tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
@kerouac Gruby żart. Ale kto co lubi.
0
@Bartek22 Ty wiesz ze Parejo to była plotka?
0
Ale Atalanta biega, Barca po strzeleniu bramki to już by ze swojej połowy nie wychodziła.
0
@abram3k Francuz dlaczego mnie to nie dziwi. Obok Brazoli to największe gwiazdy
0
@ViscaBarca123 Trochę chudy, musi złapać trochę wagi bo La Liga to jednak nie pierwsza liga. Oby odpalił
20
@Wilczeq W szczególności na tych marszach niepodległościowych. Wtedy jakoś oświadczeń nie piszą? Każda partia ciągnie do swojego i tyle. Policja powinna napier. jednych i drugich.
0
Komentarz usunięty
4
https://nczas.com/2020/08/10/zrobiono-z-niej-ofiare-zobaczcie-jak-wsciekle-zachowywala-sie-aktywistka-lgbt-przed-zatrzymaniem-video/
Policja powinna dużo bardziej agresywnie z nimi jechać. Ynteligencja kur.
2
@prokofiew Gdzieś ty pojechał. żyje ponad 30 lat nad morzem i nie potwierdzam tego co napisałeś. Trochę za bardzo ogólnie wszystkich wrzuciłeś do jednego worka.
0
@VenoM Chyba pierwszy raz się z tobą zgodzę.
0
@VenoM Jesteś bardzo agresywnym człowiekiem kolego. To ja ci odpowiem, zagral z Interem 90 minut i 2 mecze w LL suma 77minut. Ty na podstawie można powiedzieć dwóch meczy wiesz, ze chłopak się sprawdzi.
4
@VenoM Ogarniał, a przypomnij mi z kim on grał?
0
@tobiasson92 Wynik podobny do wielkiego triumfu naszego Prezydenta na Wsi. Przypadek?
1
@jachuu9 załóżmy że wygram w totka. Jedno i drugie bardzo marne szanse
0
@Joe_Pesci Na pewno Rakieta lepiej sobie poradzi niż nasz cudowny Sprinter Busi.
0
@Grubson06 Co za bzdura. Cou bardzo słabo gra w opinii kibiców Bayernu. Nie wierzę by chcieli go wykupić z jego wynagrodzeniem.
0
@Kuubs21 Przecież Puig nie grał.
9
Ciężko się nie zgodzić
0
LR to stan umysłu. Chcieliście zmiany EV bo styl Barcy był słaby, teraz jak styl jest jeszcze gorszy, wyniki w sumie też, to krytykujecie osoby, które narzekają na obecną grę Barcelony.
0
@Janiama Setiene i praca taktyczna :)
0
Barcelona Setiena. Mecz w Lizbonie nie ma co oglądać. Żenada
0
@messiandiniesta Setiena! Wszystkie mecze nie ten dzisiejszy. Napiszę jeszcze raz może nie doczytałeś. nie lubię Barcy Setiene. Czyli ogólnie nie lubię jej oglądać
0
Możecie mnie krytykować, ale nie lubię Barcy Setiena. Nudno, z dużymi ilościami błędów w obronie. Bayern nas rozjedzie
0
W La Liga by anulowali
0
Jak wam się podoba Barcelona Setiena? Za EV Chociaż u siebie grali bardzo dobrze, za tego pseudo trenerzyne nie gramy nigdzie nawet średnio.
0
@MesQueUnClub96 wielkie dzięki
1
@IronSanHybrid On rozumie, wrócił by kary nie płacić i tyle.
2
Link na komórkę ktoś ma?. Ogromna prośba o priv, biwak, jezioro, alkohol dobry net ale linku brak.
1
@meteo100 Poczekam z oceną po kontroli dopingowej.
0
@BarcaInfo Uparcie De Jong nie zagra za Busiego. Nie rozumiem