2

@Wasacz_ dokładnie, ale komentowanie Igi to Celt najlepszy, zawsze mówi co dobre co złe i dlaczego nie wyszło zagranie itd. Ma ogromna wiedze, a nie komentowanie na emocjach.

3

@Wasacz_ wygadany jest, ale jednak ma obok Kaczynskiego najwieksze negatywne grono elektoratu. Dlatego nie wygra.

2

@Wasacz_ Powiem więcej, oczywiście to tylko moja opinia, ale Sławka tez zmienia w konfederacji, czuję że Bosak i tak będzie w pewnym momencie kandydatem i ma większe szanse z Pisem.

2

@Wasacz_ Też myśle ze nie dotrwa.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@Zoker Źródło podrzuć.

0

@MesQueUnClub_87 Nie należał, ten faul nie był na żółtą.

0

@MesQueUnClub_87 też uważam że nie powinien wylecieć

1

@mientusek1407 Musiala jest genialny. To że skuteczności mu zabrakło wczoraj nie znaczy że tak ma zawsze.
Na 16 meczy w tym sezonie ma 13g/a jako pomocnik. Bredzisz strasznie

4

@Who_you_mam Ile to ja juz lat czytam, jak to oni słabo grają, jak szans nie maja, a później podnoszą puchar. Czym trudniej mają tym lepiej grają. Zaraz bramkarz LVP odprdl, jakąś maniane i tyle z tego bedzie.

0

@Mixtape Zamieniłbym sie z nimi. Ile oni mistrzów ligi zdobyli? LM? A my ostatnie 10 lat to .... Wiec przyda im sie taka sytuacja

1

@Guess Odegard w Arsenalu to Pedri u nas. Wyjmuj z wczorajszego meczu Pedriego, cały środek leży

0

@Pawlusek nie w kazdej formacji było idealnie, troche intensywności nadal brakuje. Ale co to znaczy bardziej zdeterminowani, oni celnego strzału nie oddali.

3

@szymonekk I tak wejda dalej, a najważniejsza jest forma na wiosne.

7

Wczorajsze interwencję Peny.
-Zamiast łapać piłkę, prosta piłkę piąstkuje.
-Interwencja na skrzydle klatka piersiowa, nie łapie, nawet nie próbuję a prosty strzał.
-Bramką po spalonym to level orlika.
To co dobrze robi to wysoko stoi i dobrze gra nogami, nie podejmuje tu głupich decyzji.

0

Pep się czuje jak Xavi :) Jaka jego wina po takich wielbłądach


1

@michal26 chyba nikt nie rozumie co się dzieje. City z 3-0 z jakimś Feyenordem na 3-3? Szok

4

Pedri musi grac tam gdzie dziś. On tam jest wybitny. Genialny mecz tego chłopaka, genialny

2

Brawa dla Torre i Rafy za pressing. Tego trochę brakowało ostatnio.

0

@SinMistico dziś był komunikat ze jest ok.

0

@kinioo wszystko będzie lepsze obecnie od Fermina, kompletnie sil nie ma,

0

Fermin out, kompletnie nie pilnuje juz swojej strony i obrony

1

Dobrze ze Fermin nie zgarnął tej piłki bo znowu by sprdl

0

Ja prdl. Co oni dziś kur robią

0

Stracimy pkt przez tego kur Fermina. Ile można

0

Zmiany, zdjąć Kounde bo kur ile można robić błędów.

3

@Comentateiro w szczególności te głupie straty podania. Wali tu jakimś wielbłądem ale Kounde z Soboty, musimy tu szybko wbić na 2,3:0

0

@Limaker nie tylko jego. Jedynie Pedri i Cassado bez błędów no i może i Cubarsi, każdy inny piłkarz ma mniej lub więcej głupich podań.

0

Podsumowując:"
- atak jest ok, mieliśmy 2 setki Firmina spaprane, tu jest ok
- ilość takich głupich podań, strat, złych decyzji jest poprostu imienia xaviego i to się w końcu zemści.

Reasumujac potrzebujemy 2,3 gola inaczej możemy się gorzko rozczarować.

4

Ja cie prdl. Martin

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?