0

@BarcaInfo Niesamowity piłkarz. Długo takiej 9-tki nie będzie

0

@PatrychoO wiesz, może musi się go nauczyć? Czas myślę na naukę się przydaje, ale co ja tam wiem, wywalmy legendę z kontraktem na śmietnik jak białasy bo zdziadział i już nam nie jest potrzebny

6

Vidal już trenuje z Interem czy to nie ten poniedziałek :)

0

@BarcaInfo wpierw to my sprzedajmy Umtitiego i Todibo. Bo zaraz wszyscy będą wiedzieć że na siłę musimy się ich pozbyć i pójdą na wypożyczenia. Wpierw się sprzedaje a później kupuje

0

@eckov Ja tylko piszę, jaki specjalista, a nie co mu jest :) Ale fakt zaraz usłyszy, że umiera.

2

@LioMessi10 Neurolog. Albo dobry Fizjoterapeuta

4

@BarcaInfo Trochę jak z ojcem Messiego. Jechał tydzień.

0

@Coutinho007 Za to zasługuje, Dembele od pół roku na l4, zasługuje Trincao, rezerwowy Portugalii, zasługuje Cou rezerwowy Bayernu, i Dunczyk którego nazwiska zapamiętać nie mogę.

3

@Syt400 słyszałem, że awansował na konserwatora. Takie wymagania LR

10

@NeroTFP Jebanany i on tak bez zacinki mówi takie bzdury?. Stworzony do polityki chłopak.

2

@FC1899Barca Biega bez celu, kompletnie Brzeczek nie ma pomysłu.

0

@Chakalaka I zaczyna się podnoszenie ceny.

1

@Demo211 dla mnie bardzo ok. Cou pokaże ze jest średniakiem i skończy się prdl jak to on nie gra na swojej pozycji

0

@robsesh ta np. Inp. To jest źródło

5

@Ghotti ale wy wiecie że szmaciaki każdego Holendra teraz wcisną byście powielali te bzdury.

0

@Barca_Big_Moment A ja wierzę we wróżkę zębuszke.

1

@SiSenior Dlatego oni nie potrafią nigdy coś wielkiego ugrać na dużych imprezach. Wiecznie zabawa

0

@AlexDark00 Jest młody starczy

3

@bixmix Maja grilla wtedy. Integracja

0

@Hasszz ta ta każdy tak gada :)

0

Bo baby nie ma. Pozna to i się zmieni. :)

1

@Croocers I zero zielonych :)

2

@rust w szczególności jak łapie czerwone kartki pomagając kolegom. Przypominam że jak RM nie szło jak Zidane odszedł to był konflikt z Perezem.

2

@10SzymonBarca10 patrz jak rzucają się na Busiego inne kluby. Za darmo z jego pensja go nie wezmą

0

@Janiama no to ci powiem ze za Brzęczka piłkarze mają chyba wieczny okres przygotowawczy

0

@kodi77 No to ban sporo ciebie nauczył.

1

@BaroPodertos Jak na poziom U21 to mega średnio bym powiedział

6

@SergioTomas I nakręcamy aferę za zlecenie zarządu dalej. Gdzie są kur socios to ja nie wiem.

0

@kkbarca np Thiago

8

@fenix1983 tak w okienku zamkniętym sprzeda piłkarzy. Ciekawe kur gdzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?