waletpl
Dołączył/a: grudzień 2020
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@okiemtypera_lucaxx95 Przegrać to można i z Luksemburgiem, co wczoraj pokazała Islandia. Ale jeśli taka drużyna jak Niemcy od pół roku nie potrafi wygrać meczu, dostając jeszcze po drodze od Polski tzn. że coś jest grubo nie tak.
8
@Tridente2015 Nie błąd. Przyszedł w 1982 roku, po pięciu sezonach wrócił do Atletico.
0
Jeśli obniży o tyle co ter Stegen, to będzie kosztował klub już tylko 35 milionów rocznie. To prawie jakby za darmo grał ;)
5
Przecież Brighton gra ładniejszą piłę niż Barca obecnie. W zeszłym sezonie tym bardziej. Ciekawe jak to pójdzie dalej bez Caicedo i Mac Allistera.
1
@barcelonaLM Messi mu obiecał, że za to zwolni mu miejsce w PSG.
1
@mrmiki Pewien bezdomny mi powiedział.
1
@Mroziu Pieniądze szczęścia nie dają, ale lepiej się płacze w Bentleyu niż w autobusie ;)
1
@Adran360 Jak o i to wymawiają? "Klik"? :)
12
@Mezocyklon87 Ja tam lubię 22 stopnie o 7 rano :D
1
@OldMc84 Ale oszczędność poszła. Brighton więcej pensji Ansu przejeło niż Barca Felixowi płaci. Ze 2-3 bańki zaoszczędzone ;)
1
@barcelonaLM Neya śledził cały świat, tak jak napisałeś. Vitora środowisko Barcelony.
2
Ale że z tymi rzeźnikami wygrali to chyba akurat dobrze. Oby Getafe poleciało z ligi.
1
Przy okazji chyba przedłużył kontrakt z Atletico do 2029 ;)
0
Trzeba było zaproponować AV tak z 15-20 mln dopłaty, to może by go na stałe wzieli.
0
@messi 94 Ale Kowal to nie klasyk, tylko żul ;) No cóż, każdy sam wybiera sobie wzorce.
0
@blablak Nie. Nie ma szansy.
0
@Arigato11 Perez posmarował? ;)
0
@messi 94 A którego to klasyka zacytowałeś?
0
@Pawlak1992 Arabia Saudyjska też może być ;) jaki problem?
4
@Hadim Z Turcją trochę bardziej to skomplikowane. Stambuł leży na dwóch kontynentach, np stadion Galatasaray leży w Europie ;)
10
To czemu w zeszłym sezonie grała Maccabi Hajfa? Przecie to Azja ;)
0
@Iniesta997
To są stawki za ten sezon...
Awans do fazy grupowej: 15,64 mln euro
Awans do 1/8 finału: 9,6 mln euro
Awans do 1/4 finału: 10,6 mln euro
Awans do 1/2 finału: 12,5 mln euro
Awans do finału: 15,5 mln euro
Triumf w finale: 4,5 mln euro
Do tego za każde zwycięstwo w grupie 2,3 mln, za remis 930kTrochę przesadziłeś ;)
0
@luka1995 O kasę wiadomo że chodziło, ale Lipsk też uchodzi za klub, który fajnie rozwija. Po prostu nie ogarnął.
1
Jaki tam "niespodziewany"? ;)
0
@DzizuSS Tak, szukają zastępcy Bueno, to wezmą obrońcę, żeby go ogrywać na pivocie ;)
1
@FcPortoFan1999 Aaa sorki. Myślałem, że taką grupę dla Barcy chcesz :D
0
@FcPortoFan1999 Niby jakim cudem taka grupa? :D To kto z koszyka 2? A Raków nawet jak awansuje, to wyląduje w tym samym koszyku co Royal. Nazmyślałeś ;)
1
@Barca2022 No dziwne, że Rosjanie spędzali wakacje z Rosjanami ;)
1
@Xxx300590 A to to swoją drogą. Śmierdzi wałem na wszystkie kontynenty. Nie ma co się dziwić, że najpoważniejsze firmy odmówiły wykonania audytu w klubie.
0
@BordowyPtak 6 z progresją +2 rocznie.