1

Chyba najbardziej przereklamowany zawodnik na świecie na 6. miejscu!

0

Za co ten Ramos tak wysoko?

1

To jest na szczęście mój pierwszy i ostatni komentarz w tej sprawie i tak wszyscy dobrze wiemy kto jest najlepszy ;)

6

Ta ZP to jest nagroda za najlepszego zawodnika roku, czy najlepszego strzelca LM? Bo właściwie jedyny argument, który słyszę za Ronaldo to, to że zdobył dużo bramek w LM.

0

Nie radzę obstawiać NBA, przed Nowym Rokiem. Drużyny jeszcze nie są do końca zgrane, dużo kontuzji, naprawdę dużo niespodzianek się trafia. Lepiej obstawiać np. NFL, gdzie niedługo zaczną się play-offy

0

Na banknotach był Neymar

7

No skoro był na nich Neymar to raczej nie...

5

Tylko , że różnica jest taka , że Barca wygrała swoją grupę LM , a Real jest 4 w La Liga

1

Jak to mówi przysłowie "za darmo to i ocet słodki" :)

5

Również oglądałem. Komentował chyba Alexi Lalas, były reprezentant USA ;)

14

Oczywiście w pierwszej ciekawostce chodzi o LM ;)

0

Ja akurat nigdy za Denisem nie przepadałem, za to rożne od kiedy je bije, to uważam, że robi to najlepiej w klubie

0

Uwielbiam rożne Denisa :)

1

Czemu znowu Gomes po lewej, a Denis po prawej stronie? Przecież to sensu nie ma

1

Pique

1

Dokładnie. Najbardziej nie rozumiem braku powołania Cucu. Mamy tylko 2 zdrowych stoperów, Digne może grać na ŚO, więc czemu nie powołać Cucu, wystawić go na LO, a Digne na środek? Nie rozumiem kompletnie

0

To tyczyło się tylko środkowych obrońców. Wielu zawodników, m.in. Alena, Cucu, czy Palencia, mogło zostać powołanych

2

Jestem jak najbardziej za transferem Arthura, ale czy nie wyklucza on jednoczesnego zakupu Coutinho i Miny, z powodu limitu zawodników spoza UE?

2

Mój ulubiony komentator < 3

0

Ramos, Carvajal i Casemiro nie zagrają

1

Szkoda, że nie jest z powrotem -10, ale nie ma co zbytnio narzekać :D

0

Sam nie wiedziałem, że Kinga Achruk jest z Kraśnika :O

7

Brawo Polki! Wygrywamy z Szwecją!

0

Mógłby ktoś napisać jak wyglądala gra naszych w 1. Połowie?

2

Tak to on :D

0

Ja bym chyba Busiego odrzucił. Grał nawet w 1. składzie w finale LM

1

Ale w Reus, więc myślałem, że może się kolega wybierze

0

Diafra Sakho

6

A jak wyjdziemy z drugiego, to zamiast Niemiec czeka Brazylia :D

0

Jako, że Barcelona B gra w Reus, a jak wiadomo jesteś tutaj ekspertem od naszych rezerw, to wybierasz się na mecz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?