1

@adi7adi8 jo się podkręciła, a to zazwyczaj źle się kończy.

0

U Igi w drugim secie całkowicie zdechł pierwszy serwis i od razu widać ogromne problemy. Ciekawe co się stało. Chodź to tylko 1 podanie na razie, do odrobienia

0

@Kgorecki2500 zgadzam się, ale dlaczego Rosja to Wojna, a Izrael to nie wojna a ludobójstwo? Czy oba tematy to nie wojna? Albo oba ludobójstwo?

0

@Soetie powiedziałem przeczytaj opinie redakcji. Staytsyki z sofa tylko do potwierdzenia, ale oczywiście tylko jedno doczytałeś

0

@fearguz to poczytaj oceny redakcji, odpal sofascore bo oczywiście na gębę nie uwierzycie. Macie manię dzieciaków.

0

@626 no no Fort jedna dobra połowa, wielki talent.

0

Sprzedać jeśli ktoś chce sporo dać, w co wątpię. Tylko katalonia ma wielkie wyobrażenia co do takich Balde.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

0

@Culer9002 ale już oceny czy był spalony nie dali. Przestańcie się nakręcać. Nic się zrobić nie da. Real trzeba pokonać, a tego oczywiście kolejni nie zrobili. Życie, sezon jest nasza katastrofa na każdym polu.

1



Spalony moim zdaniem

0

@Bulbulator raczej nieudolność psg niż obrona Borusi

0

@pepulinho przecież ta Borusia wczoraj to z 5 powinna przyjąć. Finał to formalność.

0

@Gaucho no tak, szukaj tych gównianych zamienników by racji nie przyznać. Dalej trzepcie do dzieciaków, nic nie wygramy. Cofnijcie się z 5 lm i popatrzcie na składy. Znajdźcie tam nastolatków. I kto strzelał decydujące gole.

1

Joselu. Takich zamienników się bierze, doświadczonych, a nie dzieci. Luk robił robotę, ale Barca ma manię wiecznego prdl o dzieciach. A właśnie nam brakuje takich piłkarzy

0

Zaraz karny dla Realu spokojnie

0

@Albatros postaw Busiego na skrzydle i decyduj czy też źle będzie jako defensywy. Kur. Te wasze wpisy czasem to patologia jakaś

3

@ranger3120 przecież ja tu czytam że mecz życia. Intensywność, walka, strzały, akcje. 160 lat świetlnych przed Barca. To jednak ziew?

1

No to czas na 1-0 dla Realu. Skoro inni nie chcą to oni strzela

2

@Sinirsey no u nas odwrotnie wszyscy wiedzą że się obsramy. Coś w tym jest

1

@Kidd tu chyba stawiałbym raczej na awarie, bo koleś nic nie hamował. Aż niemożliwe

0

Komentarz usunięty

1

@MOLESTA Na Twitterze gdzieś widziałem screen. Przed polem karnym było

0

@kigani Kounde to wogole w tym sezonie ma do tego pecha :)

0

@KrychaFCB I pewnie rasistowska policja

1

@P33ck Jak nie widzisz jak styl takiego Pepa ewoluuje to nie oglądasz piłki. Lucho od 15 lat robi to samo. A piłka dawno się zmieniła.

0

@Barcaa12 no miał powód. Ośmieszył nas, to on poszedł dalej niż my.

0

@FioletoweOczy po 5 minutach będzie już po meczu

1

@macio_944 Real z 4 im wpierdzieli

0

@Pitinho wspaniały, ciekawe w którym miejscu.

0

@Kuba_1 a kto powiedział że będzie łatwo? Ale kadrowo psg powinno spokojnie sobie poradzić. Ale lucho to dna Barcy z taktyka która wyginela 15 lat temu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?