tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Heros11 przecież nikt go nie wyzywa
0
@Kwiatek1899 A tu kur. co robimy? W 7 meczach wygrali raz.
1
@Siedlec666 Wiec do ch. znaleźć inwestora na 49%. Ale nie, no bo przecież to wielkie zarządzanie socios i wały od 20 lat
0
@SinMistico nie da się walczyć o cokolwiek jak masz 5 porażek w połowie sezonu, a gowniany sezon wcześniej w 38 meczach
0
@Barceloniarz987 Odejdzie za frytki, tzn my zapłacimy 60 baniek
1
@Beztroskii Nie zdobędzie. Zdobędzie je RM
1
@don'T.R.I.P.e I co to zmienia?
1
@Pressinho a na chuj ci system z ocios którzy nic nie robią? Sprzedać 49% i inwestor zakończy wały zarządów od 20lat. Klub nadal będzie socios. O co wam chodzi z tym nastawieniem ze to musi być pieprzone 100% kibiców którzy nic nie robią.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Xavi nie sprdl nam nigdy tylu pkt. Tu nie ma co zbierać.
0
@KamQiX To nie balet
1
@Nightraider Oni nie wiedza jak się na zgromadzenie wdzwonic a ty oczekujesz decyzji.
@Pressinho co kur? Nie mamy LN, nie mamy LO, nie mamy zmiennika Lewego, co robimy Kupujemy 4 - 10-tke za 60 baniek i Brazylijczyka który juz jest na banicji
0
@Kwiatek1899 Na co kur? w 7 meczy 4 porażki. w 19 maja tyle porażek co najgorxsza Barca Xaviego w 38!
0
@Seledynowy Dodaj jeszcze 2? Wiesz jak wyglada statystyka. 4 porażki, 1 wygrana 2 remisy. 5pkt
0
@Roobo I na 2-1 to po jego debilnym podaniu ch. wie do kogo. Sprdl na 2-0. Dwie jego sytuacje były kluczowe
0
@Pawci023x i co z tego jak my mamy juz 5pkt straty do RM? Kur. człowieku nie można wiecznie prdl, a porażkach innych. Trzeba wygrywać do Chuja. Zdobyliśmy w 7 meczy 5 pkt z 21!!!!!!
0
@MesQueUnClub22 a nie lewy na 2-1?
6
Barcelona gra sezon imienia Xaviego. Nie wykorzystuje 100% sytuacji i robi wielbłądy, ale serii straty aż uwaga 16PKT w 7 meczy to nie zrobił nikt jak oglądam Barce od 20 lat.
2
W 7 meczy zdobyliśmy 5pkt. Z 21 pkt 5!!!!!!!!!!!
0
@NoziX1 może ręki nie było w pierwszej połowie?
1
Cassado kolejny mecz z dużą ilością błędów
0
@capricornusjrk ma świetna ta nogę,niech strzela, bo cały czas probuje podać.
0
@Krystian_mix Cos tu pisali 23:10
0
@KrwawiaceoczyVEB fatalny to jest Balde, 100 metrowy lob a i tak dochodzi do Simeone
0
@Coutinho007 dziś nie jest źle.
0
@Ilka10 wynika to z faktu świetnego pressingu, tylko my takiej presji nie wytrzymamy, trzeba wbić 2
1
@Eklerek mecz się nie skończył. Ale grają świetnie pressingiem
0
@blakkudium a powód jaki? Kur. Łapa z dala od ciała. Dokładnie taka sama rękę mial Laport w meczu z RM gdzie ten karny tych ch.. uratował. Każda interpretacja Karnego jest inna
0
@ngif tylko 90 minut nie da się tak świetnie pressowac. Trzeba gola na 2-0
0
@Sapos93 jeśli jesteś japonczykiem i nie masz więcej niż 25 lat jest szansa że jeszcze zobaczysz odblokowane swoje konto
0
@daniel32778 jak widać nie wszyscy mogą