waletpl
Dołączył/a: grudzień 2020
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barcelonaLM Czyli dwie amerykańskie ;)
1
@Fake69 W takim City więcej biorą tylko Silva, De Bruyne, Haaland i Grealish.
1
@Peciak Co Wy macie z tym pchaniem Lengleta do Totków? Nie widzicie, że po kupnie van de Vena z Wolfsburga za 40 baniek w tym miesiącu ich zainteresowanie Lengletem się całkowicie wyzerowało?
1
@Midast Nico został sprzedany, a nie na wypo jest. Przez dwa lata może go Barca odkupić chyba za 25 czy 30 baniek.
1
@Bobo25 A Araujo jak musiał pajacować, że tyle kontuzji...
0
@Matix90 Będziesz. Będzie tutaj codziennie aktualizacja z przebiegu jego leczenia ;)
0
@Murazor A jaki ma na nią wpływ stara baba w kościele?
0
Podobno dla Barcy jest gotowy obniżyć swoje zarobki do 16mln € sa sezon.
0
Czemu się zygzakiem podpisuje?
0
@MrCental Vanna Ly ;) Jak to leciało? Francuz z Kambodży z firmą w Luksemburgu?
1
@stig20 Powrót Puiga ;)
0
@Litman Nic nie musi. Ma jeszcze trzy lata kontraktu z Barcą, więc w europie przez ten czas może tyle dostawać ;)
1
@stone80 Nie było "here we go" ;)
1
@Barcasub Raczej nikt go nie chciał. Pep w wywiadzie powiedział, że może odejść choćby do Manchesteru United :D
0
25 baniek? Od Bayernu podobno ponad 60 chcieli.
1
Co ta Barca? Bez przesady. Cancelo i Felixa nikt nie chce. Dwa toksyki. Barca przygarnie....
1
@seeba Fajnie by mogło być, jak taki Araujo, Balde czy Pedri albo Yamal pokłócą się z Lapkiem albo trenerem, jebną wypowiedzenie i odchodzą za free w połowie sezonu. Gratuluje pomysłu ;)
0
@seba444 *magnes ;) Ale masz rację. Na Camp Nou zawsze turyści "dobijali" frekwencje.
1
@Xonar Był też taki mecz na Camp Nou, co zawodnicy czuli się jak we Frankfurcie ;)
0
@TheNekro94 A Segunda División B to niby kiedy wygrał?
1
@Zbyszard Olimpijski
1
@lukas__102 Ale on już poszedł do Arabów...
1
@Barcelonista94 Czyli bez niespodzianki.
1
@LatajacyHolender Nie było Barcy stać na jakiegoś średniego trenera, to wzieli co było.
1
@ViscaelBarca2007 Po co wahadłowego, skoro Barca nie gra wahadłami? Liczysz na ewolucje Xaviego? Nie ma tego w "dna" ;)
0
@Brashearr A po co pracownicy Macdonalda ciągle robią te hamburgery i smażą frytki? Przecież są ujowe. Nie wiem po co to dalej robią...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@th@les Co racja, to racja. Ney spierdzielił tym transferem karierę koncertowo. Powinien był zostać u Was z korzyścią dla obu stron. Neya mogę nie lubić, ale patrząc na jego grę nie można powiedzieć inaczej niż to, że jest to gracz wybitny. Transfer do Barcy został przeprowadzony w idealnym momencie. Do PSG z 8 lat za wcześnie.
0
@ostry22 Zastanawia mnie, skąd tutaj ostatnio taki wysyp Buddystów?
0
@MOLESTA Jeszcze wytłumacz nam ciemnym, czym w ogóle jest to "Barca Studios" że jakieś spółki chcą za ich połowę płacić 200mln kasą której nie mają ;)