0

Walczą!!!
Dobrze dla meczu. Niech Barca ćwiczy grę pod presją.
Mieli sytuacje? Mieli i nie wkorzystali. To teraz będzie.

0

Lewemu nie udało się sabotować bramki Arujo. Nie zdążył z wyblokiem

0

Brawo Młodzieńcze.

3

Czy na boisku jest Lewy? Bo jest dosłownie niewidoczny. Jaki jest w ogóle jego udział w grze?
Jak jest wrzutka, jego nie ma. Jak jest wycofanie, jego nie ma.

1

@JUNIORcomV2 Zgadzam się całkowicie. Nie można być hipokrytami.
9 min nie wiadomo skąd. Ale można było wytrzymać 1 akcję więcej.
Słuszny karny, a czerwona to powinna być dyskwalifikacja na 5 meczy przynajmniej. Bonebreaker ....aż strach na to patrzeć.

0

@liberoFCB Chciał wypić w kosmos do przodu, a mu Diaz dzióbnął piłkę.

1

@Kapitan hawk BEz przesady. To jest Rayo na Bernabeu. Stawiał na 4:1.
Grają fajny wesoły football. Ale musiałby im siąść mecz życia w obronie, a nie grają defensywnie.

0

@Terroriser Z jednej strony tak. Na zabicie gry ok. Natomiast po jego wejściu gra do przodu (z perspektywy rozegrania) strasznie kulała.
Akurat na takiej zmianie najgorzej wyszedł Lewy, od wejścia którego stworzyliśmy może 3 sytuacje.
I tak rozumiem, że już tak nie graliśmy do przodu, ale z drugiej strony sposób gry Elche się nie zmienił, więc teoretycznie mogliśmy ich pokarać "skutecznym napastnikiem".
Choć trzeba przyznać, że i Lewy nie dawał powodów aby mu zagrywać ciekawe piłki.
Można śmiać się z Ferrana, ale nawet w swojej słabej wersji (nie mówię tu o nieskutecznej) sytuacje zawsze ma. Robert nie koniecznie.

0

@Jarek_psikuta w tym przypadku ostatnim, to należy mu bić brawo. Ma całkowita racje

1

@Kozinho. Święta prawda. Zawsze cos ukuje i wepchnie.
Ale wyglada jakby w ogóle nie czuł tempa akcji. Szybka akcja bokiem a ten orzed polem karnym. Akcja na zatrzymanie na 11 metrze na wycofana pilke? Atakuje linie bramkowy.
Po jego wejsciu przód dosłownie stanął.
Ferran to impotencja skuteczności. Ale miejsce Fermino/Olmom robi.
Lewy jest kulawy wsrod sprinterów.

1

Lewy w ogole jak ciała obce

0

@rudixon01 Lewy nawet jak jest zagranie w pole karne to jest w nim nieobecny
Trashford i jego skuteczność ze strzałów xG 0.5+ jest dramatem i skandale w samo w sobie

1

Narzekaliśmy na Ferrana i brak skuteczności.
Po wejściu Lewego w 15 min. 2 akcje

1

Jak ocenic Trashforda?
Liczby kozackie. Gra srednia. Akcje sam na sam skandaliczne.

0

To jest chore. Bo my tego meczu naprawdę nie wygramy. Szykujcie sie jutro na to ze Barca bedzie wyskakiwać z lodówki i newsami ze z xG 10 straciła punkty

0

@Gibbon_FCB ja sie zgłaszam. Serio. Gorszy niz oni nie będę.

0

@Hasszz to powiedziałem wcześniej. Wpuszczenie go z Bernalem sprawi ze bedzie łzy mieć 2 3 sytuacje do końca meczu.
Tu zdecydowanie nalezalo utrzymac Olmo. Szybciej nawet Fdj który gra bardzo dobry mecz zdjąć. Przesunąć Erica. I zdominować środek.


Kur.....czy Rashford kiedys w sam na sam trafi w bramkę? Który to raz?

0

Jestem w szoku. Co mecz widzimy samolubnych graczy. Egoistów. A dzis im odwaliło. Sam na sam kiwają. Podają. Nie chcą kur...wepchnąć tej pilki do bramki.
Jak stracą punkty to pieszo do Barcelony

0

@Azi wejdzie i gra siadzie. I znowu Lewy nie bedzie mial akcji.
Arujo do składu, za Fdj. Garcia na DM. I heja

0

@Janas11224 zle ty Duńczyka nie obrażaj. On grał dla przyjemności nie dla pieniędzy. Wiec wszystko co osiągnął, zrobił z ambicji i dla siebie.
Nasi kopacze graja dla i za pieniadze. Za taki wystep to Ferran powinien zapłacić klubowi.

0

Ferran potrzebuje chyba psychologa. A całej jego postawie I ruchach widac ze mu sie nie chce. Tak po prostu z obowiązku tam stoi i jak ma pilke blisko to się włącza.

1

Panie Flick. Daj pan Arujo i Erica podwies wyżej na dm. Franek wyżej.
Bo sie kur..mprosimy o stratę punktów
Ferran nie wie juz gdzie pilka leci.

2

4.22 xG
O.o
Ja prdl......dramat.

0

Panie Flick. Bierz pan bat i napie.....ich w szatni. To się nie godzi zawodowych pilkarz.
Takim meczem przegrywa sie mistrzostwo

0

@barca1918 nie no akcje maja zajebiste. Ale cos tam psycha siadła. Chyba wstyd im strzelać łatwe bramki

0

@Keson pomnika znajc zycie wsadza 2

1

Ja prdl co oni mają z psychika. Wszystko na siłę w gore? Kur....dostaw nogę człowieku i samo sie wturla.
Przecież to jest kryminał

0

Brawo Franek ale to powinna byc twoja bramka

0

Co ten Rafał dziś? Pora cos kopnąć w kierunku bramki a nie kolegów obsługiwać.

0

Ferran niech sie obecnie, ogoli, bo gra tak niechlujnie jak wyglada.
Przy tylu sytuacjach to chyba ja i większość z nas by coś wepchneli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?