0

@A4ron A nadal zawodnik który podniósł LM jako podstawowy bramkarz.

0

@wyrek Akurat podeszli tak jak u Nas. Z ubawieniem. Raczej Vinciusowi się dostaje i Turasowi. Ale panuje rozśmieszenie.

0

@ZwyklyCuler48 Zapewne więcej "azjatyckich" pubów/lokali powykupowało transmisje angielskich klubów.

9

Rozumiem myślenie typowego kibica. Celta nie chce, bo musi polowe oddać Barcelonie. Serio?
Wszystko się w tej lidze kreci w okół Barcy i Realu?
W sumie gowno znaczy, że Cela ma tyle samo punktów, co zespół na miejscu dający puchary. Bo Cela nie chce płacić Barcelonie. Nie ważne, że Celata może realnie nie mieć zastąpić kim Miguezy. I po transferze, który przeprowadzi brdzie musiala kupić kogos. To nie ważne. Ważne że nie chcą płacić Barcelonie.
Nie ważne, że Mingeza to ich ważny zawodnik i wola go mieć pół roku. Ich cel to nie płacić Barcelonie!!
Brak wam szacunku i docenienia, że wszystkie kluby w tej lidze mają własne cele. Nie koniecznie zbieżne z tymi Barcelonskimi.


0

@directedbyfcb Pokaz tego co się dzieje, gdy piłka po prostu nie chce wpaść.
Szacun dla zespołu z drugiej strony Paryskiej ulicy.

4

@FCB24 To zobacz gdzie w tej akcji stoi Rashford i Olmo. Co robią gdy ta akcja się zawiązuje na lewym skrzydle Realu. Skandaliczna gra obu naszych ofensywnych zawodników.
Naprawdę powinniśmy się cieszyć z impotencji strzeleckiej Madryciaków.

6

@AdrianFCB10 Ostatnio przegrywa bardzo dużo pojedynków 1v1. Ale swój wkład w mecz ma. Dziś większość po 1 połowie na niego złożeczyła, ale po obejrzeniu skrótów należy przyznać, że w kluczowych akcjach brał zawsze udział.

0

@Szmulek Bo prawdę powiedzieli. Tyle co Real miał z takiej gry, to powinniśmy się cieszyć x2. Stary Real z 2 akcji strzeliłby nam 3 bramki.
Naprawdę nasza gra wyglądała w obronie dramatycznie. Bali się tego Vinciusa szturchnąć. Ale też trzeba przyznać, że koleś miał dziś dzień konia wyścigowego. Nawet szybki Raphinhia przegrał z nim wyścig, wybijając w ostatnim momencie piłkę wślizgiem.
Były też niezrozumiałem sytuacje jak np. to co zrobił Rashford z Olmo, chwilę przed główką Caseresa. To jest EL SCANDAL. Mou (którego nie znoszę), to by ich za to do końca sezonu przytrzymał na ławce. Po prostu odwalili taką manianę, że głowa mała. Fermin też np. przy golu Viniego słusznie chciał biegącego z piłką Gonzalo (?) przewrócić taktycznie. Ale po nieudanej akcji całkowicie odpuścił pomoc. Stanął, a pomijając samą bramkę Viniego, to tam z prawej strony dobiegło jeszcze 4 graczy Realu, przy czym tylko dwóch naszych. Przy golu Gonzalo tak samo Cubarsi (?) stał dalej od bramki niż On. To druga taka sytuacja, gdzie daje sobie to samo zrobić przy rożnym. Wcześniej było to w lidze i też skończyło się bramką.
Jedynym pozytywem jest to, że bezbarwny mecz zagrał Balde. Bo kiedy coś daje z przodu, to zazwyczaj z tyłu jest padaka. W tym meczu powstrzymał się od błędów, ale szczerze to nie wiem czy prawym skrzydłem poszła choć jedna akcja Realu.

