tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@daniel32778 każdego
15
@Przemo91 Co za Debil
1
@NGTRX Ja tam odpuszczę jednak. Dywany muszę wytrzepać
0
@Jarema2000 strajki są w modzie. Pewnie mikołaje będą Warszawę rozpi. Kupcie sobie stroje i cały dzień zleci
7
A to nie Puyol miał być?
3
@Chakalaka seks, miejsce za tobą, brzmi koledzy że dobrze się będziecie bawić
2
@polishtoaster gwarantuje ci ze większość z nich odejdzie od służby. A jak zostaną to nie będą wiedzieć jak broń się trzyma o formie fizycznej nie mówiąc. Ich nie ma nigdzie, nic nie robią, nigdzie ich nie angażują. Straż graniczna wzięli do pilnowania kościoła. Oczywiście uogólniam, jest pewnie grono prawdziwych wojskowych, misję, forma fizyczna itp, ale ogólny obraz dramat
6
Co wam powiem to wam powiem ale z wszystkich służb Wojsko to ma życie. Cały czas wpierdziel ma Policja, Pogotowia, straż Pożarna nawet ta straż miejsca cały czas musi coś robić. A w wojsku jak to w wojsku, prywatna ochrona ich w jednostkach pilnuje, no bo jeszcze ktoś ich okradnie, a jak wojna wybuchnie to pierwsi na L4 pójdą. A uposażenie nawet lepsze niż pozostałe mundurowki. Nie kumam tej naszej polityki.
8
@Przemek2323 Pomaluję sobie. Zna się na tym przecież.
1
@ksobi Martwię się o zdrowie społeczeństwa. Bardzo dobrze, że tylko to. :)
0
@ksobi A jest coś co was nie irytuję?
1
@Yoshi94 Chciałem to napisać, i będzie coś na zasadzie, Leo zazdrosny bo wszyscy chcą Matsa jako kapitana itp.
0
@BarcaaVEB PiS owi trzeba jedno dodać, są mistrzami w pokazaniu zajebistosci :) Ma być mniej zarażonych, done :)
0
@FC1899Barca Widać tu wyraźnie jak Policja prowokuje. Białe kaski to główna prowokacja, powinny być biało czerwone
0
@MESSIah16 Polska polityka to Mem
1
@SkN dobrze ze ty widzisz
0
@BarcaInfo za 3 mce nowy zarząd. Zostawili by już takie decyzję
1
@Tekeruto Jako organizator bierze odpowiedzialność.
1
@maniak33333 pokaż mi tego niewinnego co stał, nikt obok nie rzucał wszystkim co ma pod łapa i dostał gazem.
0
@Fawrf Ta z Bąkiewiczem na czele :)
2
@tobiasson92 nie nie jest. Kompletnie nie jest. Widzisz to co chcesz widzieć.
3
@tobiasson92 Policja upolowała sobie dziennikarzy, nie kiboli, nie tych co rzucają wszystkim co mają pod łapa, to niewinne owieczki. :)
1
@maniak33333 I Policja jej używa bez powodu? . Filmik nic ci nie pokazuje? To wina Policji?
1
@lucas/catalan ale ty jesteś ślepy człowieku.
20
@DonMatteo901 tak bo to wina Policji że on wlazł w tłum do którego strzelano.. Policja ma specjalne kule które omijają niewinnych.
1
@Chakalaka bardzo duże grono, jak nie większość społeczeństwa LR jest zwolennikami tego pana oraz Sławka, więc uważaj bo w sumie ich obrażasz :)
1
@D1OS zapomniał dodać że rano jeszcze lykaja pigulke dzień po
1
Brońcie kościołów, pomników. A z resztą róbcie co chceta. Masakra.
Fotograf "Tygodnika Solidarność" został ranny podczas zajść na rondzie de Gaulle'a.
https://wiadomosci.wp.pl/narodowe-swieto-niepodleglosci-polski-relacja-na-zywo-6574491772132256a?src01=df4b2#156206200944359560
0
@rademenes no to może zanim powiesz jaki to Lewy nie jest od nich lepszy to sprawdź?
0
@rademenes To jest o stawkę. Ile lewy ma bramek bez meczy towarzyskich?