20

@OsehShalom A widzisz nowych na jego pozycji?

0

Vidal juz poleciał do Mediolanu ? Przecież najbardziej rzetelne źródła twierdziły że max dziś już będzie na testach.

0

@Barwindg Nie znamy szczegółów, sa jeszcze zmienne i nie wiemy co to znaczy część.

1

@Suzu Moje źródła przyjaciela, brata kuzyna Depaya mówią, że szuka już klubu w którym w Barcelonie się będzie bawił.

0

@zagi31 Romero pisał, że wczoraj Vidal pojechał na testy do Mediolanu, a ten wieczorkiem u nas na treningu. Oni wszyscy są siebie warci.

0

@BarcaInfo Kwestia czasu Deal Done.

1

@ksawizimens czy znika nie wiemy, bo w jakiejś części mamy parcypowac

36

@BarcaInfo Kolejny wal.

4

No jak przecież on codziennie jest w Mediolanie na testach medycznych. Prdl dziennikarze to kpina.

0

@draxidox Czyzby w Konfederacji był ktoś z tego biznesu, że się opierają.?

3

@Adamski69 no to teraz prawdziwe wakacje Polaka. Alkohol i przy basenie leżeć

1

@Zieliniak A jak nie wypali to jazda po zarządzie

0

@BarcaInfo Kur za darmo. I jeszcze łaskawie zrzeknie się wynagrodzenia. Gruby żart. Ale to pokazuję jak zależało im tylko na swoich kontraktach.

0

@BarcaInfo Moises niech lepiej nadal szuka Ojca Leo, ten dziennikarz wielkie g... wie co zarząd planuje, wszystko domysły.

0

@odo997 Przecież on w Barcelonie był rezerwowy więc po co oni go sprowadzali oprócz wałka to ja nie wiem.

4

@MaziFCB LR wie wszystko.

0

@BarcaInfo oferta 10M i 25% szansy, że Messi do nich przejdzie za rok. Moim zdaniem ok.

3

@BarcaInfo Sam bym z chęcią poleciał do Barcelony na dwa dni.

0

@BulaKG RM czeka na niego, on tez tam chce iść. Zapomnij.

3

@zTx jestescie niezniszczalni. Jak by rola kapitana wpływala na cokolwiek w zespole. Z opaska TS na bank nam by BM nie wprd.

0

@BarcaInfo Już to widzę jak klub mówi idź za darmo i jeszcze ci wypłacimy pensje. W takim razie to by został.

0

@Barcza223 I co dzięki kapitanowi wygrywaliscie? Miało to jakikolwiek wpływ na zespół? Tylko szczerze

0

Komentarz usunięty

0

@Barcza223 grałeś w piłkę ze wiesz ze to ważne?

0

A gdzie ulubieniec La Rambli Ter Stegen, hańba.

0

@Mns21 źródło ch. Wiem ale się wypowiem

1

@BarcaInfo Już lecę kupować koszulki, spodnie i czapki.

0

@BarcaInfo Niesamowity piłkarz. Długo takiej 9-tki nie będzie

0

@PatrychoO wiesz, może musi się go nauczyć? Czas myślę na naukę się przydaje, ale co ja tam wiem, wywalmy legendę z kontraktem na śmietnik jak białasy bo zdziadział i już nam nie jest potrzebny

6

Vidal już trenuje z Interem czy to nie ten poniedziałek :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?