tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W meczu z BM Balde będzie pilnował Olise. Może być zabawnie
0
@Kyonego tez może być. Plotki juz są ze tylko 3 tygodnie, wiec może nie będzie źle.
2
@ShawnC Poczytaj La Bambe, przecież każdy zgadza się z opinia Cwiakaly. Jak zawsze nie można powiedzieć ze zrobił błąd, ale po co bramkarz co w niczym różnicy nie zrobi.
1
Poszedł od razu do szatni, wiec śmierdzi poważna kontuzja
1
@abram3k Chyba jak każdy, oprócz tego co za to decyduje
0
Liczyłem na forta za Balde. No trudno, ale dobrze ze Kounde odpoczywa.
0
@KlimO nie oglądałem ale jak usłyszałem że to musical to czułem że będzie lipa. Mocno krytykują na forach
0
@tristan87 bo to boty na zlecenie. Oni nawet hasła nie znają do tych swoich kont.
0
@Lisek ostatnie 4 acl. Ts, Rodri, Carvajal, Bernal. Nic po faulu rywala
0
@Kgorecki2500 ścięgna też zerwał. Można w ogóle wrócić po takiej kontuzji?
3
@Bocheno1 jakoś tak naprawdę nie widzę nikogo kto ma bekę z jego kontuzji. To, że na 20-tu trafi się 1 to statystyczny błąd.
2
@PatrykBarca no to sobie odpaliłem sezon Carvajala 10 lat temu, 42 występy, poprzedni sezon 45 w Realu. Powiesz mi gdzie piłkarze grali 2/3 więcej? Źródło moje transfermarkt, podaj swoje
1
@DonCarletto mówisz, 33 lata po acl. Perez sentymentów nie ma
1
@pyku91 plotki są ze po przerwie na reprezentację ma dostać zielone światło
4
Carvajal kontrakt ma jeszcze tylko rok kontrakt. Ciekawe czy Perez jak to Perez jako że koleś pół roku po za gra zaproponuje mu nowy czy pogoni jak wszystkich którzy już mu nie są potrzebni
1
@Rhoo @FcPortoFan1999 mowi inaczej, ja mu wierzę.
0
@Tomek54321 dlatego ich piłka wygrywa lm, a nasza się blazni. Ale wierzę że jak wrócą kontuzjowani to Flick będzie mógł to lepiej ułożyć.
1
@ObiwanKenobi my wygraliśmy z Villarealem wysoko ale nie mieliśmy kontroli nad meczem. Real wczoraj miał wszystko pod kontrolą, grają nudno ale efektywnie.
1
@kibicsportu jeśli grał w lm w lvp nie może później zagrać dla innego zespołu
0
@partymaker Jakaś reprezentacja.
1
@partymaker zawsze coś się kończy. Myślę że Pep potrzebuje nowego wyzwania.
0
@FcPortoFan1999 nie lubię tekstów podobno.
6
@NeroTFP1 po Ch. Oni straszą ludzi?
0
@FCB24 to nie to. Nie wie poprostu ile potrzebuje czasu. To inny klub, inny styl, fizycznie myślę że szybko wróci.
0
@Cvzx jakiś argument?
2
@adi7adi8 @FcPortoFan1999 @michal26 widzieliscie,pewnie tak. Iga zmienia trenera. No ciekawe kto. Ja bym tego Gilberta brał
0
@Lisek on też nie wie. Mówił że nie ma pojęcia ile czasu mu zejdzie
0
@Kgorecki2500 dlatego mówię że ta trójka skręci do pis. Ucieknie ze skrajności
0
@zadyma922 ok, skoro tak powiedział
0
@RoberDzik konfederacja i merytoryczna? Skrajność nigdy nie jest i nie będzie merytoryczna. Zawsze widzą tylko jedna stronę medalu, zarowno lewickie jak i prawica. Konfederacja jak Kaczor wypadnie, a wypadnie pójdzie z pisem, Sławek, Krzysiek i ten 3 nie pamiętam co był już na listach pis.