliśmy.

0

@D10SLEO ktoś musi oberwać. Najlepiej Leo.

0

@Pawlak1992 nie uważam że ma gorszy skład niż Simeone. A w szczególności nie ma składu na 11pkt

0

@Cvzx Był Pep, był EV, był LE, to może jednak wina trenera? Przypominam że z Amigosow w drugiej połowie zostało 2. Więc?...

0

@kkbarca chcialismy lepszego stylu niż ten za czasów EV :) Mamy.

0

@czółkovsky murem za Messim. Koeman out dobranoc

1

@Zip 9.podpisuje się krwią, wystarczy poczytać komentarze, nie dziwię mu się. Szmaciaki nawet piszą artykuły że pracownicy nie chcieli by został bo pracę straci. Lepiej niech odejdzie bo nie mają do niego szacunku i kibice i dziennikarze. Klub rozj kto inny na pewno nie on

2

@Murazor Jego wina, hahahahah. Gdzie jest reszta? Gdzie młodzi, gdzie się pytam. Dlaczego zawsze winny on?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?