0

Zobaczcie w tabele, Barca tera liderem wirtualnym :P

1

Martin wkurw. to będzie jego mecz. Hatrick + 19-cie asyst

1

Gratki dla Laporty, dziś będzie słychać Francuzów a nie naszych bo kur. zachciało mu się walczyć z kibicami w LM.


0

https://x.com/TheEuropeanLad/status/1861472376333971709

Flick niech to puści swoim piłkarzom, że warto nie faulowac, stracić gola ale mieć mecz pod kontrolą

1

No nie powiem negatywnie mnie Flick zaskoczył. Mówi rozsądnie, ale decyzję Martina i Fermina nie mój klimat. Ale jak zawsze, wyniki bronią. Więc po wygrana

0

@4drian0 przez pasy nie przejechał. Brak mandatu

2

@Roobo no to sobie trochę poczekasz. Bo budowa trochę trwa.

1

@arasz1819 bo on jak i to takdlacpk czy jak się nazywają to niezależni eksperci

0

@Awtameok_Klana no może. Ale skala to zazwyczaj wsparcie chin/Rosji oni się w tym specjalizują

0

@PaPo Mysle ze powtorzymy skład z soboty z 1 zmiana Martin-Fort

0

@SeWo77 sam sobie rób.

0

Wygrana Barcy, porażki Realu i PSG i bedzie to piekna kolejka w LM.

2

Znaleźli sobie moment na walke z kibicami

4

@ShawnC Walker ogólnie już raczej emerytura. Pep troche przespał zmiane pokoleniowa.

0

@Linghunter88 nie widziałem by było dobrze :)

1

@Rastafarnianin to czemu o Hitlerze się gada już prawie 100lat?

3

@Awtameok_Klana w Rumuni koleś ma taki wynik bo miał bardzo agresywna kampanie na tiktoku, Twitterze, ogólnie net. Farma trolli robi swoje, ciekawe gdzie najwięcej trolli można kupić? Rosja/Chiny? Przypadek? A Haselka z propaganda, czego to się nie zrobi dla narodu, wszyscy łykają jak suplementy. Nie jest żaden pomysł na problemy, a Haselka. Ale zawsze to Haselka a nie tematy aborcji, gejów itd.

1

@BorzyKrzys w szkole mojego syna dzieciak ma wybór, zrobisz materiał w szkole, albo w domu. Tyle, dzieciaki się uczą, nie płaczą, mają zadania domowe, nie zawsze i to jest środek problemu. Bo przed to i na weekend zadania dostawał. Ale jak zwykle u nas musi być skrajność, albo lewa albo prawa

0

@Criss18Barca on miał niezły problem prawny chyba w tym swoim imperium

1

@Peciak True masz racje > roku nie maja podatku. Ciekawy pomysł, ale to raczej Niemcy tak mocno to wspierają. Ale nie głupie by to było patrząc jak u nas wszystko opodatkowane. Ludzie mogli by zamiast kupować miliardy nieruchomosci pod inwestycje i podnosić ich ceny inwestować w krypto.

0

@KamQiX reasumując nie płacisz podatku bo do 26 lat, nie płacisz składek zdrowotnych bo zlecenie i nie chcesz, nie pracujesz, ale hajs tak? No ma sens.
Tak by właśnie się skończyło w tym kraju płacenie składek emerytalnych jak się chce i prywatna służba zdrowia, problem dopiero jak się pojawi.

3

@Peciak Google "U naszych sąsiadów Niemców zyski i dochody z kryptowalut podlegają opodatkowaniu podatkiem dochodowym sięgającym do 45%. Zyski w wysokości do 600 euro rocznie nie muszą być zgłaszane fiskusowi."


8

Jest Mama Balde to juz wiemy czemu Balde nie gra

4

@Wasacz_ Ona ma nieruchomosci za 11 baniek. Niech wspiera. Zreszta Nawrocki jest bezpartyjny, wiec po co wspierać PIS

1

@Kapitan hawk Myślę ze Pena/FDJ

5

@arasz1819 ale po latach już nie jest partyjny. Każdy ma prawo uczyć się na błędach. Poszedł do kościoła się pomodlil i stwierdził że już nie jest w pis

0

@okiemtypera_lucaxx95 czyli innych zdanie jest betonem, a twoje słuszne. No ok niech tak będzie.

1

@okiemtypera_lucaxx95 przeczytałeś te swoje mądrości w jakim poradniku?

2

@marcin62 w piłce liczą się na końcu pkt, a nie balet. Stylem to RM powinien dziś mieć 12 pkt mniej. Nie wygrywać lm itd. Czy ktoś później pamięta ze maja połowę gównianych meczy?

1

@Wasacz_ wręcz możesz hajs stawiać. Hołownia nie ma szans na 3 miejsce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?