waletpl
Dołączył/a: grudzień 2020
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Soetie "Rudy" przez swój lekko zjebany charakter i pitolenie stracił szatnię, ale wg mnie ma lepszy warsztat trenerski. Dwa sezony trzymał Southampton w górze Premier League, raz brakło mu trzech punktów do City i United, 3 pkt nad Liverpoolem i 13 nad Chelsea. Jakoś Xaviego nie widzę w takiej akcji.
Ale to tylko moje zdanie ;)
2
Wazelinuje tak, jakby kilka lat w jednej drużynie grali.
1
Pod warunkiem, że w pakiecie z Lengletem ;)
0
@xavi890 powoli, na razie jego topem była druga liga chorwacka...
1
@weber10michal Nie tylko CFC... zakupy Antony'ego za 95 czy Hojlunda za 75... ehhh
1
@igoliwerwitaofficial To byłby pierwszy przypadek w historii, że Girona płaci kilka baniek za zawodnika w tym wieku ;)
0
@messicocacola Ponoć Raphinha trzeci najszybszy zawodnik w zespole ;)
0
@Matix90 Dlatego dodałem, że w rodzinnym mieście :)
0
@mientusek1407 W sumie racja :D Zapomniałem, że jednak część polskich kibiców widuje go jeszcze w repce :)
2
@Rupert_Haubica Ja tam bym chciał siedzieć w swoim rodzinnym mieście za pieniądze których nikt inny w Europie by mi nie dał ;)
0
@kejdzi A co on może zrobić? Dać lajka?
2
@RanDiFCB Pod zastaw Espai Barca ;)
0
@mientusek1407 Myślisz, że polscy kibice Barcy oglądają więcej jej meczów niż powiedzmy hiszpańscy, argentyńscy czy z innych krajów?
0
@ArturS Niby jak? Barcelona nie była chyba wtedy na zasadzie 1:1, nie?
0
@Wojtek84 Dlaczego "brawo"? Trzech robiło (albo nie robiło - to ustali sąd) to samo, dwóch sądzić, jednego nie?
4
@Arczi57 Romy? Poważnie?
0
@SirChuck Chyba tylko arabski kierunek mógłby uwolnić Barce finansowo od niego.
4
@SirChuck To Barcelona niech się oswaja z rzeczywistością ;) Gościu za parę miesięcy wraca, bo będzie miał jeszcze dwa lata kontraktu na konkretnej pensji ;)
0
@Rupert_Haubica Raczej pszenica u niej odpada.
0
@tkankowski Nie mam pojęcia. Raczej nie. Chodziło mi o to, że nie używasz raczej blokerów reklam i za dużo zgód udzielasz. O to mi z tym korzystaniem chodziło ;)
0
@wojopancer Ale wiesz, że zawodnik wcale nie musi się godzić na taką klauzule?
0
@tkankowski Ja nie widzę ani jednej reklamy. Ani na PC, ani na fonie. Jak korzystasz z przeglądarek, tak masz.
0
@Matt_i1992 Jak to ten sam poziom.
0
@Onlikox Klasyk dopiero w kwietniu. Wyrobi się.
0
Chyba jasne, że to będzie Fati. Przecież to już dwa lata temu było ustalone, jak nie lepiej.
4
@Rupert_Haubica Wypadało by dać mu jeszcze odprawę i część pensji opłacać.
1
@masik86 Jak z jednego celnego strzału 3:0? To nie koszykówka.
0
@tbas Achilles to ten, co zginął głupią śmiercią?
0
@jondeca Jeśli czarni go wygwizdują, to można to podciągnąć pod rasizm ;)
0
@vangoor Jacy rasiści... w piątce młodych jest biały, mulat, czarny, żółty i indianin.