2

@Who_you_mam ale ryzykant z ciebie

5

Real po za la liga w szoku, żółte, karny przeciw nim. No szok, to się da

1

Co ten Juventus :D
Czerwona, karny, 2 kontuzje
Dla nich brak karnego :D

Można mieć pecha :D

1

@VeB 1899 Varu by nie było

1

O ho karny przeciw RM? Czyżby? Czy to ten dzień proszę państwa?

1

Z PSG samobój, z Holendrami 2 samobóje :D

0

Tam to paznokieć będzie na spalonym

1

@krol211 ty tam jego winę widzisz :) no ci powiem, mial z 15 km do piłki no ale co zrobić

0

@brd42 obaj sobie mogą rękę podać

1

@Roobo Balde też

2

Słaby Ferran/Fati tu jeszcze jakoś damy radę jak wrócą z kontuzji Olmo/Fermin Fdj pogra. Ale nie mam kompletnie pomysłu co zrobić z lewa strona obrony. Balde jest bardzo słaby, to co kiedyś miał dobre, szybkość pomagała w defensywie, obecnie wolny strasznie. Współczuję Flickowi pomysłu na RM /Bm. W styczniu kogoś muszą sprowadzić na tą pozycję.

Tzn jest opcja Fort, ale Flick nawet nie próbuję

0

@Seledynowy nie powącha

1

@DonAndrzejos za darmo chciałeś powiedzieć. Nikt za niego nie zapłaci

13

oho Ansu wolne 3 m-ce

6

nie wyobrażam sobie Balde z BM czy RM. Ja nie wiem co ma Flick zrobić, ale może niech kombinuje z Fortem dla testu

0

Zdjąć Yamala. Po co ryzykować, jadą mu na nogi

0

@macio_944 o hooo już kontuzja.

4

@Lionel_Messi10 Jowita to bicek ma jak ta dziewczyna tylek

4

Czyli fajerwerki, coś tak dymu mi brakowało na tych filmikach.


1

@esem91 przeciez nie widać wyzwisk. Piszą że jest słaby, no bo jest, to jest fakt

1

@Azazel_Pazuzu sprzedany z taką pensja? My go oddamy pokrywając cześć pensji

0

@Ryoumen no jeszcze Pau jest na lewą

0

@ViscaelBarca2007 no Ansu to musi być kocur

2

Idealny mecz na przełamanie Ferrana :) no jak nie z Szwajcarami to z kim?

0

@Nazio_87 on siedzi sobie w schronie przeciwatomowym

0

@Aragorn33 no i teraz Izrael pokaże masę dzieci które zginęły i świat da go na eskalacja na pełnej piz. Ameryki i Izraela. Rozjadą Iran, Amerykanie od dawna to chcą

0

No to zobaczymy jak kopuła się trzyma

0

@aldewir oraz z ryja by nie waliło

11

Zajedzmy kolejnego


4

@La Pulgaa ja mam z mięta, mlodemu kupiłem wisniowke

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?