1

@barcelonaLM Czyli dwie amerykańskie ;)

1

@Fake69 W takim City więcej biorą tylko Silva, De Bruyne, Haaland i Grealish.

1

@Peciak Co Wy macie z tym pchaniem Lengleta do Totków? Nie widzicie, że po kupnie van de Vena z Wolfsburga za 40 baniek w tym miesiącu ich zainteresowanie Lengletem się całkowicie wyzerowało?

1

@Midast Nico został sprzedany, a nie na wypo jest. Przez dwa lata może go Barca odkupić chyba za 25 czy 30 baniek.

1

@Bobo25 A Araujo jak musiał pajacować, że tyle kontuzji...

0

@Matix90 Będziesz. Będzie tutaj codziennie aktualizacja z przebiegu jego leczenia ;)

0

@Murazor A jaki ma na nią wpływ stara baba w kościele?

0

Podobno dla Barcy jest gotowy obniżyć swoje zarobki do 16mln € sa sezon.

0

Czemu się zygzakiem podpisuje?

0

@MrCental Vanna Ly ;) Jak to leciało? Francuz z Kambodży z firmą w Luksemburgu?

1

@stig20 Powrót Puiga ;)

0

@Litman Nic nie musi. Ma jeszcze trzy lata kontraktu z Barcą, więc w europie przez ten czas może tyle dostawać ;)

1

@stone80 Nie było "here we go" ;)

1

@Barcasub Raczej nikt go nie chciał. Pep w wywiadzie powiedział, że może odejść choćby do Manchesteru United :D

0

25 baniek? Od Bayernu podobno ponad 60 chcieli.

1

Co ta Barca? Bez przesady. Cancelo i Felixa nikt nie chce. Dwa toksyki. Barca przygarnie....

1

@seeba Fajnie by mogło być, jak taki Araujo, Balde czy Pedri albo Yamal pokłócą się z Lapkiem albo trenerem, jebną wypowiedzenie i odchodzą za free w połowie sezonu. Gratuluje pomysłu ;)

0

@seba444 *magnes ;) Ale masz rację. Na Camp Nou zawsze turyści "dobijali" frekwencje.

1

@Xonar Był też taki mecz na Camp Nou, co zawodnicy czuli się jak we Frankfurcie ;)

0

@TheNekro94 A Segunda División B to niby kiedy wygrał?

1

@Zbyszard Olimpijski

1

@lukas__102 Ale on już poszedł do Arabów...

1

@Barcelonista94 Czyli bez niespodzianki.

1

@LatajacyHolender Nie było Barcy stać na jakiegoś średniego trenera, to wzieli co było.

1

@ViscaelBarca2007 Po co wahadłowego, skoro Barca nie gra wahadłami? Liczysz na ewolucje Xaviego? Nie ma tego w "dna" ;)

0

@Brashearr A po co pracownicy Macdonalda ciągle robią te hamburgery i smażą frytki? Przecież są ujowe. Nie wiem po co to dalej robią...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@th@les Co racja, to racja. Ney spierdzielił tym transferem karierę koncertowo. Powinien był zostać u Was z korzyścią dla obu stron. Neya mogę nie lubić, ale patrząc na jego grę nie można powiedzieć inaczej niż to, że jest to gracz wybitny. Transfer do Barcy został przeprowadzony w idealnym momencie. Do PSG z 8 lat za wcześnie.

0

@ostry22 Zastanawia mnie, skąd tutaj ostatnio taki wysyp Buddystów?

0

@MOLESTA Jeszcze wytłumacz nam ciemnym, czym w ogóle jest to "Barca Studios" że jakieś spółki chcą za ich połowę płacić 200mln kasą której nie mają ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?