0

@Leooo Polacy nie doceniają kariery Lewego, niech tylko słabiej zagra od razu jadka jak to przez niego. Jak zawsze docenia jak odejdzie.
Ile to ja tu osób czytałem, że Leo tylko hajs już bierze i niech odejdzie bo nie ma drużyny, wszyscy grają do Leo. Odszedł i nagle takich osób już nie ma. Nigdy nie było

0

@okiemtypera_lucaxx95 trzeba by zapytać la bambie. Niech rękę podniesie ten co już w glebie jest

2

@ACMaldini3
każdy z was narzeka na działania Laporty na rynku transferowy,
Każdy z was narzeka na sedziiw
Każdy z was narzeka na środowisko Madryckie
Xavi narzekający na to wszystko jest zły, wy i Laporta nie.
Flick nie narzeka bo jest nowy, Xavi jak przejął kadrę też nie natrzekal mówił jest jak jest. Na końcu już wszystko siadło, Flicka ocenimy za dwa lata czy narracja się nie zmieni przy tym zarządzie i środowisku la ligi

2

Ale tam jest kabaret


0

@Hindus ale on tam nie pójdzie. Bo po co w tym wieku.

0

Liga hiszpańska jakie baty.
Na każdym polu każdy wprdl. Barcy nie ma co oceniać bo Szwajcarzy to z Arka by przegrali w tej formie. Jestem diabelsko ciekaw meczu Barcy z Bayernem, Borusia i Benfika. Chodzi mi raczej gdzie obecnie Barca jest w Europie

0

@kamiVeB Laporta stadion otwiera za rok, on chce Halanda.

0

@Marian_Pazdzioch I nie będzie gotowania na tiktoku

0

@Arden za rok Xabi Alonso wjeżdża.

0

@Dalhi po tym jak gra, nie rośnie.

5

Ale brednie dziennikarza. Szczesny wczoraj z 5 razy powtarzał, że nie ma pojecia kiedy bedzie gotowy.


2

@Dalhi Juz sie o niego bija. 22 lata koles z poziomu 3 ligi całe życie. Ale może w Deco nie wierze

1

Z Miliard klauzuli mu wpisac, bo jeszcze nam go wykupia.


0

@Ryoumen patrzmy na siebie lepiej

2

@tadzik447 tak samo głośne dodam

1

@Culer9002 no dziś wyciągał świetne akcje. Z Pena w składzie AV dostała by oklep

31

:) zaraz zamkną cały internet :D


0

@Linnox wali 30 bramek ponad i ty to oceniasz ze zawodzi?

2

@Muszynianka Pierwsza 8-ka wchodzi do 1/8, czytaj mniej meczy. To jest diabelsko wazne

10

@Adran360 Dla buków na pewno

6

@panczo To się nazywa Ego. Otwierają drzwi do szatni i wypijają to z jakiegoś automatu, każdy kto tam trafia uruchamia wielkie Ego. No może oprócz Modricia

2

Pierwsze trzy miejsca maja zespoły z którymi gramy+Bayern.

4

Jaki wpierd. Hiszpańskich zespołów dziś :D

1

Ale ten Martinez to kocur. I właśnie bramkarz musi robić różnicę.

2

@Who_you_mam ale ryzykant z ciebie

5

Real po za la liga w szoku, żółte, karny przeciw nim. No szok, to się da

1

Co ten Juventus :D
Czerwona, karny, 2 kontuzje
Dla nich brak karnego :D

Można mieć pecha :D

1

@VeB 1899 Varu by nie było

1

O ho karny przeciw RM? Czyżby? Czy to ten dzień proszę państwa?

1

Z PSG samobój, z Holendrami 2 samobóje :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?