6

@BaroPodertos a jak się nie sprawdzi to LR pojedzie po zarządzie i powie ze to wina Amigosow w szczególności Leo

11

@BarcaInfo Za 3.2.1 krzyk LR - jeba.. zarzad, nieudacznicy, wina Leo, amigosi zostaja itp . Skoro piłkarz ma w serduchu Barcelone, to pieniądze nie powinny byc problemem, ale zawsze jest tak samo.

0

@RosjaninBut On musi grać, powinien iść na wypożyczenie.

1

Źródło, smietnik

0

Poświęcenie Varana, a Busiego.

0

@PatrychoO Suarez nie gra, można Amigosa posadzić? Można.

1

@BarcaInfo z Suarezem musi być załatwione to w jeden sposób. Odchodzisz to bez wynagrodzenia, jak Barca ma płacić to niech zostanie, on nam się przyda

1

@barcelonaLM Jak nie, Dest przyjdzie i będzie od razu magia.

1

@Qexi młodzi, a młodzi to u nas oznaka ze są zajeb..

0

@Bovciek tak przy okazji Duda wygrał wybory. Może też przeoczyłeś :)

2

@Tomo1989 o spakowany widzę. Może jakaś akcje pomagam mu odpalcie.

1

@inFLAMES a jak tym składem nie powalczymy to co dalej panie trenerze?

0

@foczkyyyhg sprzedajemy go. Jednak to nie taki kozak

0

@FATIlity31 żałoba, Ogólnie Riki in, Leo out

0

@Xwowrak wczoraj młodzi grali w drugiej połowie. Ocen proszę grę

0

@Abominacja a powiedz mi kiedy on grał na pozycji defensywnego pomocnika?

0

@icon3520 Rysiek zajebiscie gra, podaję, biega, nie asystuje nie strzela i tragedia LR bo go Koeman nie chce. To normalne tutaj

4

@Janiama Bawi mnie ta LR. :) Koles z samolotu ledwo wyszedł
Koeman też zespół trenuje kilka tygodni. Do tego Trincao, Pedri chwaleni, a dziś już ich sprzedają. A jazda po Messim to już parodia. 9 która ma biegać do obrony. Eh szkoda strzępić ryja. Rysiek nie grał

1

Był Rysiek 3-1 nie ma Ryśka 1-0 to nie przypadek, nic nie ugramy, dramat

0

@sokot myślę że 15

0

@mateuszdabski jest zawodnikiem pierwszej drużyny, co ma powiedzieć? Powiedział że będzie kolejnym piłkarzem tyle.

0

@mateuszdabski rozumem ze Suarez i Umtiti to że nie odeszli to wina Koemana?

3

Nie rozumiem po co nam trener. Niech na dzień przed meczem odpala ankietę kto ma grac, kibice wybiorą i do tego dorzuca komentarz o taktyce i LM nasza. Na LR jest tylu geniuszy co się marnuje ze szkoda. A z kupowaniem jak łatwiej by było.

4

Chcieliście trenera z jajami, trenera który ma pomysł, który nie da się zarządowi kto ma grac kto ma być kupiony. Podjął decyzję i bunt bo pupilek LR wypada. Jak Koeman chce innych piłkarzy to to uszanujcie. Na miejscu zarządu bym nie sprzedawał a wypożyczył. Bo czy plan Koemana wypali pewności nie ma

3

@VenoM Jesteście nudni z tym komentarzem. Ważne kto będzie grał i jaki pomysł ma Koeman na zespół. Samo wyje.. Piłkarzy i kupno nowych nic nie da.

8

@aleksande_r A co mają mówić, że mają?

0

@ProMILs Vidal od 2 tygodni leci do Mediolanu, wierz pierdoletą mediom.

0

@BarcaInfo On to mówi już miesiąc.

1

@masq ile razy go widziałeś? Co jest jego atutem oprócz tego że młody bo to najważniejsze na LR

5

@BarcaInfo A co ma Leo rozmawiać. Obiecali mu możliwość odejścia nie dotrzymali słów. Nie wspominając o aferach, transferach, wałach, a kończąc na wynajęciu firmy która piłkarzy oczerniala

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?