Ta ZP to jest nagroda za najlepszego zawodnika roku, czy najlepszego strzelca LM? Bo właściwie jedyny argument, który słyszę za Ronaldo to, to że zdobył dużo bramek w LM.
Nie radzę obstawiać NBA, przed Nowym Rokiem. Drużyny jeszcze nie są do końca zgrane, dużo kontuzji, naprawdę dużo niespodzianek się trafia. Lepiej obstawiać np. NFL, gdzie niedługo zaczną się play-offy
Dokładnie. Najbardziej nie rozumiem braku powołania Cucu. Mamy tylko 2 zdrowych stoperów, Digne może grać na ŚO, więc czemu nie powołać Cucu, wystawić go na LO, a Digne na środek? Nie rozumiem kompletnie
1
Chyba najbardziej przereklamowany zawodnik na świecie na 6. miejscu!
0
Za co ten Ramos tak wysoko?
1
To jest na szczęście mój pierwszy i ostatni komentarz w tej sprawie i tak wszyscy dobrze wiemy kto jest najlepszy ;)
6
Ta ZP to jest nagroda za najlepszego zawodnika roku, czy najlepszego strzelca LM? Bo właściwie jedyny argument, który słyszę za Ronaldo to, to że zdobył dużo bramek w LM.
0
Nie radzę obstawiać NBA, przed Nowym Rokiem. Drużyny jeszcze nie są do końca zgrane, dużo kontuzji, naprawdę dużo niespodzianek się trafia. Lepiej obstawiać np. NFL, gdzie niedługo zaczną się play-offy
0
Na banknotach był Neymar
7
No skoro był na nich Neymar to raczej nie...
5
Tylko , że różnica jest taka , że Barca wygrała swoją grupę LM , a Real jest 4 w La Liga
1
Jak to mówi przysłowie "za darmo to i ocet słodki" :)
5
Również oglądałem. Komentował chyba Alexi Lalas, były reprezentant USA ;)
14
Oczywiście w pierwszej ciekawostce chodzi o LM ;)
0
Ja akurat nigdy za Denisem nie przepadałem, za to rożne od kiedy je bije, to uważam, że robi to najlepiej w klubie
0
Uwielbiam rożne Denisa :)
1
Czemu znowu Gomes po lewej, a Denis po prawej stronie? Przecież to sensu nie ma
1
Pique
1
Dokładnie. Najbardziej nie rozumiem braku powołania Cucu. Mamy tylko 2 zdrowych stoperów, Digne może grać na ŚO, więc czemu nie powołać Cucu, wystawić go na LO, a Digne na środek? Nie rozumiem kompletnie
0
To tyczyło się tylko środkowych obrońców. Wielu zawodników, m.in. Alena, Cucu, czy Palencia, mogło zostać powołanych
2
Jestem jak najbardziej za transferem Arthura, ale czy nie wyklucza on jednoczesnego zakupu Coutinho i Miny, z powodu limitu zawodników spoza UE?
2
Mój ulubiony komentator < 3
0
Ramos, Carvajal i Casemiro nie zagrają
1
Szkoda, że nie jest z powrotem -10, ale nie ma co zbytnio narzekać :D
0
Sam nie wiedziałem, że Kinga Achruk jest z Kraśnika :O
7
Brawo Polki! Wygrywamy z Szwecją!
0
Mógłby ktoś napisać jak wyglądala gra naszych w 1. Połowie?
2
Tak to on :D
0
Ja bym chyba Busiego odrzucił. Grał nawet w 1. składzie w finale LM
1
Ale w Reus, więc myślałem, że może się kolega wybierze
0
Diafra Sakho
6
A jak wyjdziemy z drugiego, to zamiast Niemiec czeka Brazylia :D
0
Jako, że Barcelona B gra w Reus, a jak wiadomo jesteś tutaj ekspertem od naszych rezerw, to wybierasz się na mecz?