waletpl
Dołączył/a: grudzień 2020
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Sprzedać w piździec wszystko. Stadion zostawić na koniec.
1
@Elvisek Był cały czas, wystarczyło tylko wpłacić wcześniej ustaloną kwotę...
0
@Bananek8 Bo to w stylu Yody być miało.
2
Klub chce uwolnić się od opłacania pensji... Ale jak? Jak rozwiąrzą kontrakt to i tak muszą mu wszystko wypłacić jak nie dojdą do porozumienia.
1
@antymadrista1 Dawno to już ludzie w tym siedzący wyjaśniali. Nie ma darmowych transferów.
1
@mateusz395 Trzech średniaków za topowego zawodnika?
2
@TR3YWAY Ale można też kogoś na ławie zostawić... przepisy mówią, że musi być minimum siedmiu, więc wystawić ośmiu (jakby ktoś czerwo dostał, żeby walkowera nie było) i trzech na ławkę.
1
Ciekawe ile by to go kosztowało. Zerwanie dwuletniego wysokiego kontraktu raczej tanie nie będzie.
1
@JarekS Nie czary, tylko odchodzą goście którzy się raczej nie sprawdzili, czyli nie zasługiwali na takie pensje i nikt inny nie chce też przepłacać. Jakby mieli odejść ci co robią robotę, to ich zarobki raczej były by jeszcze sporo podbite w nowym klubie.
0
@prodigy Ale Messi nie był islamskim afro francuzem.
0
@Kazragore Raczej nie, bo nie będą go sześć lat trzymać.
0
@Hogart Barcę kocha, ale jako rodowity francuz z dziada pradziada, ponoć spokrewniony z Napoleonem, wybrał grę w kraju przodków.
1
@panczo Nie no, może pokarać Barcelone za szastanie kasą ;)
0
@rk Przecież dali zniżkę ;) Bayern za pół sezonu zapłacił 8mln, to dyszka za cały to promo :D
1
@barcelonaLM Jedyny deal z Katarem to chyba będzie sprzedaż Dembele ;)
2
Myślę, że pójdzie Barcelonie na rękę i będzie podział 26:24.
0
@Gallaret Oj tam, Ronaldinho jaki twarzowiec był, a wszyscy go kochali :D
1
Dembele nie gra? Znowu kontuzja?
5
@mekston Skoro strzelał przyszły kapitan MLS... ;)
0
@LioMessi10 Jedni tak inni nie... sporo zawodników już od nich odchodziło jak się bogatsi zgłaszali. Kepa, Herrera, Zubizarreta, Karanka, Laporte, Javi Martinez, Lizarazu...
0
@matt121 Wcale bym się nie zdziwił... Messiemu jeszcze dwa lata mają płacić, czyli w sumie przez cztery lata po odejściu ;)
0
@FCBurnley Prędzej już Nejmar wróci.
0
@MaroBrd Ze dwie bańki za machanie do kibiców.
0
@adrian89 65 mln funtów... czyli jakieś 75mln euro.
0
Już wydają kasę za Osame ;)
1
@Kidd Dokładnie. Teraz jest elegancko.
0
@HypeR Eden Hazard jest wolny...
0
@galix22 Abde na ls ;)
0
@Hrzan Jak Dos Santos, Gai Assulin, Bojan Krkic... może coś z tego będzie, może nic ;)
0
@Arczi87 Dalej to nie zmienia faktu, że to jednak sparing. Jako kibic United obejrzałem sobie rok temu mecz presezonu United Liverpool. No i po zawziętym meczu (w tym zestawieniu też nie ma towarzyskich meczów) wygraliśmy 4:0... a w lidze pamiętne 7:0 w doopsko... ;)