5

@tomek8756 to powinno być karalne, są naprawdę prdl ludzie na świecie co jeszcze ten pomysł kupią.

0

@LeoMessiiBarcaPepa no statystyki z przed 20 lat miał tylko Rijkard. 20 lat

0

@Lukas90 mistrzu w najsłabszym sezonie Xaviego mieliśmy 5 porażek w 38 meczach. Teraz mamy 5 w 18. Nie to katastrofalna statystyka.

0

@Lukas90 nikt nie miałby pretensji za 5 pkt na 21 w 7 meczach? W 3 kolejne porażki u siebie?

0

@budel17 nie ocieralo a było. 16pkt odrobili am, w tylko 7 kolejek

1

@MesQueUnClub_87 nie wiem czy dwukomorowe są najlepsze, ale te Philipsa dają rade

1

@krol211 Balde to patologia obrońcy. Od dwóch lat każdy to wie oprócz Laporty co buduję skład w zależności jaki agent ma piłkarza akurat wolnego. Balde u Xaviego schowany do zamrażarki bo miał bardzo średniego Cancelo, ale przydałby się. Końcówkę miał słaba, ale kto u Xaviego nie miał

3

O Xavim też to mówili. To nic innego jak zrzucenie odpowiedzialności. Nowy trener nowa miotła, piłkarzom się tego nie chce. W każdej drużynie, nie tylko u nas.

0

@TroY_PL jak pisze, nie zwalniam. Nie ma nikogo. Bez sensu by było, chyba że Klop zadzwoniłbym do Lapcia, wtedy ja bym się nie zastanawiał. Ale to ja, bo lubię piłkę Klopa

0

@Deeespacito za luczo byli. Busi, Alba, Iniesta, Xavi i najważniejsze Neymar, Suarez i najlepszy w historii piłki Leo. I tak jak kolega wyżej pisze, nawet po grudniu nie było dramatu. Średnia ilość pkt mistrzowskich to 88. My mamy 38.wiec potrzeba 50. 19 meczy *3 = 57. Miejsce na remis i dwie porażki, a ja mówię tylko o średniej. Ten wóz odjechał, brać się za inne trofea, a w lidze pilnować 3 miejsca

0

@Krzysztof1987 myślę, że szybciej ja tobie. Więc jesteśmy umówieni

0

@comtedurgell wiem, dlatego nie rozumiałem czemu on nie wchodzi. Też nie wiemy w jakiej formie jest, ale czytałem Flicka z dwa tygodnie temu i jakoś dało się odczuć ze on za bardzo nie trafi Araujo, wątpię by to był jego wybór.

0

Zawsze tak będzie jeśli będziesz grać cały czas tymi samymi piłkarzami i nie budował innych. A jak czytam, że w przyszłości chcemy tak grać to ten zespół nic nie wygra, obecna piłka to pragmatyzm, a nie balet gdzie liczy się wizualna gra. Chyba że dokupia kilku piłkarzy co robią różnice, wtedy tak.

0

@comtedurgell no była ze strony AM bo Rafa stwierdził że poda pod nogi, a Cubarsi przepuścił prosta piłkę pod nogami. Jesteśmy od roku obsrani, a w tym roku zdecydowanie za wysoko gramy, pytanie czemu wysoki Araujo nie wchodzi, pytanie czemu tak mało zmiennicy grają, kiedy mają wejść w rytm meczowy?

0

@Tridente2015 nie wyciągam, piszę o identycznej sytuacji jaka była wcześniej. Ten sam dołek.

0

Obecnie dzieje się kalka z reprezentacji, nie potrafi odwrócić wyników. Cały czas słyszymy ten sam śpiew. Przypomnę tylko ze z marszu nagelsman miał wyniki. Nie, nie zwalniam go, bo nikogo nie widzę w tym sezonie za niego.

0

@bebeto77 pogorszę ci statystykę, na 21 możliwych 5

2

@F3DO do AM stracili 16 pkt w 7 kolejek. To ewenement

1

@Krzysztof1987 odjechała już.

0

@snupson dodaj jeszcze jeden mecz i nadal 1 zwycięstwo

0

@Rastafarnianin Sławek jeśli nic się nie wydarzy wejdzie do 2 tury. TikToki, I armia botów Muska zrobią swoje.

0

@bartekvisca on nie jest 9-tka. Taka czysta 9tka,

0

@D10SLEO po to są fora by mieć różne zdanie.

3

@QuaReL ja tu Pepa nie chce. Był i takiego go zapamiętam, nie wierzę w powroty.

0

@Who_you_mam każdy nowy zarząd będzie to samo, klub potrzebuje 1:1. A bez sprzedaży części udziału to się nie stanie.

0

@D10SLEO lewy jest w tym samym miejscu, to kalka pierwszego sezonu, początek magia, później w dół, teraz masz to samo, Yamal gra tak samo. Brakuje zamienników którzy zrobią różnice, wczoraj światełko w tunelu Gaviego, dobrze biegał, Fermin w gorszej dyspozycji, Fati, Ferran, Pau Victor, Balde, Martin, to nie jest poziom nawet na ławkę, czas załatwić nam zamienników, a co my robimy, walczymy o Środkowego obrońcę

0

@okiemtypera_lucaxx95 no nie, mieli 2. Bo jeśli dla ciebie mieli 5. To my 25

1

@Katalończyk 99 mnie to bez różnicy. Liczy się Barca a nie czy Wojtek zagra. Wczorajsze gole ponownie nie do obrony przez Pene. W emocjach coś czasem napisze, ale co tu winić bramkarza. Jakim Kur. Cudem piłka w 96 minucie przeszła pod noga Cubarsiego.

0

@okiemtypera_lucaxx95 świetne spotkanie w defensywie to brak sytuacji rywala, a my ich mieliśmy bardzo dużo. Kocham statystyki, świetnie w defensywie to zagrało Leganes w drugiej połowie, rss cały mecz. Tu jak to sam simeone powiedział mieli mega fart. Bo to był fart że każdy z naszych kopał w sytuacji nie wiadomo gdzie

0

@WiernyKibic111 mamy lewa stronę na poziomie Leganes i to też problem, bo wszyscy wiedzą że idziemy środkiem lub prawa strona. Dramatycznie zbudowany skład przez idiote Deco i Laporte, za Olmo mogliśmy całkowicie inaczej się wzmacniać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?