1

@Consigliere Lewego nie byłoby w tej akcji

2

Ja prdl....nie no śmiech....

0

Czy mogliśmy stracić gola w inny sposob, niż wejscie zawodnika z drugiej linii, gdy my wysoko stoimy? Nie. Bo my tracimy bramki właśnie tak. Statyczna obrona vs biegnąc na gazie, wchodzący zawodnik na pilke rzucona, byle na wolne pole.
Najprostsza akcja świata.

0

Do bramki pelna kontrola.
Po bramce. Nic, to malo powiedziane. Raczje wiekie gufno. Maja problem z wyjście na linię połowy.

0

No cóż. Karny zdaj sie powinien byc.
Aczkolwiek sprytnie Balde.

1

Bez podejścia Fdj wyżej środek nie istnieje.
Po naprawdę fajnym początku to co teraz robimy to dramat.

0

Raz w zyciu. Bez problemowo jak na razie.
ELMO zdecydowanie kozak w blond włosach. Nie w takich gra bo wraca stary dobry Dani grający super pilke.

0

@ali3gator priv

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Haha. Na C+ w multilidze grafika pokazała, że Benfice zabrali 3 pkt :D

0

Rahsforf chciał zabić poprzeczkę?

2

Real papapap.
Ahahaha

0

Co.Pafos walczy to szacun. By teraz ich kibice i na stadionie....wow.

0

Co Pafos walczy o zycie to szacun dla nichm

0

W końcu....coś ....za ciosem Barca.

2

@FcPortoFan1999 Oni położyli większość ekip z top6 w tym sezonie. Wywalają się z tymi potencjalnie słabszymi.

0

@Eto'o9 R10 Zgodzę się. Naszym problemem jest jednak Pedri. Z nim możemy wszystko wygrać. Bez niego ogórków pokonamy, ale nasza gra wygląda marnie jak w 1 połowie.
Szczerze to my potrzebujemy własnie takiego Bernardo Silvy co z piłką minie kogoś i rozegra, nie tylko w tył i do najbliższego jak Fdj. Albo zacznijmy grać Olmo na pozycji Pedriego z Ferminem w składzie.
Jakiś pomysł musimy mieć na to rozegranie.

1

@Frimpong W sumie to tam tak każdy nie jest mocny bo przegrywa. Tylko to nie jest liga 2 zespołów i 18 ogórkowych drużyn. Tam lider nie wygrał aż 8 meczy, a wice 9 z 23.
Dlatego ta liga jest tak mocna.

0

@BHAFCB sa duże szanse na to.

0

Wy tak serio? Frajestrwo? 4senal?
Ludzie. Oni tam nie grają z klubami z budżetem na poziomie 40mln euro sezon i wartością graczy 50mln.
Tam co kolejkę są szlagiery.
Przechodzi Semenyo do MC i z miejsca staje się podstawowym graczem. Tam w średnich zespołach są perełki, a nie klejone składy by wyrobić się w FPP.
Tam zespół z top20 bierze 80 proc kasy jaką dostaje z praw top1. W Hiszpanii top1 bierze 4x tyle co top20.
W tej lidze są co chwilę kryzysy i wymagające spotkania.
Więc nie wiem co to za wyśmiewanie Arsenalu.
Nie grają super meczu. Ale trafili na dzień konia MU, które defacto ociera się o top4

3

Nie możemy wypuścić każdego.
Ludzie. My powoli nie mamy ławki rezerwowych.
Chcecie kolejnych 16/17 z rezerw zabierać? Oni nawet w 4 lidze nie są w stanie już liderować. Może krótkoterminowo to jest ok. Ale w dłuższym rozrachunku nikt nie będzie chciał z lepszych graczy, młodego pokolenia przyjść do Barcy B. I się obudzimy z ręką w nocniku.
Przypomnę tylko, że w "prajmie" to BarcaB wywalczyła bezpośredni awans do LaLiga, który nie mógł się zrealizować przez przepisy.
Obecnie nawet na 3 poziomie nie grają.
A ławkę musimy mieć. Jeśli kogoś wypożyczamy to musimy też sprowadzić.
Marc-André ter Stegen
Wojciech Szczęsny
João Cancelo
Ronald Araújo
Gerard Martín
Marc Casado
Marc Bernal
Robert Lewandowski
Marcus Rashford
Roony Bardghji

Tak wyglądała nasza ławka w meczu z Sociedat. Czym my mamy straszyć w środku pola? Czy mamy jakikolwiek pomysł na granie, jeśli nie ma Pedriego.
Dorzucamy do tego kontuzjowanych:
Gavi
Andreas Christensen
Raphinha

Ot i cała Barcelona. Dziecko z przedszkola przewidzi jakie zmiany trener może zrobić. I poza Cancelo/Lewandowskim zmiany ni jak mają się na zmianę stylu gry.

1

Mówmy co chcemy. To byl naprawdę dobry mecz z naszej strony.
Dużo sytuacji. Straciliśmy mocni kontrolę po 2 bramce i to martwi.
No ale cóż zdarza sie.

0

Eh Cancelo pilka wzdłuż pola brązowego ale przyzwyczajenia do Yamala sprawia ze nikt nie atakuje nawet bramki z drugiej strony

23

Ludzie ogarnijcie się z tym narzekaniem. Czasem po prostu nie wpada.
Teraz kazde zle przyjęcie pilki to juz nieudacznik, kaleka, sabotazysta?

0

Cokolwiek będziemy robić niech nie podają do Fdj. Bo on tylko spoealniq

0

Japrdl znowu słupek? Jakas masakra.

1

Od starty 2 bramki zrobiliśmy jedną akcję. Mega groźną. Ale wyłącznie jedną akcje.
Naprawdę Sociedad się do kupy pozbierał.

0

Niech Balde patrzy jak sie piłkę centrujący.

2

Ale się odpalił Sociedad. Złapali wiatr w żagle, a nam się posypało rozegranie.

0

@Xonar Nie bardzo jest już kto na tej ławce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?