0

@Aragorn33 to nie on tu jest winowajcą. Tak samo mógłbym napisać że fort jak dziecko miniety. Co do samej defensywy Fdj zgoda. Ale wczoraj to nie przez Fdj straciliśmy pkt. Po pierwsze Cassado B. Głupia czerwona bo nic z tej akcji by jie było, były spalone, a nawet 2-1 i gramy po 11. Kounde wczoraj b
Słabo i gol to jakieś Kur. Kuriozum.

0

@Filipem no nic tylko śmigaj na prezesa klubu lub dyrektora sportowego. Jakie to proste

0

@Bartas7VeB za pół roku nikt nie będzie pamiętał co było 24 listopada. Liczy się to co na końcu. Liczba goli nie daje trofeow.

11

I za takie odp. Szanuje


0

@Lahey jakaś różnica vs Xavi? Przypomnieć ci kiedy mieliśmy problemy?

0

@YouShouldListenToMe nie będziemy, nikt oprócz fanatyków Barcy tamtych meczy nie pamięta. Pamiętasz trofea a nie pojedyncze mecze.

1

@Kapitan hawk Tak jak wybicie piłki przez Kounde a nie głupia strata, oraz czerwona dla Martina. Ten mecz był bardzo słaby i ten remis jest obiektywnie sprawiedliwy. Gramy źle, ustawieni jesteśmy źle. Czy cos to zmienia? Kompletnie nic, nie wygrasz wszystkiego, pytanie jak forma na wiosnę. pisałem o tym 3 tygodnie temu to mnie zwyzywano jako hejtera Flicka. Nie wygraliśmy jeszcze nic i to jest fakt. Walka dalej, a nie koronacja po 12 meczach.

2

Wszyscy jada po FDJ.
- Kounde 1 gol - gdzie tu wina FDJ?
- 2 gol gdzie tu wina FDJ?
Obiektywnie pokażcie mi gdzie my tu przez cale 90 minut byliśmy lepsi?

1

@Deviler II na poziomie Barcy z dziś vs Barcy z początku sezonu. Gdzie początek sezonu to Gladiator I

0

5 obrońców, 2 piłkarzy Celty, 3 wślizgi a i tak wpadła :D


0

@YouShouldListenToMe Wizerunek? Po 12 meczach z 38?

0

@okiemtypera_lucaxx95 Celta miała lepszy mecz z RM, RM wygrał. Nie ma czegoś takiego co by było gdyby. Masz 2-0 chcesz wygrać LL, wygrywasz a nie odprdl. błędy jak Kounde.

2

@Comentateiro Bo w piłce liczy się pressing. A Barca nie biega i masz Xavi v2.

3

@krol211 pamietam mecz Celty z RM. Celta była jeszcze lepsza niż dziś, zgadnij wynik. Tak się wygrywa, nawet gdy nie idzie. Te 2pkt bardzo Barce zabolą.

1

No ale podsumowując. Mecz przegrał nam Kounde, podłączył ich i gra bardzo średnio. Czas na ławkę i Forta za niego. Chłop musi odpocząć w reprezentacji Francji tez odjeb.

0

@Douglas Bo liga to 38 meczy a nie 11. Pisząc to wiecznie czytałem jakim jestem prdl hejterem Flicka. W listopadzie nie rozdaje się LL i LM. Yamal wypadł, brak ławki za Kounde, lewa strona dramat, brak ławki na 9-ce. Czy 60 czy da się tak pociągnąć? No nie da.

0

@tomek8756 po RSS tego nie zrobił?

2

@Kapitan hawk nie wierzysz mu? :P

0

@Mustbe11 w pierwszym sezonie Xavi wszedł w Grudniu, nie mial przewagi. W drugim mial tyle samo pkt co Flick

0

@xxKrysztalekxx A po RSS nie powinien?

0

Podsumowując:
Duże grono pisało ze będzie ciężko i było. Dlaczego, a no skończył się pressing na wysokim poziomie. B. duże grono zagrało b. słabo. Kounde gra b. dużo i za niego nie mamy nikogo.
ps. 3-0 i było po meczu to słupek i mamy 2-2, piłka i cała przewaga nad RM właśnie poszła się jeb. Gra tez.

0

@capricornusjrk ligę zdobywa się całym sezonem, a nie 13/14 meczami. Wy juz Flickowi LM dawaliście. Daleka droga do majstra

1

@Sysia11 A to FDJ sprdl bramki?

1

@Kondziubarca Tylko my nie tracimy frajersko pkt. My gramy bardzo słabo. Czy Celta dziś nie zasłużyła na remis/wygrana?

0

@Peciak To niech zacznie od siebie. Bo to on złe decyzje podejmuje

1

3-0 by zabilo mecz. Oj szkoda tego słupka Rafy

0

@Xxxbarca4ever spalony był.

3

Nie lubi gdy piłkarz podnosi te łapska, spalony, out itd. Do gwizdka graj kur. bo nie wiesz. Mowie o Kounde

0

@Seledynowy nie ma pressingu nie ma zabawy. Xavi wrócił

1

Brawoooooo. 2-0 i grac dalej teraz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?