1

@RosjaninBut szukanie bardzo średnich zawodników cdn. Mam nadzieję że co kolejny pomysły to plotki. Bo zrobimy się Milanem czy manu pełna gębą i będziemy walczyć nie o lm a awanse do Pe, Czy Pe

0

@Albatros No tak bo tam mamy problemy.

5

@MateS Silva ma bardzo średni sezon, ogólnie dla mnie to nie skrzydłowy. City zrobi cudowny biznes na nim jak nam go wcisnie za 50 baniek. Brać Nico, albo innego ale skrzydłowego na lewa strone, a nie szukac pozniej na sile kto na lewej ma biegac.

1

@Kidd Kolejny raz transfer za wiecej niz 100 baniek konczy sie gwiazdorzeniem.

4

@Gaucho to prawda. Wyobrazasz sobie by dał 35 latkowi kontrakt z 16 bankami netto. Jak ktos sie buntowal to odchodził lub sprzedawał, przykład Ronaldo - 100 baniek, Ramos za free.

5

@Safrani Ktos ten kontrakt podpisał. A pisałem kur. od razu ze 35 latek na końcu bedzie miał 16 netto. To nie, Alemany TOP. Stracił Lapcio Messiego i chciał koghos z nazwiskiem, dokładnie to samo jest z Roque, Real podpisał Brazylijczyka, Lapcio tez musiał. Wiecznie kur. ta jego polityka

0

@Misiaczek09 Pewnie Unia ze złymi Niemcami

3

#PILNE | Służba Ochrony Państwa we współpracy z Agencją Bezpieczeństwa Wewnętrznego wykryła i zdemontowała urządzenia mogące służyć do podsłuchu w sali, gdzie dziś w Katowicach ma odbyć się posiedzenie Rady Ministrów - przekazał rzecznik prasowy ministra koordynatora służb specjalnych Jacek Dobrzyński.

Grubo sie dzieje, ciekawe kto cały czas zleca te zabawy

0



Oj podoba mi się. I to bardzo

1

@blakkudium czyli może być gorzej niż u nas

5

Grupy wyjdzie i powie ze wszystkie jest ok. Następnie się wzruszy, powie ze kocha katalonie i że nikt nie powstrzyma tego cudownego projektu

0

@Ojciec5tkidzieci chodzi o to że wrzucamy jest tylko temat który dotyczy tych których nie lubisz. Tusk grzeje pis, a druga strona wszystko co złe o Tusku. Tyle w temacie, temat najebanego posła graliście 20h. Sędzia sprdl na Białoruś, nic zero null. Tyle

0

@Kengo Dembele ma świetny sezon w psg. I zdrowy, cały sezon zdrowy

4

@musli1989 oni chcą w Barcelonie zamieszkać na stałe. Powiedział to Robert. Nikt z takim majątkiem jak lewy nie ucieknie z Barcy. Nikt, po co. On ma hajsu jak lodu

0

@Ojciec5tkidzieci tak jak ty nic o azylu Sędziego na Białorusi. No każdy unika swoich tematów prawda?

0

@joloskyy no tak, problemem jest to że nie ma lepszego.

0

@626 no tak zapomniałem. Oni inaczej, my od razu mówimy podstawa. A może to jest nasz problem niech sobie wywalczy miejsce. Tore też się spłakał na wypożyczeniu, a nawet tam grzeje ławkę.

1

@FrankliN7 wręcz wszyscy

2

@626 jakoś Real wiecznie ma wyjeb. I nie zraża. Młody nie wyglądał dobrze nawet na filmikach z Yt. Powinien iść na wypożyczenie i pokazać że w Europie sobie poradzi.

3



Gdzie tam Rosja :) oni nic nie wiedzą, a kolejny z kraju spieprza i to na Białoruś :) koleś miał dostępy, wiedzę, nominowany przez Ziobre, ministra sprawiedliwości. Żenujące. No ale ważne że wczoraj czy tam przedwczoraj jeden popił.

1

@TR3YWAY wstrzymać montaż krzesełek niech wszyscy stoją. Zaoszczędzimy stracony hajs za brak 2 miejsca

0

@Hindus na la bambie jak jest słabo to wszyscy wypierd. Bez rankingu. Jedynie młodzi uratowani nawet gdyby 10 bramek zawinili.

2

@PIWOSZ89 Cancelo to juz wróg numer 1 na La Bambie, wszystko co przed 4 tygodniami nie jest warte. Placek, wywalić dać 17-latka. Świat nasz

4

Komentarz usunięty

0

@Lucyfffer oczywiscie ze nie odejdzie. Do tego Anka i on sami potwierdzaja ze sa w miejscu gdzie wrecz chca zamieszkac na stałe. Bez szans na odejscie.

0

@VamosVamos Tylko że dominowały za poprzedniego trenera i dominuja teraz. Kwestia kadry i posiadania najlepszych piłkarek.

0



Będzie na pensje dla Lewego

9

@PW27 Nazwac to trzeba po imieniu, katastrofa. Koszt z kosmosu, za te pieniadze kupiono Alvareza i jeszcze sporo zostało.

0

@Salchent To Alemany juz nie TOP? Pisałem, że te kontrakty nie sa jakies wybitne, tylko cwanie rozłożone w latach. 35 latek z taka kasa to absurd. No ale wiadomo ch.. sie człowiek zna. Alemany gówno ugrał na tych kontraktach, cwanie rolował excelem nic wiecej. I tu nie chodzi, że słaby czy coś, ale hajs w świecie piłki, agentów itd to nie darowizna.

2

@Arden Pensja 8 netto chyba. To 16 baniek :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?