tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@michal26 przecież wiadomo że on Madrycki pojeb. Strona. Padli do stóp piłkarza Realu który dawno powinien być już w szatni
0
@Kuchar to angole. Nie zdziwiłbym się
0
W Anglii gra ten nasz nowy piłkarz co chcemy sprowadzić. Czy za dobry?
0
@creativeopinion statystyki samobójstw dla facetów są masakryczne. Nie wyrabiają chłopy obecnych czasów
0
@BoreekxD jesteś dobry jak poprzedni mecz. W tyk kraju to norma, albo wygrana albo sprzedać wszystkich
0
@FcPortoFan1999 my mamy za wysokie oczekiwania. Jaramy się rezerwowym Urbańskim który nawet asysty nie miał. Tak fajnie ze się rozwija, dobrze wygląda, ale to pokazuje u nas biedę
2
Pierwszy set już nas mieli na widelcu i już 2-0. Co na tym poziomie to detale robią różnice wyniku
1
@FcPortoFan1999 byliśmy ostatnio w ms, w 2016r w ojro jeszcze dalej, więc musi ci wystarczyć :) patrząc na naszą pakę następne się ciesz byśmy wogole weszli
4
@tristan87 problem w tym że taka bida w obecnej piłce że ja szczerze nie wiem kto w tej 10-ce powinien być
1
@Destroyer_of_Worlds Oki widocznie nie załapałem. Uważam że ta zmiana daje mocne narzędzie nadinterpretacji, a są osoby które będą chciały coś sobie na tym ugrać.
1
@Destroyer_of_Worlds teraz musza być ślady gwałtu. W nowym prawie już nie.
0
@dawidlampa może czas by socios zaczęli coś od Laporty wymagać
27
@misterio tu bardziej chyba chodzi o to że kobiety mogą to prawo wykorzystać pod siebie. Wiesz jeśli nowe prawo ma polegać na tym że kobitka z którą spałem, ma rano wstać stwierdzić że ona w sumie nie wie czy chciała i posadzić mnie o gwałt dla odszkodowania itd. To gdzie tu ochrona faceta? Każdy seks w którym ona stwierdzi że jednak nie chciała i nie ma śladów gwałtu będzie gwałtem
2
Jesteśmy uratowani.
1
@macio_944 spokojnie pracownicy tzn. Rodzina Lapcia and Friends zaraz dostaną info od niego
0
@Ojciec5tkidzieci masakra.
1
@Gall_Anonim no w sumie
0
Hoho, Portugalczycy out. Coś czuję że finansowo jesteśmy na dnie. Flick dostanie info ze ma sobie ze szkółki brać piłkarzy.
1
@Kgorecki2500 ciężko się nie zgodzić. Widać nawet że drużyny które nie mają topowych piłkarzy wugladaja fizycznie w szczególności znacznie lepiej. Reszta wygląda jak z głową na wakacjach
5
Na yt koleś gniecie. Brać :)
3
@Pawel13sz zaczyna się tier3 z dupy, który nie wie nawet gdzie jest kibel w pomieszczeniach zarządu ale wie o czym myślą
1
@Arden powinna zgłosić jako gwałt, no bo ona ogólnie chyba nie chciała
1
@Bocheno1 a to nie wystarczy poprostu ich nie oglądać? Musisz czekać aż odpadną a później żalić się całemu światu, jak to ty nie oglądasz bo nasi słabi?
4
@Krzysztof1987 powiedział jeden Rusek którego rekin rok temu zeżarł :)
0
@Kgorecki2500 a wam co nie pasuje w adidasie? @takisobiektos jak możesz przecież to Polska firma. Musi ci się podobać. A jestem pewien że ci narodowosciowcy chodzą w nike, adidas lub inne obce :)
1
@against_modern_football Na olimpiadzie będziemy mieć stroje Adidasa. Wiesz dlaczego? Bo Adidas za sponsoring zapłaci + stroje, a 4F trzeba zapłacić za stroje. To ta różnica
4
Leży, umiera, pogotowia, wiadomo ze z Realu.
3
Musiała jest genialny. Naprawdę pewny punkt jak na 21 lat. Oby Yamal tez się tak rozwijał.
0
@Xxxbarca4ever jo czyli jednak wzięli ta pierwsza wrzutkę., Mocny pech Dani
0
Spalony by byl.