0

@Sergio_Devils Serio?A nie było przy czym? Koleś przedryblował połowę połowy i 4 broniących graczy. Piękna bramka, czy chcemy czy nie.
Dziwne byłoby gdyby się podniecali bramkami Raphinhi, Lewego, a olewali te dla Realu.
Dla tych co nie rozumieją, te ciągłe gadanie o karnych też było pod program antenowy życzeniowe. Bo dla widowiska gol na 3.3 dla Realu, były czymś pięknym. Dla nas niekoniecznie, ale dla białej części kibicowskiej tak. Dla organizatorów. Dla transmisji.
Z naszej perspektywy to stara Barcelona zapodałaby im taką tiki takę, że piłki by nie dotknęli. Zamiast tego mieliśmy emocjonująca akcję Rashforda, której spartolenie mogło kosztować nas puchar.

3

@PatrychoO Larsson.

0

@peetwithbarca Czy dzisiaj zobaczyliśmy choć jedną udaną pułapkę offsidową? 0? 1?
A Real dwie sytuacje (Vinciusa, Gonzalo) z naszego wysokiego ustawienia miał.
W drugiej połowie była taka sytuacja, gdzie widać, że Eric wolał się cofnąć dwa kroki nim przeciwnik ruszył, niż próbować pułapki.
Dziś to nie był typowy mecz Flickowskiej obrony. I bogu dzięki. Bo i tak nasza prawa strona w defensywie wyglądała dramatycznie.
A za to co zrobili Olmo z Rashfordem przy tej nieudanej setce Caseresa, to należałoby ich na pal wbić.
Skandaliczne zachowanie obu graczy!!! Ich reakcja jak piłka do niego szła, bezcenna dla szkoleniówki. Pokazać, i pasem na dupę.

0

Oni Inter się na serio przypomniał. Nie strzelamy dogodnej. A przeciwnika ma setkę

1

Ja pierdo.....to lepiej mógł pobiec w narożnik. Aż się mecz z Interem i strzał Yamal przypomina. Maria. Kur....to trzeba trafić w światło bramki albo bramkarza. Cokolwiek

0

Słuszna czerwień. Choć i bez by się wytłumaczył. Na stojąca nogę. W piszczel. Trochę go odcięło kur....
Po co w takiej pozycji piłki na boisku.

Arujo na ten moment? Albo go zbuduje. Albo ten popełni błąd i koniec kariery. Ryzykownie

1

Doliczy 7 i tyle. Pytamy 10 bo strzelimy.

0

Yamal kur..... Rusz dupsko a nie stoisz przy akcji i drepczesz.

0

@BISHBASHBOSH asystę 2 stopnia zaliczył

1

@sk13 Boniego już nie ma na boaku

0

@beter2 pokazali w 1 połowie co wypompowany zespół potrafi zrobić vs nasza obrona .

0

@derus w 1 połowie dwa podania na setkę. Dlw drugiej piętką do Olmo gdzie ten zagrał za słabo na stuprocentowe wypuszczenie Raphy. Znalezienie się w sytuacji gdzie zasłabł zagrał na wychodzącego na setkę Raphinihe 5 min później.
Statystycznie dobry mecz. Tylko przegrywa wszystkie pojedynki prawie jeden na jeden. No i Vincius gra wyśmienicie więc wygląda to źle dla niego.

0

Panie Flickr tak jak zawsze proszę o zmiany i reakcje to nie wiem czy tu cokolwiek nalezy zmieniac. Jeśli będzie 4.2 to poproszę Arujo

0

@RobsonPL zgadzam się.

0

@zaba107 nie raczej nie. Dla widowiska i dla TV opłacalny jest remis

0

Zmieścił to.....

4

Boże bramka Messiego się przypomniała. Czemu to nie wpadło.

0

@RymsonPL bo zwracasz uwagę tylko na wygrane dryblingi. Dziś Vincius go nakrywa ale gra. Ale Yamal zagra w 1 połowie dwa kluczowe otwierające podania dla Raphini.

0

@Sinirsey Termin zdecydowanie powinien zejść. O ile do przodu przyzwoicie. To w ogóle nie wraca do obrony

2

Erik sam się z gry wyklucza. Miał pewnie iść wyżej za Fdj jak Arujo wejdzie do obrony. A teraz po żółtej to on zejdzie.
Mieliśmy kontrolę nad meczem a zaczęliśmy grać w grę Realu i się kopać po nogach.

0

@Gohan93 bez przesady. Zwykły faul taktyczny

0

Brawo kur....środkowy obrońca żółta kartke za gadki. Czy mozna byc bardziej głupim?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?