tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo Uparcie De Jong nie zagra za Busiego. Nie rozumiem
0
Pirdl o DNA. Wyniki i trofea my chcemy, a nie DNA.
0
Brazylijczyki to niech sobie grają u siebie, skoro chcą wieczną zabawe i podejście takie jakie mają. Ja mam już dość Brazoli u nas.
1
@tobiasson92 W Szwecji mieli otwarte i żyją.
0
@BarcaInfo Się pobawił w Brazylii, znudziło się i księżniczka wraca myśląc że coś ugra. Mam nadzieję że wyciągniemy ile się da
0
@SHIBA euro? Grubo ceny w Polsce są niżej od Europy
3
Po co przyjeżdża, przelew za złamanie kontraktu i do Turynu niech od razu jedzie.
0
@krefi10 Pamiętaj, wychowanek, równa się u nas zawsze talent z kosmosu. Ale w City ostatnio jak na wiek gra naprawdę dobrze.
3
@BarcaInfo Rok kontraktu ja bym się dogadał z Ericiem i nadal niech się rozwija w MC. 40MLN Funtów za młodziaka z rocznym kontraktem. Znowu będziemy frajerami. Najgorsze że City ma siano więc nie zależy im na handlu
0
@BaroPodertos No ok czyli źle zrozumiałem intencje. Mam wrażenie, że na LR żyjemy w przeświadczeniu że La Masia to same perły i każdy kto odchodzi to debiizm zarządu. Mi najbardziej szkoda Kubo i właśnie Erica. Reszta to tak średnio sobie radzi.
0
@BaroPodertos Z całym szacunkiem do twojej wiedzy ale naciągane. Odeszło bardzo dużo piłkarzy, a z tych co wymieniłeś to dwóch ma szansę. Tylko jeden jak na razie pokazuje klasę na tle bardzo mocnej drużyny i jest nim Garcia. Te wielkie perełki okazały się raczej średniakami. Miranda, Oriol itd.
2
@jordus100 Skoro da sie nosić i oddychać to i zarazić przez nią też się da.
0
@DanielOOL no to dodaj 11 baniek netto, dla Barcy to 20 baniek wynagrodzenie,dodatkowo 20 baniek dla LVP. Sory ale marne szanse by odpalił a kasa kosmiczna
0
@Shapiro Jeszcze wieksi idioci od tych z LGBT. Tobiasson92 a co będą go ukrywać jak Jarka i Macierewicza w Pisie?
0
@Maniek9444 Jakby ci to powiedzieć Maniek najdelikatniej. Duda wygrał na wsi to niech wieś idzie, Elyta idzie na plaże.
0
@BulaKG Nieźle fajerwerki tam mają
3
Nie wiem może mnie ominęło, ale Arthur nie zdementował słów Bartka o tym, że dostał wyższa ofertę z Juve. Brazol to Brazol, zawsze kasa się liczy,zero szacunku dla klubu który dał mu szanse, a on ja olał.
0
@BarcaInfo Na pierwszym meczu się wyłożą
0
@mlodykibic24 Jedz do TK i szukaj np Hugo Bossa jak chcesz jakość
4
@BarcaInfo Niewiarygodne ze Bayern kupuje takiego gracza za takie nędzne pieniądze. My za połowę kupiliśmy Dunczyka.
0
@mikiiki A TVPInfo całą dobre.
0
@Szicek10 Oczywiście że nie da. Napisałem to bardziej z ironią, że te durnie nie Sprzedadzą go nawet za 30 baniek. Wszystkie kluby wiedzą że Barca ma problem z wynagrodzeniami i wypożyczą sobie naszych piłkarzy. Po co kupować, ryzykować.
0
@BarcaInfo 100 baniek i jest ich. A skończy się na wypożyczeniu
0
Szmaciakow plotkarskich nigdy nie zrozumie. Prezes, trener, wszyscy w klubie mówią że nie ma tematu, że to sfera marzeń, a gazeciaki dalej swoje
https://www.sport.pl/pilka/7,65082,26177979,50-mln-euro-netto-rocznie-horrendalny-kontrakt-dla-leo-messiego.html#s=BoxSportImg1
0
@YoNoEntiendoNada zanim zaatakujesz zrozum mój wpis. Biden to stary dziad który w połowie kadencji zejdzie. Chodzi mi nie o to że Biden przegrywa, tylko że jest słabym kandydatem.
0
@Kengo Chyba roboty znaleźć nie może.
0
@amanter Na prawdę nie ma rywala dla Trumpa w tak wielkim państwie.
1
@BarcaInfo Wielkiej tajemnicy tam nie ma. Pewnie 3/4 w dziada grają
0
@tobiasson92 Skoro Grosik straci miejsce to znaczy że forma już nie ta prawda?
1
Pierwszy mecz gdy Włochy były już w centrum epidemii nie przeszkadzało jakoś. Grają bez kibiców w przeciwieństwie do pierwszego spotkania