18

Wielki trener. Gra piłkę archaiczną, klepanie dla klepania. Flaki z olejem, było ryzyko że po Xavim wróci do nas, na szczescie to sie nie wydarzyło.

0

@Lanosss no logiczne ze jest tanszy bo to taka wersja light s24

1

@Rewolucja123 ja mam s24+ śmiga bez zarzutów. Aparat bardzo dobry

1

@Rewolucja123 za 3k to za wiele sobie nie pomożesz vs s23.

2

@Lucyfffer zgadza się, zmniejsza zdecydowanie najwiecej odsetek

0

@Krzysztof1987 no tak jak w poprzednim sezonie. Gra dobrze a na swój wiek B. Dobrze. To bardzo trudna pozycja na boisku i wymaga doświadczenia, będzie kozakiem, ale nie może być tak że on będzie all grał.

4

@mr Barca a widzisz a la bamba nawet na tym się zna

1

@Rewolucja123 obaj oceniamy na faktach, ale tu głośno nie pisz bo będziesz hejterem. Na razie nic się nie zmienia, tak jak piszesz.
PS. Dembele nadal bez kontuzji, to już prawie 1,5 roku :)

0

@esem91 koleś co powołanie kontuzja, Polski w dupie ma i jeszcze Probierz ma za nim latać? Skoro Probierz go nie chce to jego decyzja

0

@Aragorn33 starość jest obrzydliwa

0

@Arden Rs to spadnie jak i on im odejdzie

0

@Rewolucja123 też wiedziałem że zawsze u nas trzeba pomnożyć przez dwa

16

@kamiVeB no patrz jak mistrza zdobywali to tym panienka klaskaliscie

6

@LukaszFan Mecz w szczególności z Bayernem to zweryfikuje. Oni graja wysokim pressingiem i kazda strata przy tak wysoko postawionej obronie to może byc morderstwo

1

@Arden wszystkie opcje j. W

6

@Bulbulator wątpię czy jest w ogóle zespół w Europie co tak dobrze ustawia linie

6

@LeoMessiiBarcaPepa no tak, bo na wojnie jak ryzyko smierci, wtedy wstajesz i mówisz, przepraszam ala ja tu tylko po walke jestem. Jak śmierć to sie wypisuje.

5

@Comentateiro co się dziwisz. Nie każdy chce ginąc za politykę,kraj
@LeoMessiiBarcaPepa dla nas pracują. Tak jak Polskie "ukry" robią to w innych krajach Europy

0

@FcPortoFan1999 no jak Ferran :)

2

@bartekvisca czy ja wiem, normalnie wygląda. Sytuację dziś zmarnował, ale ważne że je miał, lepsze wykończenie i dramatu by nie było.

7

@Eto'o9 R10 ciekawe dlaczego Mbappe nie jedzie, skoro grał od 1 minuty w meczu z Villarealem.

2

@FcPortoFan1999 Olisadebe był farbowany. Ten koleś urodził się w Polsce, nie ma tu dyskusji czy może grac w reprezentacji jeśli Probierz go widzi w niej.

1

@kamiVeB Olmo/Fermin może od razu dużo dać, nie były to jakieś bardzo długie przerwy. Gavai trochę poczekamy, aż zacznie grać. Wojtek nikt nie wie :D

1

@Veysel miał sam na sam. Koniec historii

0

@FcPortoFan1999 Barcelona przegrała z Monaco, wygrała z Young Boys :) Proszę, zaraz obok w tabeli jest Real i Bayern.

0

@FcPortoFan1999 dla mnie tylko lm. W końcu chciałbym zobaczyć Barce walczącą z najlepszymi.

0

@FcPortoFan1999 Nasi z nimi musza tak grac. Mocny pressing i oni pogubieni są. Bardzo szybko do ataku idą, wiec ciężko będzie na 0- z tyłu, ale da się im wbić bramki, słabi są w obronie w szczególności środek

0

@Herato Zobacz jak go wyzywają za grę w reprezentacji. A chłop pobił wszystkie możliwe rekordy.

0

Trzeba Bayern obejrzeć zobaczyć gdzie maja słaby punkt.

1

@Comentateiro Mecz z Osasuna to był błąd Flicka. Sam to przyznał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?