tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Who_you_mam ale ryzykant z ciebie
5
Real po za la liga w szoku, żółte, karny przeciw nim. No szok, to się da
1
Co ten Juventus :D
Czerwona, karny, 2 kontuzje
Dla nich brak karnego :D
Można mieć pecha :D
1
@VeB 1899 Varu by nie było
1
O ho karny przeciw RM? Czyżby? Czy to ten dzień proszę państwa?
1
Z PSG samobój, z Holendrami 2 samobóje :D
0
Tam to paznokieć będzie na spalonym
1
@krol211 ty tam jego winę widzisz :) no ci powiem, mial z 15 km do piłki no ale co zrobić
0
@brd42 obaj sobie mogą rękę podać
1
@Roobo Balde też
2
Słaby Ferran/Fati tu jeszcze jakoś damy radę jak wrócą z kontuzji Olmo/Fermin Fdj pogra. Ale nie mam kompletnie pomysłu co zrobić z lewa strona obrony. Balde jest bardzo słaby, to co kiedyś miał dobre, szybkość pomagała w defensywie, obecnie wolny strasznie. Współczuję Flickowi pomysłu na RM /Bm. W styczniu kogoś muszą sprowadzić na tą pozycję.
Tzn jest opcja Fort, ale Flick nawet nie próbuję
0
@Seledynowy nie powącha
1
@DonAndrzejos za darmo chciałeś powiedzieć. Nikt za niego nie zapłaci
13
oho Ansu wolne 3 m-ce
6
nie wyobrażam sobie Balde z BM czy RM. Ja nie wiem co ma Flick zrobić, ale może niech kombinuje z Fortem dla testu
0
Zdjąć Yamala. Po co ryzykować, jadą mu na nogi
0
@macio_944 o hooo już kontuzja.
4
@Lionel_Messi10 Jowita to bicek ma jak ta dziewczyna tylek
4
Czyli fajerwerki, coś tak dymu mi brakowało na tych filmikach.
1
@esem91 przeciez nie widać wyzwisk. Piszą że jest słaby, no bo jest, to jest fakt
1
@Azazel_Pazuzu sprzedany z taką pensja? My go oddamy pokrywając cześć pensji
0
@Ryoumen no jeszcze Pau jest na lewą
0
@ViscaelBarca2007 no Ansu to musi być kocur
2
Idealny mecz na przełamanie Ferrana :) no jak nie z Szwajcarami to z kim?
0
@Nazio_87 on siedzi sobie w schronie przeciwatomowym
0
@Aragorn33 no i teraz Izrael pokaże masę dzieci które zginęły i świat da go na eskalacja na pełnej piz. Ameryki i Izraela. Rozjadą Iran, Amerykanie od dawna to chcą
0
No to zobaczymy jak kopuła się trzyma
0
@aldewir oraz z ryja by nie waliło
11
Zajedzmy kolejnego
4
@La Pulgaa ja mam z mięta, mlodemu kupiłem wisniowke