0

@BarcaInfo Uparcie De Jong nie zagra za Busiego. Nie rozumiem

0

Pirdl o DNA. Wyniki i trofea my chcemy, a nie DNA.

0

Brazylijczyki to niech sobie grają u siebie, skoro chcą wieczną zabawe i podejście takie jakie mają. Ja mam już dość Brazoli u nas.

1

@tobiasson92 W Szwecji mieli otwarte i żyją.

0

@BarcaInfo Się pobawił w Brazylii, znudziło się i księżniczka wraca myśląc że coś ugra. Mam nadzieję że wyciągniemy ile się da

0

@SHIBA euro? Grubo ceny w Polsce są niżej od Europy

3

Po co przyjeżdża, przelew za złamanie kontraktu i do Turynu niech od razu jedzie.

0

@krefi10 Pamiętaj, wychowanek, równa się u nas zawsze talent z kosmosu. Ale w City ostatnio jak na wiek gra naprawdę dobrze.

3

@BarcaInfo Rok kontraktu ja bym się dogadał z Ericiem i nadal niech się rozwija w MC. 40MLN Funtów za młodziaka z rocznym kontraktem. Znowu będziemy frajerami. Najgorsze że City ma siano więc nie zależy im na handlu

0

@BaroPodertos No ok czyli źle zrozumiałem intencje. Mam wrażenie, że na LR żyjemy w przeświadczeniu że La Masia to same perły i każdy kto odchodzi to debiizm zarządu. Mi najbardziej szkoda Kubo i właśnie Erica. Reszta to tak średnio sobie radzi.

0

@BaroPodertos Z całym szacunkiem do twojej wiedzy ale naciągane. Odeszło bardzo dużo piłkarzy, a z tych co wymieniłeś to dwóch ma szansę. Tylko jeden jak na razie pokazuje klasę na tle bardzo mocnej drużyny i jest nim Garcia. Te wielkie perełki okazały się raczej średniakami. Miranda, Oriol itd.

2

@jordus100 Skoro da sie nosić i oddychać to i zarazić przez nią też się da.

0

@DanielOOL no to dodaj 11 baniek netto, dla Barcy to 20 baniek wynagrodzenie,dodatkowo 20 baniek dla LVP. Sory ale marne szanse by odpalił a kasa kosmiczna

0

@Shapiro Jeszcze wieksi idioci od tych z LGBT. Tobiasson92 a co będą go ukrywać jak Jarka i Macierewicza w Pisie?

0

@Maniek9444 Jakby ci to powiedzieć Maniek najdelikatniej. Duda wygrał na wsi to niech wieś idzie, Elyta idzie na plaże.

0

@BulaKG Nieźle fajerwerki tam mają

3

Nie wiem może mnie ominęło, ale Arthur nie zdementował słów Bartka o tym, że dostał wyższa ofertę z Juve. Brazol to Brazol, zawsze kasa się liczy,zero szacunku dla klubu który dał mu szanse, a on ja olał.

0

@BarcaInfo Na pierwszym meczu się wyłożą

0

@mlodykibic24 Jedz do TK i szukaj np Hugo Bossa jak chcesz jakość

4

@BarcaInfo Niewiarygodne ze Bayern kupuje takiego gracza za takie nędzne pieniądze. My za połowę kupiliśmy Dunczyka.

0

@mikiiki A TVPInfo całą dobre.

0

@Szicek10 Oczywiście że nie da. Napisałem to bardziej z ironią, że te durnie nie Sprzedadzą go nawet za 30 baniek. Wszystkie kluby wiedzą że Barca ma problem z wynagrodzeniami i wypożyczą sobie naszych piłkarzy. Po co kupować, ryzykować.

0

@BarcaInfo 100 baniek i jest ich. A skończy się na wypożyczeniu

0

Szmaciakow plotkarskich nigdy nie zrozumie. Prezes, trener, wszyscy w klubie mówią że nie ma tematu, że to sfera marzeń, a gazeciaki dalej swoje
https://www.sport.pl/pilka/7,65082,26177979,50-mln-euro-netto-rocznie-horrendalny-kontrakt-dla-leo-messiego.html#s=BoxSportImg1

0

@YoNoEntiendoNada zanim zaatakujesz zrozum mój wpis. Biden to stary dziad który w połowie kadencji zejdzie. Chodzi mi nie o to że Biden przegrywa, tylko że jest słabym kandydatem.

0

@Kengo Chyba roboty znaleźć nie może.

0

@amanter Na prawdę nie ma rywala dla Trumpa w tak wielkim państwie.

1

@BarcaInfo Wielkiej tajemnicy tam nie ma. Pewnie 3/4 w dziada grają

0

@tobiasson92 Skoro Grosik straci miejsce to znaczy że forma już nie ta prawda?

1

Pierwszy mecz gdy Włochy były już w centrum epidemii nie przeszkadzało jakoś. Grają bez kibiców w przeciwieństwie do pierwszego spotkania

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?