tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@hoeniker LR u nas za najważniejsze uważa, młody. Mam wrażenie że jakby Dest miał 29 lat to by była krytyka co to za debilny ruch, ale jako że to nastka i ładne filmiki ma na YT to nakręceni.
1
@culesjasiules A kto jest na miarę Barcelony? Grie, Braj coś tam? Cou? Kto z nowych jest na miarę Barcelony?
0
@osa91 chat to może ściągnijmy tego Tiba do nas. Dał radę dziś z Cypryjczykami to i w FCB sobie poradzi.
2
@BarcaInfo może ale nie musi. Fajna robota tych dziennikarzy, chu.. Wiem napisze może wpadnie
1
@horang Bild to Polskie Bravo
1
@itmustbejoke Ma przerwę w rządzeniu w klubie.
0
BM Desta kupuje jako 3 PO, do rozwoju, my do pierwszego składu. Przerażające, wystarczy że młody zawali bramkę, a go zje cały świat. W Barcelonie jest krytyka za nudne Zwycięstwa a co dopiero porażki
0
@tomasz.s94 a jak ten Dest, Garcia, Depay nie wypali, kogo to będzie wina?
5
@tristan87 Jaki punkt, Suarez rok kontraktu, 34 lata ogromną pensja. Nie ma to nic wspólnego z Gryzoniem
0
@cinero1996 Kac Vegas.
3
@BarcaInfo I co hejterzy i co!! Sprzedamy go za 100 patyków, można mieć łeb do interesów jak Bartuś
0
@arraco mogę wiedzieć co ci to za różnice robi?
0
@NeroTFP Szkoda mi tego Bosaka bo dobrze wyszkolony by przekonać ludzi, a zapomnieli o kumplach z partii chyba :)
1
@Eto'o9 R10 Przypomnij mi skąd przyszedł Davis do BM? To jest dopiero skok
17
@pax wina Leo , nie asekurował :)
5
@BarcaInfo Ma dystans widać, dobre :)
4
@BarcaInfo Dać mu odejść wbić klauzule, że nie może grać z Barcelona i tyle. Potraktowaliśmy go jak zbędny balast, a teraz nie pozwala mu się odejść
0
@Vebrol ta i będzie trzecim wyborem w BM . My nie mamy siana i o to tu chodzi.
0
@marcinK0000 Bo za rok będzie za darmo
0
@Lucky_Luke I z drużyną która spadła
0
@Ratamahatta Ile ma Dest tak z ciekawości?
0
@arraco regularnie a to ciekawe bo on pierwszym wyborem w Ajaxie nie jest
0
@owczar0005 Pjanic nie kosztował nas nic. Ta cena była tylko księgowo podana. Wymiana piłkarzy była.
0
@Olkovsky9 Jak już się wysilasz by coś kopiować to może jakiś swój komentarz dodaj.
1
@Ghotti To zobacz jaka była poprzednia obniżka pensji piłkarzy Barcelony a RM. Znowu kręcenie Mediów.
2
@Arkon 90% LR nie widziało Desta w akcji, a Semedo wszyscy. Wróżenie poprostu
0
@Rust_Cohle Jest z 50 razy niżej filmik.
2
@PeteR10 I to pewnie hejt na zlecenie naszego zarządu. Zaraz pewnie jeszcze Messiego w to wkręcą.
0
@owczar0005 ale widzisz różnice wieku? Długość kontraktu? Wynagrodzenie obu panów? Czy udajesz nie będę brzydko nazywał kogo
1
I tak do 30-tki będzie się rozwijał. Ale skoro pasi mu 3 liga.