0

@catalunya24 A czego się można spodziewać grając z drużyną ze strefy spadkowej, której cała kadra 24-ech zawodników w sumie wyceniana jest na pół Pedriego czy trochę ponad pół Gaviego?

0

@Roni988 No już do przerwy są trzy bramki. D

0

@Aragorn33 A to jesteś stroną umowy?

0

@RafiVeB A niby czym ten rasizm się objawił? Coś wywineli na tle rasistowskim?

0

@Faro Fati jest starszy od Bellinghama.

0

@FilipNNN2005 Jednak twierdzę, że turniej rozgrywany na trzech kontynentach (!) to już jednak przesada.

0

@Aragorn33 Wy? A co Wy, bank?

0

@MOLESTA Jeśli był by niewinny, nie powoływałby się na przedawnienie ;)

2

@FilipNNN2005 Powinni byli nawiązać tak, że dać cały turniej w Ameryce płd.

0

@zabibarca Bo to jeden? Messi, Xavi, Iniesta, Alba, Dani Alves... same kurduple, a jacy zawodnicy.

0

@Maker0 Spadki nie raz na 5 lat, tylko biorąc pod uwagę kilkuletni ranking.

0

@Messi1992 "de Light" :D

0

@bartas97 U mnie nie.

0

@jacek905 Oby zdobyli mistrzostwo.

0

No to pare baniek podwyżki się należy...

1

@fart Dlaczego? Będzie ciekawsza liga, jak tak się skończy.

0

@zaky274 W Premier League ma 192 mecze. 247 meczów ma we wszystkich rozgrywkach dla Leicester.

3

@LucasW123 Nie byłoby w tym nic dziwnego.

1

@damcio24 Co ma być? Siedział na ławce w ostatnich meczach.

0

@Derean Fati też biegał chyba 15 minut po odniesieniu kontuzji. I rok przerwy.

1

@Vold94 Wtedy to sobie będą mogli go na trybunach przetrzymać do 2029 ;)

1

@FcPortoFan1999 Interesują się swoim byłym reprezentantem w kilku kategoriach młodieżowych na obczyźnie.

0

@kubix05 Plus Klubowe Mistrzostwa Świata z Interem, Puchar Włoch z Napoli, LE z Chelsea, Superpuchar Włoch z Interem i Napoli.

0

Przedłużył kontrakt, tylko jeszcze nie podpisał ;)

1

@bbartekb88 Ale dysproporcje finansowe w dyscyplinach są znane od wielu lat. Siatkarze wiedzieli w co idą. Nikt im nie bronił iść w piłkę kopaną, F1, grać w golfa czy do NBA.

0

@kanver_ Na mundialu też od Japonii dostali ;)

5

@okiemtypera_lucaxx95 Przegrać to można i z Luksemburgiem, co wczoraj pokazała Islandia. Ale jeśli taka drużyna jak Niemcy od pół roku nie potrafi wygrać meczu, dostając jeszcze po drodze od Polski tzn. że coś jest grubo nie tak.

8

@Tridente2015 Nie błąd. Przyszedł w 1982 roku, po pięciu sezonach wrócił do Atletico.

0

Jeśli obniży o tyle co ter Stegen, to będzie kosztował klub już tylko 35 milionów rocznie. To prawie jakby za darmo grał ;)

5

Przecież Brighton gra ładniejszą piłę niż Barca obecnie. W zeszłym sezonie tym bardziej. Ciekawe jak to pójdzie dalej bez Caicedo i Mac Allistera.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?