tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrykBarca to jest cwane bo zapoja do tego potrzebna, więc teraz dzieciom trzeba kupić dwie saszetki, mus i wódkę. Cwane lisy
6
@krol211 no mając 22 lata on cały czas grał w 3 lidze :)
0
@Kondziubarca po co oni przedłużali ten kontrakt gdy wyników nie było :)
0
@kamiVeB im chodzi że piętro niżej sami wrzucili
1
@clyde facet zdradza Ch... Kobieta zdradza facet Ch.. Bo nie potrafił zadbać o jej emocje, dlatego poszła na bok. I znam sporo takich przypadków takiego tłumaczenia kobiet. Więc to nie gdybanie.
0
@Kalipso aha ok :)
0
@Sulimo noi nie wiem czy wiesz to nadal alkohol i dziecko nie kupi? małpeczka przypomina syrop klonowy, to ci nie przeszkadza?
0
@Sulimo A uzasadnisz dlaczego nie? Z ciekawości pytam, bo nie kumam tej akcji
5
@Kapitan_SW Jo z małpki szklanej pod warzywniakiem walą jest ok, z tubki, nie no jak tak nie wolno :D
0
@Arden Ale tak szczerze, co to za różnica czy tubka czy szkło? Mam wrażenie, że społeczeństwo po przyklejanych nakrętkach znalazła sobie coś nowego do przypierd.
3
@pt9 Kur. Wczoraj było tak dobrze. I nigdzie nie ma jak to ominąć
0
@Hosh który Bóg? Mam sobie wybrać z tych 180 w których ten świat wierzy?
0
@Kgorecki2500 dobrze ze hezbollah to niewinni ludzie. Nic o tym nie piszesz, tylko o cywilach.
2
@michal26 przesadzacie, tv, net normalnie pisze, pokazuje. Można mieć pretensje ze nikt nic nie robi bo to inna kwestia, ale zobacz ze taka Arabia mówi ze ma wyjeb. w Palestyńczyków . Bliski wschód to stan umysłu tam, mało kto się lubi miedzy soba
0
@michal26 A kto broni mistrzu?
1
@Kgorecki2500 Czyli mosty możesz budować.
0
@Destroyer_of_Worlds widziałeś kiedyś prezentacje kogokolwiek przed meczem? Tu chodzi o zamieszanie w klubie, pewnie wola to zrobić w środę na prezentacji Wojtasa,.
2
@Destroyer_of_Worlds o jakich 24h mówisz. Przecież nie myślisz że Wojtek zagra do przerwy reprezentacyjnej?
0
Jutro mecz, pewnie nie chcą prezentacji Wojtasa do meczu.
1
Komentarz usunięty
2
@barcanawieki ta chłop dwa miesiąca walił drinki i po 6 dniach będzie bronił.
3
@NeroTFP1 jesteś u pani ty rasisto ty
0
@barcelonaLM Ronaldo na flashscore 4.9 po meczu
1
Taki piłkarz u normalnego trenera już by posiedział na ławce. Strasznie wyjeb. Mają w manu piłkarze.
1
@Kondziubarca myślałem że bycie kibicem Barcy jest trudne w ostatnich latach, ale manu to dopiero krwotok
9
Cisną łacha jak zawsze :)
0
@wojopancer Ojj i śliczna prezenterke z TVP. Jak to brzmi z TVP
0
@cules100pro brać trenta albo Davisa, Kimmich wiadomo, Tah też ciekawy,
0
@Arden a to zobacz jak działaja media. Ponizej na twiterze ktos wrzucił ze dostana zielone światło, ale nie że po przerwie reprezentacyjnej :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika