1

@michal26 przecież wiadomo że on Madrycki pojeb. Strona. Padli do stóp piłkarza Realu który dawno powinien być już w szatni

0

@Kuchar to angole. Nie zdziwiłbym się

0

W Anglii gra ten nasz nowy piłkarz co chcemy sprowadzić. Czy za dobry?

0

@creativeopinion statystyki samobójstw dla facetów są masakryczne. Nie wyrabiają chłopy obecnych czasów

0

@BoreekxD jesteś dobry jak poprzedni mecz. W tyk kraju to norma, albo wygrana albo sprzedać wszystkich

0

@FcPortoFan1999 my mamy za wysokie oczekiwania. Jaramy się rezerwowym Urbańskim który nawet asysty nie miał. Tak fajnie ze się rozwija, dobrze wygląda, ale to pokazuje u nas biedę

2

Pierwszy set już nas mieli na widelcu i już 2-0. Co na tym poziomie to detale robią różnice wyniku

1

@FcPortoFan1999 byliśmy ostatnio w ms, w 2016r w ojro jeszcze dalej, więc musi ci wystarczyć :) patrząc na naszą pakę następne się ciesz byśmy wogole weszli

4

@tristan87 problem w tym że taka bida w obecnej piłce że ja szczerze nie wiem kto w tej 10-ce powinien być

1

@Destroyer_of_Worlds Oki widocznie nie załapałem. Uważam że ta zmiana daje mocne narzędzie nadinterpretacji, a są osoby które będą chciały coś sobie na tym ugrać.

1

@Destroyer_of_Worlds teraz musza być ślady gwałtu. W nowym prawie już nie.

0

@dawidlampa może czas by socios zaczęli coś od Laporty wymagać

27

@misterio tu bardziej chyba chodzi o to że kobiety mogą to prawo wykorzystać pod siebie. Wiesz jeśli nowe prawo ma polegać na tym że kobitka z którą spałem, ma rano wstać stwierdzić że ona w sumie nie wie czy chciała i posadzić mnie o gwałt dla odszkodowania itd. To gdzie tu ochrona faceta? Każdy seks w którym ona stwierdzi że jednak nie chciała i nie ma śladów gwałtu będzie gwałtem

2



Jesteśmy uratowani.

1

@macio_944 spokojnie pracownicy tzn. Rodzina Lapcia and Friends zaraz dostaną info od niego

0

1

@Gall_Anonim no w sumie

0

Hoho, Portugalczycy out. Coś czuję że finansowo jesteśmy na dnie. Flick dostanie info ze ma sobie ze szkółki brać piłkarzy.

1

@Kgorecki2500 ciężko się nie zgodzić. Widać nawet że drużyny które nie mają topowych piłkarzy wugladaja fizycznie w szczególności znacznie lepiej. Reszta wygląda jak z głową na wakacjach

5

Na yt koleś gniecie. Brać :)


3

@Pawel13sz zaczyna się tier3 z dupy, który nie wie nawet gdzie jest kibel w pomieszczeniach zarządu ale wie o czym myślą

1

@Arden powinna zgłosić jako gwałt, no bo ona ogólnie chyba nie chciała

1

@Bocheno1 a to nie wystarczy poprostu ich nie oglądać? Musisz czekać aż odpadną a później żalić się całemu światu, jak to ty nie oglądasz bo nasi słabi?

4

@Krzysztof1987 powiedział jeden Rusek którego rekin rok temu zeżarł :)

0

@Kgorecki2500 a wam co nie pasuje w adidasie? @takisobiektos jak możesz przecież to Polska firma. Musi ci się podobać. A jestem pewien że ci narodowosciowcy chodzą w nike, adidas lub inne obce :)

1

@against_modern_football Na olimpiadzie będziemy mieć stroje Adidasa. Wiesz dlaczego? Bo Adidas za sponsoring zapłaci + stroje, a 4F trzeba zapłacić za stroje. To ta różnica

4

Leży, umiera, pogotowia, wiadomo ze z Realu.

3

Musiała jest genialny. Naprawdę pewny punkt jak na 21 lat. Oby Yamal tez się tak rozwijał.

0

@Xxxbarca4ever jo czyli jednak wzięli ta pierwsza wrzutkę., Mocny pech Dani

0

Spalony by byl.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?