tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wygląda jak bezdomny
0
@MaTi61415 Bebzun ci wyrośnie, lepiej solidne białko, dorzuć banany i wyjdzie ci gainer a mnie cukru i tłuszczu.
1
@Janiama Sprzedawanie go za 40/50 baniek to trochę głupota. On w Anglii może się odbudować i pójdzie za te nasze upragnione 70.
1
@BarcaInfo Jakoś tak w Portugalczyków u nas nie wierzę. Ale czas by któryś mnie zaskoczył. Liga Portugalska to nie Hiszpania, teraz dopiero się dowiemy jaki to talent.
0
@Messibestplayerintheworld zarząd potwierdził ze temat umarł, brak siana.
0
@BarcaInfo A zaraz. "Zarząd potwierdza zainteresowanie Willianem" - jakiś dziennikarzyna Sportu. Chodź ich dziennikarzami bym nie nazwał zwykły pudelek.
0
@Janiama Może Szweckie podejście, ludzie muszą przechorować. Chronić starszych i zagrożonych.
1
@tristan87 Grubo to jest u górników, po cholerę siać te pierdoły. Moim zdaniem powinni zmienia zasady komunikacji i informować tylko o przypadkach hospitalizowanych, wyzdrowiałych oraz śmiertelnych. Jak 90% ludzi przechodzi bez objawów to po cholerę siać panikę.
0
@ksobi A Polacy i tak ich wybierają, więc robi błazna dalej i będzie.
0
@FC1899Barca Busi w 100%sie zgodzę. Co do Roberto i Grie przy innym projekcie, trenerze, zarządzie mogą sporo nam dać.
0
Jego to widzę że nawet w pomieszczeniach słońce razi. Ciekawe czy do kibla też idzie w okularach.
1
@ronni37 Kupić telefon z esim. A kartę wrzucić do auta.
4
@Benek1899x1910 To dlaczego nie informuje obecna władza o sprzedaży garów za 4-krotnosc ceny w szczególności kierowana do emerytów.?
0
@BarcaInfo Coś o Todibo ucichło.
3
@Bagsik88 A ludzie i tak dawali im kasę. Jak są idiotami ich sprawa.
0
@sokot Sory ale nie dam rady takiego "faceta" słuchać 18 minut
0
@Chwytliwy Ale wyniki z drużynami ma naprawdę dobre. Czy przy aferach miałby takie? Wątpię.
0
@semafor Za rok za free. Może chcą to zakontraktować za rok.
2
@kamilop Pokaż mi drużynę, która wygrywa LM czy Lige 17-latkami. Trzeba stawiać na młodzież, ale nie zwojujemy świata tylko nimi.
3
@ToWinaSedziego Myślę, że to samo dotyczy Skoków. A tam chyba trochę więcej sianka popłynęło do obecnej władzy. A i spokojnie Konfederacja też swoje aferki zrobi, wszyscy politycy to jeden sort.
0
Z tego co wiem za darmo może za rok przyjść, więc sporo zaoszczędzimy. W tym przypadku pensje można dać solidną.
1
@Fabik87 Kubo zdrajca. Przestańcie tu pisać już o tym Judaszu. W d. To mam czy proponowali mu więcej a ile my. Wychowała go Barcelona, szacunku nie ma ten szczyl.
0
@Kajtek77 Sam jesteś beztalencie, to że ma kontuzje nazywasz brakiem talentu.
1
@Janiama Moim zdaniem on teraz wystraszony jest. Każdy dyskomfort teraz jest obawa przed kontuzja, średnio go widzę teraz.
0
@Munio Za starym Busim tak, za obecnym cieszę się że z Napoli nie gra
0
@tobiasson92 Wiesz gdzie PIS ma twoje podstawy prawne?
1
@Janiama 80% rolników problemu nie ma, to ynteligencja choruję nie oni.
0
@donleo12 Szkoda ze to tylko Sport
0
@Fali Nie czytaj Paska TVP.
0
@barcelonaLM W druga strona raczej to fałszerstwo.