13

@kerouac Gruby żart. Ale kto co lubi.

0

@Bartek22 Ty wiesz ze Parejo to była plotka?

0

Ale Atalanta biega, Barca po strzeleniu bramki to już by ze swojej połowy nie wychodziła.

0

@abram3k Francuz dlaczego mnie to nie dziwi. Obok Brazoli to największe gwiazdy

0

@ViscaBarca123 Trochę chudy, musi złapać trochę wagi bo La Liga to jednak nie pierwsza liga. Oby odpalił

20

@Wilczeq W szczególności na tych marszach niepodległościowych. Wtedy jakoś oświadczeń nie piszą? Każda partia ciągnie do swojego i tyle. Policja powinna napier. jednych i drugich.

0

Komentarz usunięty

4

2

@prokofiew Gdzieś ty pojechał. żyje ponad 30 lat nad morzem i nie potwierdzam tego co napisałeś. Trochę za bardzo ogólnie wszystkich wrzuciłeś do jednego worka.

0

@VenoM Chyba pierwszy raz się z tobą zgodzę.

0

@VenoM Jesteś bardzo agresywnym człowiekiem kolego. To ja ci odpowiem, zagral z Interem 90 minut i 2 mecze w LL suma 77minut. Ty na podstawie można powiedzieć dwóch meczy wiesz, ze chłopak się sprawdzi.

4

@VenoM Ogarniał, a przypomnij mi z kim on grał?

0

@tobiasson92 Wynik podobny do wielkiego triumfu naszego Prezydenta na Wsi. Przypadek?

1

@jachuu9 załóżmy że wygram w totka. Jedno i drugie bardzo marne szanse

0

@Joe_Pesci Na pewno Rakieta lepiej sobie poradzi niż nasz cudowny Sprinter Busi.

0

@Grubson06 Co za bzdura. Cou bardzo słabo gra w opinii kibiców Bayernu. Nie wierzę by chcieli go wykupić z jego wynagrodzeniem.

0

@Kuubs21 Przecież Puig nie grał.

9

Ciężko się nie zgodzić

0

LR to stan umysłu. Chcieliście zmiany EV bo styl Barcy był słaby, teraz jak styl jest jeszcze gorszy, wyniki w sumie też, to krytykujecie osoby, które narzekają na obecną grę Barcelony.

0

@Janiama Setiene i praca taktyczna :)

0

Barcelona Setiena. Mecz w Lizbonie nie ma co oglądać. Żenada

0

@messiandiniesta Setiena! Wszystkie mecze nie ten dzisiejszy. Napiszę jeszcze raz może nie doczytałeś. nie lubię Barcy Setiene. Czyli ogólnie nie lubię jej oglądać

0

Możecie mnie krytykować, ale nie lubię Barcy Setiena. Nudno, z dużymi ilościami błędów w obronie. Bayern nas rozjedzie

0

W La Liga by anulowali

0

Jak wam się podoba Barcelona Setiena? Za EV Chociaż u siebie grali bardzo dobrze, za tego pseudo trenerzyne nie gramy nigdzie nawet średnio.

0

@MesQueUnClub96 wielkie dzięki

1

@IronSanHybrid On rozumie, wrócił by kary nie płacić i tyle.

2

Link na komórkę ktoś ma?. Ogromna prośba o priv, biwak, jezioro, alkohol dobry net ale linku brak.

1

@meteo100 Poczekam z oceną po kontroli dopingowej.

0

@BarcaInfo Uparcie De Jong nie zagra za Busiego. Nie rozumiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?