0

Wygląda jak bezdomny

0

@MaTi61415 Bebzun ci wyrośnie, lepiej solidne białko, dorzuć banany i wyjdzie ci gainer a mnie cukru i tłuszczu.

1

@Janiama Sprzedawanie go za 40/50 baniek to trochę głupota. On w Anglii może się odbudować i pójdzie za te nasze upragnione 70.

1

@BarcaInfo Jakoś tak w Portugalczyków u nas nie wierzę. Ale czas by któryś mnie zaskoczył. Liga Portugalska to nie Hiszpania, teraz dopiero się dowiemy jaki to talent.

0

@Messibestplayerintheworld zarząd potwierdził ze temat umarł, brak siana.

0

@BarcaInfo A zaraz. "Zarząd potwierdza zainteresowanie Willianem" - jakiś dziennikarzyna Sportu. Chodź ich dziennikarzami bym nie nazwał zwykły pudelek.

0

@Janiama Może Szweckie podejście, ludzie muszą przechorować. Chronić starszych i zagrożonych.

1

@tristan87 Grubo to jest u górników, po cholerę siać te pierdoły. Moim zdaniem powinni zmienia zasady komunikacji i informować tylko o przypadkach hospitalizowanych, wyzdrowiałych oraz śmiertelnych. Jak 90% ludzi przechodzi bez objawów to po cholerę siać panikę.

0

@ksobi A Polacy i tak ich wybierają, więc robi błazna dalej i będzie.

0

@FC1899Barca Busi w 100%sie zgodzę. Co do Roberto i Grie przy innym projekcie, trenerze, zarządzie mogą sporo nam dać.

0

Jego to widzę że nawet w pomieszczeniach słońce razi. Ciekawe czy do kibla też idzie w okularach.

1

@ronni37 Kupić telefon z esim. A kartę wrzucić do auta.

4

@Benek1899x1910 To dlaczego nie informuje obecna władza o sprzedaży garów za 4-krotnosc ceny w szczególności kierowana do emerytów.?

0

@BarcaInfo Coś o Todibo ucichło.

3

@Bagsik88 A ludzie i tak dawali im kasę. Jak są idiotami ich sprawa.

0

@sokot Sory ale nie dam rady takiego "faceta" słuchać 18 minut

0

@Chwytliwy Ale wyniki z drużynami ma naprawdę dobre. Czy przy aferach miałby takie? Wątpię.

0

@semafor Za rok za free. Może chcą to zakontraktować za rok.

2

@kamilop Pokaż mi drużynę, która wygrywa LM czy Lige 17-latkami. Trzeba stawiać na młodzież, ale nie zwojujemy świata tylko nimi.

3

@ToWinaSedziego Myślę, że to samo dotyczy Skoków. A tam chyba trochę więcej sianka popłynęło do obecnej władzy. A i spokojnie Konfederacja też swoje aferki zrobi, wszyscy politycy to jeden sort.

0

Z tego co wiem za darmo może za rok przyjść, więc sporo zaoszczędzimy. W tym przypadku pensje można dać solidną.

1

@Fabik87 Kubo zdrajca. Przestańcie tu pisać już o tym Judaszu. W d. To mam czy proponowali mu więcej a ile my. Wychowała go Barcelona, szacunku nie ma ten szczyl.

0

@Kajtek77 Sam jesteś beztalencie, to że ma kontuzje nazywasz brakiem talentu.

1

@Janiama Moim zdaniem on teraz wystraszony jest. Każdy dyskomfort teraz jest obawa przed kontuzja, średnio go widzę teraz.

0

@Munio Za starym Busim tak, za obecnym cieszę się że z Napoli nie gra

0

@tobiasson92 Wiesz gdzie PIS ma twoje podstawy prawne?

1

@Janiama 80% rolników problemu nie ma, to ynteligencja choruję nie oni.

0

@donleo12 Szkoda ze to tylko Sport

0

@Fali Nie czytaj Paska TVP.

0

@barcelonaLM W druga strona raczej to fałszerstwo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?