5

@okiemtypera_lucaxx95 Przegrać to można i z Luksemburgiem, co wczoraj pokazała Islandia. Ale jeśli taka drużyna jak Niemcy od pół roku nie potrafi wygrać meczu, dostając jeszcze po drodze od Polski tzn. że coś jest grubo nie tak.

8

@Tridente2015 Nie błąd. Przyszedł w 1982 roku, po pięciu sezonach wrócił do Atletico.

0

Jeśli obniży o tyle co ter Stegen, to będzie kosztował klub już tylko 35 milionów rocznie. To prawie jakby za darmo grał ;)

5

Przecież Brighton gra ładniejszą piłę niż Barca obecnie. W zeszłym sezonie tym bardziej. Ciekawe jak to pójdzie dalej bez Caicedo i Mac Allistera.

1

@barcelonaLM Messi mu obiecał, że za to zwolni mu miejsce w PSG.

1

@mrmiki Pewien bezdomny mi powiedział.

1

@Mroziu Pieniądze szczęścia nie dają, ale lepiej się płacze w Bentleyu niż w autobusie ;)

1

@Adran360 Jak o i to wymawiają? "Klik"? :)

12

@Mezocyklon87 Ja tam lubię 22 stopnie o 7 rano :D

1

@OldMc84 Ale oszczędność poszła. Brighton więcej pensji Ansu przejeło niż Barca Felixowi płaci. Ze 2-3 bańki zaoszczędzone ;)

1

@barcelonaLM Neya śledził cały świat, tak jak napisałeś. Vitora środowisko Barcelony.

2

Ale że z tymi rzeźnikami wygrali to chyba akurat dobrze. Oby Getafe poleciało z ligi.

1

Przy okazji chyba przedłużył kontrakt z Atletico do 2029 ;)

0

Trzeba było zaproponować AV tak z 15-20 mln dopłaty, to może by go na stałe wzieli.

0

@messi 94 Ale Kowal to nie klasyk, tylko żul ;) No cóż, każdy sam wybiera sobie wzorce.

0

@blablak Nie. Nie ma szansy.

0

@Arigato11 Perez posmarował? ;)

0

@messi 94 A którego to klasyka zacytowałeś?

0

@Pawlak1992 Arabia Saudyjska też może być ;) jaki problem?

4

@Hadim Z Turcją trochę bardziej to skomplikowane. Stambuł leży na dwóch kontynentach, np stadion Galatasaray leży w Europie ;)

10

To czemu w zeszłym sezonie grała Maccabi Hajfa? Przecie to Azja ;)

0

@Iniesta997
To są stawki za ten sezon...
Awans do fazy grupowej: 15,64 mln euro

Awans do 1/8 finału: 9,6 mln euro

Awans do 1/4 finału: 10,6 mln euro

Awans do 1/2 finału: 12,5 mln euro

Awans do finału: 15,5 mln euro

Triumf w finale: 4,5 mln euro

Do tego za każde zwycięstwo w grupie 2,3 mln, za remis 930kTrochę przesadziłeś ;)

0

@luka1995 O kasę wiadomo że chodziło, ale Lipsk też uchodzi za klub, który fajnie rozwija. Po prostu nie ogarnął.

1

Jaki tam "niespodziewany"? ;)

0

@DzizuSS Tak, szukają zastępcy Bueno, to wezmą obrońcę, żeby go ogrywać na pivocie ;)

1

@FcPortoFan1999 Aaa sorki. Myślałem, że taką grupę dla Barcy chcesz :D

0

@FcPortoFan1999 Niby jakim cudem taka grupa? :D To kto z koszyka 2? A Raków nawet jak awansuje, to wyląduje w tym samym koszyku co Royal. Nazmyślałeś ;)

1

@Barca2022 No dziwne, że Rosjanie spędzali wakacje z Rosjanami ;)

1

@Xxx300590 A to to swoją drogą. Śmierdzi wałem na wszystkie kontynenty. Nie ma co się dziwić, że najpoważniejsze firmy odmówiły wykonania audytu w klubie.

0

@BordowyPtak 6 z progresją +2 rocznie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?