0

Im to ja szczerze współczuje. 600baniek i to Funtów. A skład mierny strasznie

https://tweeter.com/patryczekUTD/status/1873832962409816283

1

@barcelonaLM to populistyczne brednie były i tyle. Z Putinem się nie negocjuje i on to wie, oddał by to co już Putin zdobył, to za chwilę i tak pójdzie po resztę a później po inne kraje i ośmieszył tym USA. Najważniejsze że Tusk nie spełnia obietnic, prawa strona spełnia.

5

@Gaucho za friko odejdzie.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ale ich klepią. Przykład jak można legendarny klub rozsadzić poprzez złe zarządzanie. Wydaja krocie na transfery, a wyniki masakra.

0

@Filipem nie no Olmo na 10-ce świetnie wygląda, ostatnio gorzej, ale to bardziej wynika z faktu rozczytania Barcy przez rywali, zobacz że on jak tylko dostanie piłkę na plecach ma już plaster. Ale my 10-tki mamy, lepiej można było wykorzystać 60 baniek

2

@Xavi6:) olx to największe gówno w tym temacie. Tam wszystko, czy chcesz kupić, sprzedać atakują whatsaapem, SMS, mailem z różnymi walkami. W nic nie wchodź i sprzedaj na allegro lokalnie

0

@Seledynowy gówno to go będzie obchodzić za dwa lata.

0

Oby księgowa arabów nie miała jutro wolnego, bo lipa będzie jak przelew nie wyjdzie :)

1

@GigiAmoroso tenis to indywidualny sport. Iga też przegrała z gorszymi od siebie. Z hurkaczem jest zawsze to samo. Każdy kto go krytykuje oczekuje ze on jest top5-8. Nie jest, czasem w zależności od nawierzchni gra lepiej. Ale ogólnie on jest dobry, ale nie bardzo dobry i moim zdaniem pewnego poziomu nie przeskoczy

1

@Ojciec5tkidzieci zgadza się.

9

@Ojciec5tkidzieci jedni wierzą w rozliczenie, drudzy w wywracanie stolików, niczym to się nie różni

0

@GigiAmoroso z nami Leganes wygrało, to co znaczy że są lepsi?

1

@GigiAmoroso przegrał z lepszym tenisista, wyżej rozstawionym, więc niespodzianki nie było.

5

@MatBac1991 nie złoży bo nie odejdzie. Sprzedadzą jak zwykle kawałem przychodu i zarejestrują, sprzedadzą oczywiście za mniej niż mogą bo wszyscy wiedzą że jest presja i muszą. I tak od 1 do 2 dźwigni

3

@KonopaaEagle kolejna 10-tka. Skrzydłowy, musi być skrzydłowym, a nie jakaś 10-tka w zastępstwo. Głupi pomysł

1

@Comentateiro A Sarah zejdzie z kontuzja w 5 minucie, oraz oczywiście co jest zawsze standardem bramkarz LVP wprdl sobie jakiegoś swojaka

1

@FcPortoFan1999 Są świetnie ustawieni do pressingu, oraz robi wrażenie przejście do ataku.

0

@Kamiloza91 Czego nie wygra? :)

0

@FcPortoFan1999 no właśnie o tym pisze.

1

@FcPortoFan1999 grają dobra piłkę taktycznie, połączył Holender dobry pressing z gra z szybkim przejściem do ataku. Czyli prawie jak my, tylko oni w obronie są niżej ustawieni.
Zobacz statystyki, posiadanie nie jakiś znacznie wyższe, ilość podań podobna, a jaka wizualizacyjnie przewaga w ofensywnie i jak szczelnie w obronie. To powinien Flick zrobić, cofnąć obronę

1

@PatrychoO świetna część. Dla mie lepsza od 1-ki

3

@Szklaner Tu się pas skończył, był krótszy niż u Wrony. Nie ujmuje, tylko informacyjnie. Ten 1km więcej myślę ze dali by rade

1

@Sysia11 na darmowy transfer, dobrze że Kur. Nas stać na 5-ta 10tke Olmo za 60 i Roque w sumie Ch. Wie za ile bo plotki są od 40-60 baniek.

2

@Sysia11 my mamy Balde, wielki, wybitny talent.

1

@Rewolucja123 nie no sporo osób pisało że on tu wały robi :)

0

@Gall jest model mieszany jak w Bm. I chyba sobie świetnie radzą co nie?

2

@Lahey na pewno kierunek sprzedaży aktywów by jakoś to było, to nigdy nie będzie dobre, wkoncu dźwignie się skończą, a wtedy cena sprzedaży 49% spadnie

2

@Lahey był kupiec i to nie Arab, nie pamiętam kto, ale kapitał Amerykański, nie nie ten z Manu.

8

@Lahey wiesz ze jest model mieszany? A idioci to teraz rządzą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?