0

@Majkmajki Zrezygnowałbyś z 50 tysia wynagrodzenia miesięcznie? Mówię o Euro oczywiście.

0

@FCMichalo Błagam niech wyrzucą EV, pamięta jak dziś przez 4 miesiące.

0

@BarcaInfo Dalej wierzcie w zarząd i ploty dziennikarzy katalońskich. Tak Leo teraz do nich wyszedł i to powiedział.

0

@Janiama I teraz dodajmy, że młodzi, którzy z 3 ligi nie wyszli też zmienią rzeczywistość. :) Tak tu przeczytasz na LR. Potrzeba wszystkiego, wszystkiego po trochu, trochę młodych, trochę DNA, trenera zarządu.

0

@DizZ11 Wtedy go zjadą, że rządzi Barcelona, że to jego wina itp.

1

Wali w zarząd jak nic.

1

Leo nie może odejść tylko zarząd. On to musi wytrzymać.

0

@333tricampeones333 Ale masz z Leo problem. Cou za Leo. Zobacz Cou i jego statystyki w Bayernie, zespół wygrywa nie jeden piłkarz

0

@BueN0 Czym niby? Bo bramkę strzelił?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Mihcim Bo za słaby. Zwróć uwagę że w Bayernie rezerwy grzeje. Na 5-2 jak wchodzisz to raczej łatwy mecz?

1

@NeroTFP Jak ma iść 4 środkowymi pomocnikami?

2

Setiene powie ze nie wykorzystaliśmy sytuacji. A w drugiej połowie był remis :)

19

Statystyki strzałów 22-6. O ja prdl

0

Sergio jeśli kocha ten klub. To niech wyjedzie do USA i teraz tam spełnia marzenia. Dziękujemy legendzie ale czas podziękować

0

Tyle w temacie DNA Barcy i taktyki pierdyliana podań. Porażki nic ich nie uczyły. Nadal ta sama taktyka. Bez skrzydeł i ta sama pomoc, środkowymi pomocnikami.

0

Wow ile zmian u nas. ???? Oszczędzał Setiene młodzików ciekawe na co ????

1

Kolejny zespół który jedzie z nami skrzydłami. W szczególności skrzydła obrony. U nas, no właśnie

1

@neeed wiedziałem że znajdzie się ktoś kto zacznie go winic

0

Busi out, kiedy ja dożyje w końcu tego. Dwa lata to pisze i wiecznie gra. Setiene fanboy kur jego, pewnie dziarę sobie jeszcze jego zrobi na plecach

0

@333tricampeones333 Przecież to wy go chcieliście

1

Strzały 14-2 Bayern :) Za Setiene będziemy ładnie przegrywać. Buahahaha

0

Pisałem i pisałem od czasów jeszcze przed covidem. Za Setiene przegramy wszystko. Ale chcieliście tikitaki. Życie, ja dawałem 0%szans, więc nawet nie jestem zły. Chodź wprd konkretny

2

@CarloCule Kibicuje od 97r. Nie wierzę że z tym trenerem i ta forma wygramy. Nazywasz mnie sezonowcem? Patrzę obiektywnie i tyle, przegrają to przegrają, plusem będzie to że Setiene poleci

0

Ale my już długo czekamy na tą LM. Nadzieja jest, ale jednak wolę się nie nastawiać by się nie denerwować.

0

@BarcaInfo RM znowu zyskusje na wypożyczeniach. Piłkarze się rozwijają i drożeją na rynku. U nas mega talenty, Oriol, Rafinha, Miranda, Wague, Cou, no właśnie u nas wypożyczenia.

0

@MSN30 My też musimy, wszędzie piszą że szans nie mamy, a jak przegramy to poleca gromy straszne

0

@DonMatteo901 Przecież to funboy RM. Czego się spodziewacie.?

4

@MesQueUnClub96 Bo oni walczą o wolność, a w USA to sami nie wiedzą o co walczą.

2

@Comentateiro Jutro się pakuję. Ale wiadomo komunikatu do poniedziałku nie będzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?