0

@Heros11 przecież nikt go nie wyzywa

0

@Kwiatek1899 A tu kur. co robimy? W 7 meczach wygrali raz.

1

@Siedlec666 Wiec do ch. znaleźć inwestora na 49%. Ale nie, no bo przecież to wielkie zarządzanie socios i wały od 20 lat

0

@SinMistico nie da się walczyć o cokolwiek jak masz 5 porażek w połowie sezonu, a gowniany sezon wcześniej w 38 meczach

0

@Barceloniarz987 Odejdzie za frytki, tzn my zapłacimy 60 baniek

1

@Beztroskii Nie zdobędzie. Zdobędzie je RM

1

@don'T.R.I.P.e I co to zmienia?

1

@Pressinho a na chuj ci system z ocios którzy nic nie robią? Sprzedać 49% i inwestor zakończy wały zarządów od 20lat. Klub nadal będzie socios. O co wam chodzi z tym nastawieniem ze to musi być pieprzone 100% kibiców którzy nic nie robią.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Xavi nie sprdl nam nigdy tylu pkt. Tu nie ma co zbierać.

0

@KamQiX To nie balet

1

@Nightraider Oni nie wiedza jak się na zgromadzenie wdzwonic a ty oczekujesz decyzji.
@Pressinho co kur? Nie mamy LN, nie mamy LO, nie mamy zmiennika Lewego, co robimy Kupujemy 4 - 10-tke za 60 baniek i Brazylijczyka który juz jest na banicji

0

@Kwiatek1899 Na co kur? w 7 meczy 4 porażki. w 19 maja tyle porażek co najgorxsza Barca Xaviego w 38!

0

@Seledynowy Dodaj jeszcze 2? Wiesz jak wyglada statystyka. 4 porażki, 1 wygrana 2 remisy. 5pkt

0

@Roobo I na 2-1 to po jego debilnym podaniu ch. wie do kogo. Sprdl na 2-0. Dwie jego sytuacje były kluczowe

0

@Pawci023x i co z tego jak my mamy juz 5pkt straty do RM? Kur. człowieku nie można wiecznie prdl, a porażkach innych. Trzeba wygrywać do Chuja. Zdobyliśmy w 7 meczy 5 pkt z 21!!!!!!

0

@MesQueUnClub22 a nie lewy na 2-1?

6

Barcelona gra sezon imienia Xaviego. Nie wykorzystuje 100% sytuacji i robi wielbłądy, ale serii straty aż uwaga 16PKT w 7 meczy to nie zrobił nikt jak oglądam Barce od 20 lat.

2

W 7 meczy zdobyliśmy 5pkt. Z 21 pkt 5!!!!!!!!!!!

0

@NoziX1 może ręki nie było w pierwszej połowie?

1

Cassado kolejny mecz z dużą ilością błędów

0

@capricornusjrk ma świetna ta nogę,niech strzela, bo cały czas probuje podać.

0

@Krystian_mix Cos tu pisali 23:10

0

@KrwawiaceoczyVEB fatalny to jest Balde, 100 metrowy lob a i tak dochodzi do Simeone

0

@Coutinho007 dziś nie jest źle.

0

@Ilka10 wynika to z faktu świetnego pressingu, tylko my takiej presji nie wytrzymamy, trzeba wbić 2

1

@Eklerek mecz się nie skończył. Ale grają świetnie pressingiem

0

@blakkudium a powód jaki? Kur. Łapa z dala od ciała. Dokładnie taka sama rękę mial Laport w meczu z RM gdzie ten karny tych ch.. uratował. Każda interpretacja Karnego jest inna

0

@ngif tylko 90 minut nie da się tak świetnie pressowac. Trzeba gola na 2-0

0

@Sapos93 jeśli jesteś japonczykiem i nie masz więcej niż 25 lat jest szansa że jeszcze zobaczysz odblokowane swoje konto

0

@daniel32778 jak widać nie wszyscy mogą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?