tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Wasacz_ Znam go dobrze prywatnie. To w porządku koleś. Przepraszał już za swoja głupotę na Twitterze.
2
@pt9 Musze zdementować, może byc tyle samo pkt, ale bramki sie licza. Ps. chyba bramki :P
0
@Pedri16Future Ich wróżby sa tak samo warte jak twoja ze tak nie bedzie.
0
@Nightraider poszła lewa strona nie wiem czy pamiętasz, z prawej gol padł
0
@Nightraider w czym się nie spisał?
0
@Mitch_Atleta zajmijmy się sobą, a nie wieczne pitolenie, jak to inni. Jak to Belingham nie strzela pół roku itd. To oni mają ligę i lm. A my się jezymy jakby było odwrotnie. Nic nie wygraliśmy jeszcze.
0
@Nightraider Fort, uparcie stawia na Martina.
1
@Kgorecki2500 ja prdl jakie brednie. Człowieku kraj A napadł na kraj B. To co ma zachód robić, słuchajcie damy wam dzidy by nie zaogniac konfliktu. Radźcie sobie.
0
@negreanu oczywiście że będzie miał. To akurat jest normalne, Sławek ma elektorat skrajnej prawicy, Szymon w sumie to jakaś cześć centro prawicy.
0
@Nightraider a kto każe Flickowi grać Martinem?
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Nightraider A kto nie ma okrojonej? Praktycznie kazdy zespół ma, RM ma jeszcze wiecej braków w kadrze.
0
@ViscaelBarca2007 kurde czyli jednak go kupujemy
1
@Bykunn cały mecz był imienia poprzedniego sezonu. Byliśmy zespołem gorszym od Celty, a na pewno w intensywności
5
@AduŚ07 kiedyś dawano żółte za symulki, ciekawe czemu od tego się odeszło
0
@messi33 tu wszyscy liczą poprostu na dobrą grę i walkę. Dlatego masz rozczarowanie ostatnimi dwoma meczami, bo tracimy pkt w słabym stylu. Po ostatnim sezonie Xaviego nie dziwię się że szybko wpadli w euforię ale i teraz lekka frustrację.
0
@Wasacz_ ja bym go nie skreślal. Ma 30% na start, pytanie ile zabierze z innych partii.
0
@DonCarletto nowa miotła powinna zadziałać
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FcPortoFan1999 graja pragmatyczna piłkę, bardzo skuteczna. Jak ich kontuzje nie ominą to faworyci nie tylko do ligi.
0
@Ojciec5tkidzieci same kary finansowe to jedno, ale trzeba takie wiadomości dementowac, a zwykły jakiś tweet tego nie robi. Bo TikToki i inne media to wrzucają i duża część odbiorców nie wie że ty był fake.
2
@Ojciec5tkidzieci no właśnie, i zobacz różnice, czy ktoś Kur. Piszę no przecież przeprosili? Nie do Ch. Za to powinien być kryminal i miesięczna jazda z informacją że kłamali o karach finansowych nie wspominając, w każdym medium za ich hajs. A co czytam pod przeprosinami kanału zero na x? Przeprosili brawo dla nich.
2
Z prostej kontuzji, 2tyg.robi się miesiąc. Nowe w Barcelonie.
Lamine Yamal nie zagra ze Stade Brestois 29. Nadal odczuwa ból. Hansi Flick nalega na to, aby wrócił gdy będzie w 100% gotów. Nie będzie ryzykować. [@fansjavimiguel] (1️⃣)
1
@thorin by odzyskać dostęp do banku masz dzień czekać. Coś tu chyba nie gra, bo to jest raczej online. Zadzwoń jeszcze raz
1
@Comentateiro Duda niezależny? W którym miejscu?
3
@Ryoumen z Laporta sobie łapę mogą podać za te swoje propagandy i bzdury
8
@arasz1819 to się nazywa obiektywizm polityczny. Sugeruje z tym nie walczyć. To tak jakby Stanowskiego bronić za ostatnią wycieczkę w stronę Ko. No przecież przeprosili. :) Czyli dziś wymyślę sobie ze Nawrocki to gej, faszysta, a jutro napisze że się pomyliłem i przeproszę to będzie ok.
0
@Aragorn33 pewnie tak. Zobaczymy, Flick wczoraj reagował i słusznie mocno. Pytanie czy zespół wróci do intensywności. Ale braki w kadrze widoczne bardzo, Kounde bez zmiennika, lewa obrona bez w ogóle piłkarza bo Balde to może być zmiennik a nie obrońca do pierwszego składu. , brak zmiennika dla lewego, brak pivota, brak lewego napastnika.
1
@VamosRakieta wiedzieli ze stracą 4 pkt w dwóch następnych meczach więc stwierdzili ze wygrają z Madrytem by to był tylko 1 pkt.
0
@FcPortoFan1999 no i wygra