tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Wilczeq A ojciec leci przybic piątkę Bartkowi
0
@BarcaInfo Tydzień na lotnisku, współczuję
1
@Elnuum bardziej uniknąć bana
0
@BarcaInfo I wszystko to chce sprdl. Jak już nie sprd.
0
@Azi Przecież to plotka z tą ZP.
8
No dobra LR straciła kozła ofiarnego za całe zło zespołu. Kto teraz jako nowy koziołek? Oprócz Bartka oczywiście. Stawiam na Roberto albo Busiego ( co do tego drugiego sam go krytykuję już 3 lata )
10
@Veb1233 W przeciwieństwie do kibiców z LR na czele, która go jechała jak szmaciarza, nawet gdy nie grał.
1
Jeśli zmienne to awans do LE czy LM. Moim zdaniem dobre warunki. 10 baniek, oby mu się wiodło w Sevilli, bardzo dobry piłkarz i zawsze oddany dla FCB.
0
@Encore On czeka na koniec kontraktu i nara do RM
0
@masq nie ciężko było być lepszym od naszych drewniaków
0
@BarcaInfo Jak dla nas, promolsia 350
0
@BarcaInfo o matko bosko
0
@BarcaInfo Marca jako pierwsza. Hmm
0
@damiano996 A co chcesz się bić?
0
@damiano996 Boom , było pierdylian razy
0
@BarcaInfo Może analizuję porażkę z BM, a nie czekaj. On już szuka chatki w Manchesterze.
0
@Ghotti 17,18,21, 23 lata. Proszę cię, pokaż mi drużynę, która opiera tylko o młodzików skład. Młodziaki mają sie ogrywać, oni potrzebują czasu. A Dembele, to wiadomo, dziś jest.
5
@BarcaInfo Może niech do kibiców wyśle jakąś wiadomość. Jesteśmy ważniejsi niż Bartek.
0
@Ghotti No ale wiesz dobry sezon to musi być w FCB. My potrzebujemy skrzydłowych i w obronie i w Pomocy i 9-tke.
2
@kaziks
To nie jest najważniejsza pozycja do obsadzenia.
0
@Elnuum Połączyć jedno i drugie. Każdy wielki zespół buduję się łącząc leśnych dziadków i młodych gniewnych.
0
@Elnuum Jutro Horhe powie Leo odchodzi, Bartek że nie. Czyli sąd, tak sąd. To na razie. Po roku sąd da 250 baniek kary dla Leo, na tyle go wyceni. I tyle Leo dostaje za podpis.
1
@Demazo Jeszcze z 15 młodzików i jest szansa na awans do LM.
0
@BarcaInfo Już? Tydzień leciał
0
@Demazo No Le Nasza
3
@Pewex Oprócz tego nie zapomnimy jak odszedł
2
@FCMichalo Cou nie jest pomocnikiem, ile można
1
@Czarny19 A Ney kiedy przemówił? Po podpisaniu kontraktu z psg.
0
@Robert1603 tu nie chodzi o to czy chcą, po pierwsze taka taktyka miliarda podań po drugie nikt ich nie przygotowuje w okresie przygotowawczym. Zobacz jakie chuchra u nas, a zobacz piłkarzy z BM.
0
@Qexi El Kapitano już nie ma. Wysłał wypowiedzenie umowy.