tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Majkmajki Zrezygnowałbyś z 50 tysia wynagrodzenia miesięcznie? Mówię o Euro oczywiście.
0
@FCMichalo Błagam niech wyrzucą EV, pamięta jak dziś przez 4 miesiące.
0
@BarcaInfo Dalej wierzcie w zarząd i ploty dziennikarzy katalońskich. Tak Leo teraz do nich wyszedł i to powiedział.
0
@Janiama I teraz dodajmy, że młodzi, którzy z 3 ligi nie wyszli też zmienią rzeczywistość. :) Tak tu przeczytasz na LR. Potrzeba wszystkiego, wszystkiego po trochu, trochę młodych, trochę DNA, trenera zarządu.
0
@DizZ11 Wtedy go zjadą, że rządzi Barcelona, że to jego wina itp.
1
Wali w zarząd jak nic.
1
Leo nie może odejść tylko zarząd. On to musi wytrzymać.
0
@333tricampeones333 Ale masz z Leo problem. Cou za Leo. Zobacz Cou i jego statystyki w Bayernie, zespół wygrywa nie jeden piłkarz
0
@BueN0 Czym niby? Bo bramkę strzelił?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Mihcim Bo za słaby. Zwróć uwagę że w Bayernie rezerwy grzeje. Na 5-2 jak wchodzisz to raczej łatwy mecz?
1
@NeroTFP Jak ma iść 4 środkowymi pomocnikami?
2
Setiene powie ze nie wykorzystaliśmy sytuacji. A w drugiej połowie był remis :)
19
Statystyki strzałów 22-6. O ja prdl
0
Sergio jeśli kocha ten klub. To niech wyjedzie do USA i teraz tam spełnia marzenia. Dziękujemy legendzie ale czas podziękować
0
Tyle w temacie DNA Barcy i taktyki pierdyliana podań. Porażki nic ich nie uczyły. Nadal ta sama taktyka. Bez skrzydeł i ta sama pomoc, środkowymi pomocnikami.
0
Wow ile zmian u nas. ???? Oszczędzał Setiene młodzików ciekawe na co ????
1
Kolejny zespół który jedzie z nami skrzydłami. W szczególności skrzydła obrony. U nas, no właśnie
1
@neeed wiedziałem że znajdzie się ktoś kto zacznie go winic
0
Busi out, kiedy ja dożyje w końcu tego. Dwa lata to pisze i wiecznie gra. Setiene fanboy kur jego, pewnie dziarę sobie jeszcze jego zrobi na plecach
0
@333tricampeones333 Przecież to wy go chcieliście
1
Strzały 14-2 Bayern :) Za Setiene będziemy ładnie przegrywać. Buahahaha
0
Pisałem i pisałem od czasów jeszcze przed covidem. Za Setiene przegramy wszystko. Ale chcieliście tikitaki. Życie, ja dawałem 0%szans, więc nawet nie jestem zły. Chodź wprd konkretny
2
@CarloCule Kibicuje od 97r. Nie wierzę że z tym trenerem i ta forma wygramy. Nazywasz mnie sezonowcem? Patrzę obiektywnie i tyle, przegrają to przegrają, plusem będzie to że Setiene poleci
0
Ale my już długo czekamy na tą LM. Nadzieja jest, ale jednak wolę się nie nastawiać by się nie denerwować.
0
@BarcaInfo RM znowu zyskusje na wypożyczeniach. Piłkarze się rozwijają i drożeją na rynku. U nas mega talenty, Oriol, Rafinha, Miranda, Wague, Cou, no właśnie u nas wypożyczenia.
0
@MSN30 My też musimy, wszędzie piszą że szans nie mamy, a jak przegramy to poleca gromy straszne
0
@DonMatteo901 Przecież to funboy RM. Czego się spodziewacie.?
4
@MesQueUnClub96 Bo oni walczą o wolność, a w USA to sami nie wiedzą o co walczą.
2
@Comentateiro Jutro się pakuję. Ale wiadomo komunikatu do poniedziałku nie będzie.