2

@Wasacz_ Znam go dobrze prywatnie. To w porządku koleś. Przepraszał już za swoja głupotę na Twitterze.

2

@pt9 Musze zdementować, może byc tyle samo pkt, ale bramki sie licza. Ps. chyba bramki :P

0

@Pedri16Future Ich wróżby sa tak samo warte jak twoja ze tak nie bedzie.

0

@Nightraider poszła lewa strona nie wiem czy pamiętasz, z prawej gol padł

0

@Nightraider w czym się nie spisał?

0

@Mitch_Atleta zajmijmy się sobą, a nie wieczne pitolenie, jak to inni. Jak to Belingham nie strzela pół roku itd. To oni mają ligę i lm. A my się jezymy jakby było odwrotnie. Nic nie wygraliśmy jeszcze.

0

@Nightraider Fort, uparcie stawia na Martina.

1

@Kgorecki2500 ja prdl jakie brednie. Człowieku kraj A napadł na kraj B. To co ma zachód robić, słuchajcie damy wam dzidy by nie zaogniac konfliktu. Radźcie sobie.

0

@negreanu oczywiście że będzie miał. To akurat jest normalne, Sławek ma elektorat skrajnej prawicy, Szymon w sumie to jakaś cześć centro prawicy.

0

@Nightraider a kto każe Flickowi grać Martinem?

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Nightraider A kto nie ma okrojonej? Praktycznie kazdy zespół ma, RM ma jeszcze wiecej braków w kadrze.

0

@ViscaelBarca2007 kurde czyli jednak go kupujemy

1

@Bykunn cały mecz był imienia poprzedniego sezonu. Byliśmy zespołem gorszym od Celty, a na pewno w intensywności

5

@AduŚ07 kiedyś dawano żółte za symulki, ciekawe czemu od tego się odeszło

0

@messi33 tu wszyscy liczą poprostu na dobrą grę i walkę. Dlatego masz rozczarowanie ostatnimi dwoma meczami, bo tracimy pkt w słabym stylu. Po ostatnim sezonie Xaviego nie dziwię się że szybko wpadli w euforię ale i teraz lekka frustrację.

0

@Wasacz_ ja bym go nie skreślal. Ma 30% na start, pytanie ile zabierze z innych partii.

0

@DonCarletto nowa miotła powinna zadziałać

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FcPortoFan1999 graja pragmatyczna piłkę, bardzo skuteczna. Jak ich kontuzje nie ominą to faworyci nie tylko do ligi.

0

@Ojciec5tkidzieci same kary finansowe to jedno, ale trzeba takie wiadomości dementowac, a zwykły jakiś tweet tego nie robi. Bo TikToki i inne media to wrzucają i duża część odbiorców nie wie że ty był fake.

2

@Ojciec5tkidzieci no właśnie, i zobacz różnice, czy ktoś Kur. Piszę no przecież przeprosili? Nie do Ch. Za to powinien być kryminal i miesięczna jazda z informacją że kłamali o karach finansowych nie wspominając, w każdym medium za ich hajs. A co czytam pod przeprosinami kanału zero na x? Przeprosili brawo dla nich.

2

Z prostej kontuzji, 2tyg.robi się miesiąc. Nowe w Barcelonie.
Lamine Yamal nie zagra ze Stade Brestois 29. Nadal odczuwa ból. Hansi Flick nalega na to, aby wrócił gdy będzie w 100% gotów. Nie będzie ryzykować. [@fansjavimiguel] (1️⃣)

1

@thorin by odzyskać dostęp do banku masz dzień czekać. Coś tu chyba nie gra, bo to jest raczej online. Zadzwoń jeszcze raz

1

@Comentateiro Duda niezależny? W którym miejscu?

3

@Ryoumen z Laporta sobie łapę mogą podać za te swoje propagandy i bzdury

8

@arasz1819 to się nazywa obiektywizm polityczny. Sugeruje z tym nie walczyć. To tak jakby Stanowskiego bronić za ostatnią wycieczkę w stronę Ko. No przecież przeprosili. :) Czyli dziś wymyślę sobie ze Nawrocki to gej, faszysta, a jutro napisze że się pomyliłem i przeproszę to będzie ok.

0

@Aragorn33 pewnie tak. Zobaczymy, Flick wczoraj reagował i słusznie mocno. Pytanie czy zespół wróci do intensywności. Ale braki w kadrze widoczne bardzo, Kounde bez zmiennika, lewa obrona bez w ogóle piłkarza bo Balde to może być zmiennik a nie obrońca do pierwszego składu. , brak zmiennika dla lewego, brak pivota, brak lewego napastnika.

1

@VamosRakieta wiedzieli ze stracą 4 pkt w dwóch następnych meczach więc stwierdzili ze wygrają z Madrytem by to był tylko 1 pkt.

0

@FcPortoFan1999 no i wygra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?