tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo Niesamowity piłkarz. Długo takiej 9-tki nie będzie
0
@PatrychoO wiesz, może musi się go nauczyć? Czas myślę na naukę się przydaje, ale co ja tam wiem, wywalmy legendę z kontraktem na śmietnik jak białasy bo zdziadział i już nam nie jest potrzebny
6
Vidal już trenuje z Interem czy to nie ten poniedziałek :)
0
@BarcaInfo wpierw to my sprzedajmy Umtitiego i Todibo. Bo zaraz wszyscy będą wiedzieć że na siłę musimy się ich pozbyć i pójdą na wypożyczenia. Wpierw się sprzedaje a później kupuje
0
@eckov Ja tylko piszę, jaki specjalista, a nie co mu jest :) Ale fakt zaraz usłyszy, że umiera.
2
@LioMessi10 Neurolog. Albo dobry Fizjoterapeuta
4
@BarcaInfo Trochę jak z ojcem Messiego. Jechał tydzień.
0
@Coutinho007 Za to zasługuje, Dembele od pół roku na l4, zasługuje Trincao, rezerwowy Portugalii, zasługuje Cou rezerwowy Bayernu, i Dunczyk którego nazwiska zapamiętać nie mogę.
3
@Syt400 słyszałem, że awansował na konserwatora. Takie wymagania LR
10
@NeroTFP Jebanany i on tak bez zacinki mówi takie bzdury?. Stworzony do polityki chłopak.
2
@FC1899Barca Biega bez celu, kompletnie Brzeczek nie ma pomysłu.
0
@Chakalaka I zaczyna się podnoszenie ceny.
1
@Demo211 dla mnie bardzo ok. Cou pokaże ze jest średniakiem i skończy się prdl jak to on nie gra na swojej pozycji
0
@robsesh ta np. Inp. To jest źródło
5
@Ghotti ale wy wiecie że szmaciaki każdego Holendra teraz wcisną byście powielali te bzdury.
0
@Barca_Big_Moment A ja wierzę we wróżkę zębuszke.
1
@SiSenior Dlatego oni nie potrafią nigdy coś wielkiego ugrać na dużych imprezach. Wiecznie zabawa
0
@AlexDark00 Jest młody starczy
3
@bixmix Maja grilla wtedy. Integracja
0
@Hasszz ta ta każdy tak gada :)
0
Bo baby nie ma. Pozna to i się zmieni. :)
1
@Croocers I zero zielonych :)
2
@rust w szczególności jak łapie czerwone kartki pomagając kolegom. Przypominam że jak RM nie szło jak Zidane odszedł to był konflikt z Perezem.
2
@10SzymonBarca10 patrz jak rzucają się na Busiego inne kluby. Za darmo z jego pensja go nie wezmą
0
@Janiama no to ci powiem ze za Brzęczka piłkarze mają chyba wieczny okres przygotowawczy
0
@kodi77 No to ban sporo ciebie nauczył.
1
@BaroPodertos Jak na poziom U21 to mega średnio bym powiedział
6
@SergioTomas I nakręcamy aferę za zlecenie zarządu dalej. Gdzie są kur socios to ja nie wiem.
0
@kkbarca np Thiago
8
@fenix1983 tak w okienku zamkniętym sprzeda piłkarzy. Ciekawe kur gdzie