0

@Wilczeq A ojciec leci przybic piątkę Bartkowi

0

@BarcaInfo Tydzień na lotnisku, współczuję

1

@Elnuum bardziej uniknąć bana

0

@BarcaInfo I wszystko to chce sprdl. Jak już nie sprd.

0

@Azi Przecież to plotka z tą ZP.

8

No dobra LR straciła kozła ofiarnego za całe zło zespołu. Kto teraz jako nowy koziołek? Oprócz Bartka oczywiście. Stawiam na Roberto albo Busiego ( co do tego drugiego sam go krytykuję już 3 lata )

10

@Veb1233 W przeciwieństwie do kibiców z LR na czele, która go jechała jak szmaciarza, nawet gdy nie grał.

1

Jeśli zmienne to awans do LE czy LM. Moim zdaniem dobre warunki. 10 baniek, oby mu się wiodło w Sevilli, bardzo dobry piłkarz i zawsze oddany dla FCB.

0

@Encore On czeka na koniec kontraktu i nara do RM

0

@masq nie ciężko było być lepszym od naszych drewniaków

0

@BarcaInfo Jak dla nas, promolsia 350

0

@BarcaInfo o matko bosko

0

@BarcaInfo Marca jako pierwsza. Hmm

0

@damiano996 A co chcesz się bić?

0

@damiano996 Boom , było pierdylian razy

0

@BarcaInfo Może analizuję porażkę z BM, a nie czekaj. On już szuka chatki w Manchesterze.

0

@Ghotti 17,18,21, 23 lata. Proszę cię, pokaż mi drużynę, która opiera tylko o młodzików skład. Młodziaki mają sie ogrywać, oni potrzebują czasu. A Dembele, to wiadomo, dziś jest.

5

@BarcaInfo Może niech do kibiców wyśle jakąś wiadomość. Jesteśmy ważniejsi niż Bartek.

0

@Ghotti No ale wiesz dobry sezon to musi być w FCB. My potrzebujemy skrzydłowych i w obronie i w Pomocy i 9-tke.

2

@kaziks
To nie jest najważniejsza pozycja do obsadzenia.

0

@Elnuum Połączyć jedno i drugie. Każdy wielki zespół buduję się łącząc leśnych dziadków i młodych gniewnych.

0

@Elnuum Jutro Horhe powie Leo odchodzi, Bartek że nie. Czyli sąd, tak sąd. To na razie. Po roku sąd da 250 baniek kary dla Leo, na tyle go wyceni. I tyle Leo dostaje za podpis.

1

@Demazo Jeszcze z 15 młodzików i jest szansa na awans do LM.

0

@BarcaInfo Już? Tydzień leciał

0

@Demazo No Le Nasza

3

@Pewex Oprócz tego nie zapomnimy jak odszedł

2

@FCMichalo Cou nie jest pomocnikiem, ile można

1

@Czarny19 A Ney kiedy przemówił? Po podpisaniu kontraktu z psg.

0

@Robert1603 tu nie chodzi o to czy chcą, po pierwsze taka taktyka miliarda podań po drugie nikt ich nie przygotowuje w okresie przygotowawczym. Zobacz jakie chuchra u nas, a zobacz piłkarzy z BM.

0

@Qexi El Kapitano już nie ma. Wysłał wypowiedzenie umowy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?