17

Sprzedać w piździec wszystko. Stadion zostawić na koniec.

1

@Elvisek Był cały czas, wystarczyło tylko wpłacić wcześniej ustaloną kwotę...

0

@Bananek8 Bo to w stylu Yody być miało.

2

Klub chce uwolnić się od opłacania pensji... Ale jak? Jak rozwiąrzą kontrakt to i tak muszą mu wszystko wypłacić jak nie dojdą do porozumienia.

1

@antymadrista1 Dawno to już ludzie w tym siedzący wyjaśniali. Nie ma darmowych transferów.

1

@mateusz395 Trzech średniaków za topowego zawodnika?

2

@TR3YWAY Ale można też kogoś na ławie zostawić... przepisy mówią, że musi być minimum siedmiu, więc wystawić ośmiu (jakby ktoś czerwo dostał, żeby walkowera nie było) i trzech na ławkę.

1

Ciekawe ile by to go kosztowało. Zerwanie dwuletniego wysokiego kontraktu raczej tanie nie będzie.

1

@JarekS Nie czary, tylko odchodzą goście którzy się raczej nie sprawdzili, czyli nie zasługiwali na takie pensje i nikt inny nie chce też przepłacać. Jakby mieli odejść ci co robią robotę, to ich zarobki raczej były by jeszcze sporo podbite w nowym klubie.

0

@prodigy Ale Messi nie był islamskim afro francuzem.

0

@Kazragore Raczej nie, bo nie będą go sześć lat trzymać.

0

@Hogart Barcę kocha, ale jako rodowity francuz z dziada pradziada, ponoć spokrewniony z Napoleonem, wybrał grę w kraju przodków.

1

@panczo Nie no, może pokarać Barcelone za szastanie kasą ;)

0

@rk Przecież dali zniżkę ;) Bayern za pół sezonu zapłacił 8mln, to dyszka za cały to promo :D

1

@barcelonaLM Jedyny deal z Katarem to chyba będzie sprzedaż Dembele ;)

2

Myślę, że pójdzie Barcelonie na rękę i będzie podział 26:24.

0

@Gallaret Oj tam, Ronaldinho jaki twarzowiec był, a wszyscy go kochali :D

1

Dembele nie gra? Znowu kontuzja?

5

@mekston Skoro strzelał przyszły kapitan MLS... ;)

0

@LioMessi10 Jedni tak inni nie... sporo zawodników już od nich odchodziło jak się bogatsi zgłaszali. Kepa, Herrera, Zubizarreta, Karanka, Laporte, Javi Martinez, Lizarazu...

0

@matt121 Wcale bym się nie zdziwił... Messiemu jeszcze dwa lata mają płacić, czyli w sumie przez cztery lata po odejściu ;)

0

@FCBurnley Prędzej już Nejmar wróci.

0

@MaroBrd Ze dwie bańki za machanie do kibiców.

0

@adrian89 65 mln funtów... czyli jakieś 75mln euro.

0

Już wydają kasę za Osame ;)

1

@Kidd Dokładnie. Teraz jest elegancko.

0

@HypeR Eden Hazard jest wolny...

0

@galix22 Abde na ls ;)

0

@Hrzan Jak Dos Santos, Gai Assulin, Bojan Krkic... może coś z tego będzie, może nic ;)

0

@Arczi87 Dalej to nie zmienia faktu, że to jednak sparing. Jako kibic United obejrzałem sobie rok temu mecz presezonu United Liverpool. No i po zawziętym meczu (w tym zestawieniu też nie ma towarzyskich meczów) wygraliśmy 4:0... a w lidze pamiętne 7:0 w doopsko... ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?