tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak tu żółtej nie było?
1
Pedri nie może grac za 9-tka, traci wszystko ze swoich walorów. On powinien rozkręcać akcji w środku. Jak gra za wysoko to jest pilnowany
3
Yamalowi brakuje tego gola. Kurde przydałby się
0
@Barca_bwo na pewno nie grac jak środkowy obrońca Hiszpanii. Mial juz z 3 wylewy
3
@misterio on w LL świetnie zawsze broni.
0
@Pedri16Future ja też
1
Swiecicki prdl jak potłuczony. Nie zasłaniał Morata
4
Mecz jakby człowiek Barce oglądał. Niby mają piłkę, skrzydła kombinują, 9 tka sobie człapie, środkowy obrońca ma wylewy, a rywal dwoma podaniami robi kilka groźnych sytuacji. Kalka Barcy
16
Zawsze to samo. Jak to jest ze zawsze odpr. każdemu kto idzie do tego klubu
1
@Hawajczyk a to na tvp sport nie leci?
0
Morata, Fabian zmiana. Fajny mecz, ale Gruzini padną po takim pressingu co grają, nie ma opcji by wytrzymali.
0
@Derean nie zaslanial.
0
@Matheu12 zabiorą Yamala na igrzyska, lepiej nie
0
@La Pulgaa juz tez nie przesadzajmy, Yamal na razie drugi mecz tez za wiele nie daje.
2
@Kamilos84 Ronaldo, Nacho, Puchacz
0
@andrzejek_yamal będzie 3-1 esp
0
@Pawel13sz nauczony doświadczeniem ostatnich kilku lat.
0
@Pawel13sz jak ma się udać jak my nie wróciliśmy do 1:1, a on ma klauzulę 60baniek? Temat jest zamknięty, koniec finito, w tym okienku
1
@michal26 przecież wiadomo że on Madrycki pojeb. Strona. Padli do stóp piłkarza Realu który dawno powinien być już w szatni
0
@Kuchar to angole. Nie zdziwiłbym się
0
W Anglii gra ten nasz nowy piłkarz co chcemy sprowadzić. Czy za dobry?
0
@creativeopinion statystyki samobójstw dla facetów są masakryczne. Nie wyrabiają chłopy obecnych czasów
0
@BoreekxD jesteś dobry jak poprzedni mecz. W tyk kraju to norma, albo wygrana albo sprzedać wszystkich
0
@FcPortoFan1999 my mamy za wysokie oczekiwania. Jaramy się rezerwowym Urbańskim który nawet asysty nie miał. Tak fajnie ze się rozwija, dobrze wygląda, ale to pokazuje u nas biedę
2
Pierwszy set już nas mieli na widelcu i już 2-0. Co na tym poziomie to detale robią różnice wyniku
1
@FcPortoFan1999 byliśmy ostatnio w ms, w 2016r w ojro jeszcze dalej, więc musi ci wystarczyć :) patrząc na naszą pakę następne się ciesz byśmy wogole weszli
4
@tristan87 problem w tym że taka bida w obecnej piłce że ja szczerze nie wiem kto w tej 10-ce powinien być
1
@Destroyer_of_Worlds Oki widocznie nie załapałem. Uważam że ta zmiana daje mocne narzędzie nadinterpretacji, a są osoby które będą chciały coś sobie na tym ugrać.
1
@Destroyer_of_Worlds teraz musza być ślady gwałtu. W nowym prawie już nie.
0
@dawidlampa może czas by socios zaczęli coś od Laporty wymagać