1

@Comentateiro Są dwa powody,
Napastnicy są dramatyczni w sytuacjach
Pena nie obronił nic.

0

@KamQiX 6 pkt na 24. Co powoduje ze jesteś pewien, dziś 1-1 po 45 minutach. druga połowa jeszcze gorsza niż 1. Jestem ciekaw obiektywnej oceny

0

@partymaker Betis, Celta, AM

0

@Beztroskii Yyy co ci to da? jutro 7 pkt do RM. To kalka ostatniego sezonu, czekam na xls co się musi wydarzyć by zbliżyć się.

0

@Mixtape Wiemy, wiec pilnować trzeba by z LM nie wypaść za rok. O nic więcej

0

@Konradowskyy Nawet nie wiem jak bardzo chciałbym by Balde wyleciał i na 10 meczy, bym nie musiał go oglądać.

0

@ali3gator Xavi wygrał LL bo TS bronił po 1 setce w każdym meczu. Taka jest różnica.

3

@snupson Pisałem ale odpisze, mamy 39pkt, zostało 54 daje to 93pkt. Średnia w LL z majstrem 88 pkt. Szanse na LL to .. sam sobie odpowiedz, to koniec i szczerze czym szybciej to wszyscy zrozumieją tym lepiej, zejdzie presja i zacznie się walka o PK i LM.

0

@adamek20151 Będzie nieźle. Ale wierze w półfinał LM.
LL juz jest skończona, trzeba ja odpuścić, szkoda kontuzji

2

@kanver_ bardzo słusznie diagnoza, Rafa dziś musiał mieć gola, Lewy tez, Yamal tez. Pisałem przed meczem, jak zagramy ze skutecznością jak w ostatnich 7 meczach w LL to stracimy pkt, dokładnie tak jest

1

@kuz oby i na to licze, bo trzeba atakować LM i PK, w lidze pilnować miejsca 4 i tyle. Będzie dobra runda

0

@BARCA1899Messi Błagam skończmy z tym. Zagraliśmy wielkie gówno.

0

@Mily-95 nie juz, ja to skreśliłem juz w grudniu. Nie wiem czy wiesz, ale LL wygrywa się średnio z 88pkt
- Barca ma 39! po 20 kolejkach.
Do zdobycia juz tylko 18*3 = 54pkt

54+39 = 93pkt, a to znaczy ze mamy miejsce na porażkę i remis :D

Chcesz dyskutować z mną, czy poprostu będziesz prdl jak to debiłem jestem ze w połowie skreślam zespół, który ma 6 pkt na 24 pkt w ostatnich 8 meczach?

Tak LE uratował LL, wiesz ile mial po 20 kolejkach? 45.

1

@Comentateiro no 39 pkt w 20 kolejek !!!!. Właśnie Flick zbudował historie.
Ale by nie było, bo mnie wszyscy zaraz rozjadą ze strzelam we Flicka
- Flicka zła decyzja Pena, miał kur. obronić 1 akcje, 1 kur...... 1 do ch....

Ale by nie było, nam te mecze przegrywają napastnicy. Dziś cala trojka tragedia

0

@ali3gator Podziękuj za decyzje trenerowi

2

BOOOOM koniec, finito LL. 6 pkt ,6pkt w 8 meczach. Na 24 pkt!!!!!!!!!!!
Peni zadaniem było obronić pewnie 1 akcje która Getafe zrobi, nie zrobil tego, 1 strzał i sprdl .
Napastnicy mieli wykorzystać chociaż 1 sytuacje. Mieli 4 setki nie zrobili tego

Dziś kończymy imprezę o LL, pilnować 4 miejsca w LL. Bo AB może się zrównać z nami. Ja jakoś nie jestem nawet wkurw. bo pisałem po AM ze to koniec walki o LL, nikt nigdy po 38 pkt po 1 kolejce nie zdobył LL, nie zdobędziemy. Dać na radość w PK, w LM jak najdalej, wyprdl, Balde błagam, o nic innego nie proszę,ta nasza lewa strona to patologia. Wzmocnić się, zmiennicy za Lewego, za Rafę i za rok walka dalej

1

Dobra czas na podsumowanie.
Liga odjechała w Grudniu jak pisałem, nie ma co panikować. pilnować 4 miejsca by LM była z nami za rok. Zdobyliśmy 6pkt na 24 możliwe. Kto zawodzi, Rafa, Lewy, Yamal i Pena. Bez tego wygrać się nie da. koniec finito.

0

Balde jest do wyjebania. Pisze to od 2 lat. nic kompletnie ten chłop nie daje.

0

Nie ma napastników nie ma Barcy, nie ma Yamala, dziś slaby dzień nie ma drużyny. Pilnowac 4 miejsca w Lidze i tyle, jeb. ligę,skupic się na PK i LM. Ja i tak nie wierze w ligę po 38 pkt po jesieni

0

Rafa druga 100-tka. No co zrobisz.
Teraz czas na 2-1 Getafe

6

Mecz ala Leganes. Mozemy i grac 200 minut dziś, szans na gola nie ma, sytuacji nie ma, pomysłu nie ma.
Szybciej Getafe strzeli niż my

0

@Hervey_PL niby co dziś zrobil? Mial dziś tylko jedno zadanie, Jedno. I to jedno zjebal

0

Na co Flick czeka z Pau i Ferranem? Wyjścia nie ma.

0

@Who_you_mam remis, obus aie nie zdziwił ze getafe wbije

0

I na ch. Rafa wstrzymuje grę? My prowadzimy rozumiem. Ehh

0

Ja prdl co jest dziś z Yamalem.

0

Ja prdl, Balde :) My z takim wahadłem cos chcemy ugrać :D

0

Zmiany Lewego i Rafy, słabiutko dziś.

3

Pedri strzelaj kur.

0

ale fatalnie weszlismy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?