22 listopada 2017, 19:43
2
Miejmy nadzieje
22 listopada 2017, 19:40
1
Bez Messiego. O proszę
22 listopada 2017, 18:06
7
Nie, tamten to był Jacek Laskowski. Dzisiaj komentuje Szpaku i Juskowiak
19 listopada 2017, 14:51
0
Mnie bardzo cieszy, że nie gra on w pierwszym składzie. Od 1. minuty zbyt dobrze się nie spisuje, za to rola jokera wychodzi mu świetnie :)
19 listopada 2017, 10:30
4
Podobna sytuacja jak w tamtym sezonie z Andre Gomesem. Villareal, Atletico, PSG
18 listopada 2017, 23:14
Od kiedy Ćwiąkała jest za Realem? Przecież zawsze mówił, że bliżej mu do Barcelony
18 listopada 2017, 18:01
Szczególnie, że jest kontuzjowany...
18 listopada 2017, 18:00
Suarez prawie Hat-Trick po dobitkach :D
18 listopada 2017, 17:58
Vidal tragedia...
18 listopada 2017, 17:25
Mam nadzieję, że się odwołają od tej kartki
18 listopada 2017, 16:56
Umtiti :O
18 listopada 2017, 16:27
Ponad 2 godziny różnicy w zachodzie słońca między Madrytem i Warszawą
18 listopada 2017, 16:21
No, bo Hiszpania jest tak jakby od nas troszkę na zachód
18 listopada 2017, 16:17
Błąd z rozpoczęcia :D
15 listopada 2017, 06:36
25
Co raczej chyba nie tłumaczy , że Messi jest na 4 miejscu , Modrić na 3 , a Ramos na 5
14 listopada 2017, 21:42
Zbyt podobne do tych z sezonu 16/17
14 listopada 2017, 19:04
Nie widzę tam meczu piłki nożnej, ew. futbolu amerykańskiego, baseballu czy koszykówki ;)
14 listopada 2017, 16:23
Mój znajomy został w wieku 15, ale rocznikowo miał już 16
14 listopada 2017, 14:49
6
Gorzej od Żewłakowa być nie może
14 listopada 2017, 13:04
30
Jeśli chcą jak najtaniej , to Barca jest idealnym klubem do takich transakcji ; )
12 listopada 2017, 11:15
Lucho jaki wesoły na tym zdjęciu :D
11 listopada 2017, 19:47
Pamiętam jak niektórzy pisali, że w Celtics nie będzie miał kto bronić, a tu 11 zwycięstw z rzędu i najlepsza defensywa w lidzę ;)
11 listopada 2017, 11:11
8
Jedna z najpiękniejszych rzeczy - "Boże coś Polskę " po mszy za ojczyznę :)
10 listopada 2017, 21:42
3
Juskowiaka się bardzo miło słucha . Ja to ogólnie mam do niego sympatię, bo nasz trener zawsze się chwali , że grał przeciwko niemu w 1. Lidze : D
10 listopada 2017, 20:08
28
Tylko, że to pierwsza kontuzja w karierze Dembele, a Bale już w samym Realu miał ich 19
8 listopada 2017, 21:46
Nie ma chyba osoby, która by z Żewłakowem wykręciła dobry komentarz
8 listopada 2017, 21:19
Rok temu Donald J. Trump został wybrany na prezydenta USA!
7 listopada 2017, 22:33
Spoiler z WWE Smackdown!AJ Styles mistrzem WWE!
7 listopada 2017, 18:50
30 minut się nad tym zastanawiałem, aż uświadomiłem sobie, że tam jest zawałowiec, a nie zamachowiec XD
6 listopada 2017, 22:34
Rewanż SPH w 2011 z Realem. Pewnie tylko dlatego, że byłem na tym meczu :D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
2
Miejmy nadzieje
1
Bez Messiego. O proszę
7
Nie, tamten to był Jacek Laskowski. Dzisiaj komentuje Szpaku i Juskowiak
0
Mnie bardzo cieszy, że nie gra on w pierwszym składzie. Od 1. minuty zbyt dobrze się nie spisuje, za to rola jokera wychodzi mu świetnie :)
4
Podobna sytuacja jak w tamtym sezonie z Andre Gomesem. Villareal, Atletico, PSG
1
Od kiedy Ćwiąkała jest za Realem? Przecież zawsze mówił, że bliżej mu do Barcelony
2
Szczególnie, że jest kontuzjowany...
1
Suarez prawie Hat-Trick po dobitkach :D
0
Vidal tragedia...
0
Mam nadzieję, że się odwołają od tej kartki
0
Umtiti :O
0
Ponad 2 godziny różnicy w zachodzie słońca między Madrytem i Warszawą
1
No, bo Hiszpania jest tak jakby od nas troszkę na zachód
0
Błąd z rozpoczęcia :D
25
Co raczej chyba nie tłumaczy , że Messi jest na 4 miejscu , Modrić na 3 , a Ramos na 5
1
Zbyt podobne do tych z sezonu 16/17
0
Nie widzę tam meczu piłki nożnej, ew. futbolu amerykańskiego, baseballu czy koszykówki ;)
1
Mój znajomy został w wieku 15, ale rocznikowo miał już 16
6
Gorzej od Żewłakowa być nie może
30
Jeśli chcą jak najtaniej , to Barca jest idealnym klubem do takich transakcji ; )
1
Lucho jaki wesoły na tym zdjęciu :D
1
Pamiętam jak niektórzy pisali, że w Celtics nie będzie miał kto bronić, a tu 11 zwycięstw z rzędu i najlepsza defensywa w lidzę ;)
8
Jedna z najpiękniejszych rzeczy - "Boże coś Polskę " po mszy za ojczyznę :)
3
Juskowiaka się bardzo miło słucha . Ja to ogólnie mam do niego sympatię, bo nasz trener zawsze się chwali , że grał przeciwko niemu w 1. Lidze : D
28
Tylko, że to pierwsza kontuzja w karierze Dembele, a Bale już w samym Realu miał ich 19
7
Nie ma chyba osoby, która by z Żewłakowem wykręciła dobry komentarz
30
Rok temu Donald J. Trump został wybrany na prezydenta USA!
6
Spoiler z WWE Smackdown!
AJ Styles mistrzem WWE!
7
30 minut się nad tym zastanawiałem, aż uświadomiłem sobie, że tam jest zawałowiec, a nie zamachowiec XD
0
Rewanż SPH w 2011 z Realem. Pewnie tylko dlatego, że byłem na tym meczu :D