tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@654321 on nie jest już piłkarzem Barcelony
1
@Culer9002 No smutny milioner. Nie ma jak to zarobić kosmiczny hajs za 4 m-ce gry. Teraz jeszcze zgarnie hajs za podpis nowej umowy z nowym klubem.
1
@cules100pro koniec, kaput. RFeF potwierdził, że musi mieć zgodę LL, a ta temat zamknęła.
1
@KrwawiaceoczyVEB widziałeś by LL to gdzieś napisała?
1
@Destroyer_of_Worlds Prawie, zapomniałeś, że:
- jemu przysługuje hajs za cały kontrakt, wiec pewnie sumarycznie ponad 100 baniek
2
Zaraz się dowiecie od Laporty, że my Olmo wypożyczyliśmy na rok za 60 baniek poprostu, nigdy nie mówił, że on jest tu na stałe. Dzięki wielkiemu jego ruchowi wygraliśmy z RM i BM wiec wszystko jest zgodnie z planem
0
@Nazio_87 Usłyszysz, ze klub jest najlepszy na świecie, wszyscy są cudowni, najlepszego w nowym roku, idziemy do sądu itd.
0
@PatrychoO Z jaka szkółką? I gdzie masz ta szkółkę? 2 piłkarzy, Cubarsi i Yamal, na zapchaj dziurę Cassado, koniec szkółki.
0
@PIWOSZ89 nie pij, Zapłacili 60 baniek i musimy mu cały kontrakt wypłacić. O to jest płacz.
1
@MatBac1991 zmierza dokładnie tam gdzie Socios go prowadza
1
@tomcias10 Zobacz na cala listę transferów Laporty i sam zobacz jakie się udały i kto został. Zdziwisz się.
1
To się w sądzie skończy
"La Liga również ma wydać oficjalny komunikat po tym jak zrobiła to FC Barcelona. [
@sport
3
@DragonxNF Ja lece na 3 okna. ale dźwięk tylko z Republiki
@Nightraider Kowal to ty?
0
@Kengo Lana Sra. No słabe to imię
0
@Patrykl145 Hahaha. Dziennikarze Katalońscy jak zawsze w formie.
3
Dobranoc:)
FC Barcelona uzyskała od RFEF dodatkowe 3 dni za zarejestrowanie Daniego Olmo. [
@ffpolo
0
Kowal na gazie jak zwykle :)
0
@Qaz123 Z tego co szmaciaki krzyczą, to nie sprzedał wszystkich.
0
@Szczygiel06 Nie ma lepszych szamanów od naszych dla takiego Neymara. Oni są stworzeni dla siebie.
0
Czemu oni sobie to robią? Dlaczego do sadu nie poszli znacznie wcześniej?
Wiedzieliby ze będzie odmowa i mieli czas na szukanie alternatyw.
"Nowa dokumentacja FC Barcelony została przesłana do La Liga w celu zarejestrowania Daniego Olmo i Pau Víctora. Jest to dokumentacja uzupełniająca pierwotną. Teraz klub czeka na ostateczną odpowiedź. [@FCBRAC1"
https://tweeter.com/_BarcaInfo/status/1874118994531414321
0
@MatBac1991 Barca nie umie sprzedawać, wtedy kiedy mogli cos na nim zarobić wkręcają sobie ze będzie wielkim piłkarzem, nie nie będzie i oddamy go w końcu za frytki,
1
Dziś Lapcio nie chcący brzuchem zrzuci Fatiego ze schodów, noga złamana, rejestracja Olmo w drodze.
0
@Stinger_ Odnosze sie tylko do statystyki, nic wiecej.
1
@jakub1906 Ostatnia LM to ćwierćfinał.
0
@sergio5 U nas Flick ma obecnie statystyke na poziomie 24% porażek. 6 porażek w 25 meczach, tez bije rekordy.
1
@Arden Ich już w Ch. Mało :) ale pewnie do zbierają
3
@Arden Limit jest od przychodów. LL nie zaakceptowała dzwigni, ktora wykorzystalismy w pierwszym sezonie na Lewego, Rafe i Kounde. 3 firmy miały za to płacić. Wszystko szyte grubymi kreatywnościami. Jak myślisz czemu tyle osób z zarzadu odchodzi? Czemu odszedł Alemany? Nigdzie nie pracuje.
Spadł nam limit na pensje, a doszedł kontrakt Olmo, nikt nie odszedł.
3
Dźwignie Laporty :) Tak to jest jak za te dźwignie sie nie płaci.
1
@Culer9002 a mamy inna alternatywe?
0
@Rewolucja123 Szwagry sprzedaja aktywa klubu po kawałeczku. Ale ważne, że w rytm katalonii i sie wzrusza na wystąpieniach.