6 listopada 2017, 21:53
1
Inter w 2010. Pamiętam jak obudziłem dom przy bramce Bojana, a potem się okazało, że Toure "zagrał ręką"
4 listopada 2017, 12:25
0
Ramblowicze! Gdzie dziś w Krakowie można meczyk Barcy obejrzeć?
4 listopada 2017, 07:27
2
Ale Celtics mają serię! 7 zwycięstw z rzędu po pokonaniu OKC :)
2 listopada 2017, 21:11
4
Pozdrawiam z Krakowa. Pierwszy raz tutaj i naprawdę jest to piękne miasto :)
2 listopada 2017, 21:10
Tak dokładnie. Dzięki wam za odpowiedź ; )
2 listopada 2017, 16:48
Pamiętacie może jak nazywał się program Wojciecha Jagody i Sergiusza Ryczela na NSport, gdzie analizowali akcje z meczów LM?
2 listopada 2017, 06:42
Houston Astros pokonali LA Dodgers 5-1 w 7. spotkaniu World Series i zostali mistrzami MLB!
1 listopada 2017, 09:35
LA Dodgers pokonali Houston Astros 3-1 i wyrównali stan serii na 3-3. Juz w nocy o 1.20 Game 7 , który zdecyduje , która drużyna wygra World Series!
1 listopada 2017, 09:25
34
Trochę ciężko , żeby był to Olympiakos skoro w grupie mieliśmy Benficę, Spartak i Celtic
31 października 2017, 22:34
Deulofeu...
31 października 2017, 22:14
Suarez... Jak trzeba podać to strzela, trzeba strzelać to podaje
31 października 2017, 22:04
Czemu Suarez znowu nie strzelał?
31 października 2017, 21:08
8
Orłowski to chyba pierwszy komentator , który dobrze odmienia imię Digne. Lucasa, a nie Luci
31 października 2017, 21:01
Umtiti co wyczyścił :O
31 października 2017, 08:09
Mamy całkiem ciekawy trade w NFL. Jimmy Garoppolo w 49ers za wybór w 2 rundzie draftu w 2018!
30 października 2017, 10:09
Dzisiaj w nocy Houston Astros pokonali w świetnym meczu LA Dodgers i wyszli na prowadzenie w serii 3-2. Od zwycięstwa w World Series dzieli ich tylko 1 wygrana!
29 października 2017, 16:31
No troszkę u nas powiewa ;)
29 października 2017, 16:24
Ale ta La Liga ustawia wszystko przeciw Realowi wg Jareczka. Grają w Katalonii, w niedzielę, o tej samej godzinie co Jaga i VP. Biedny Jaruś...
29 października 2017, 14:26
Dla zainteresowanych: Właśnie zaczyna się mecz NFL pomiędzy Vikings i Browns w Londynie ;)
29 października 2017, 13:15
Bo Bueno gra w Juvenilu A ;)
28 października 2017, 23:16
Leganes ma przydomek "ogórki " :)
28 października 2017, 23:04
Wiem, że Leganes nie jest łatwym przeciwnikiem, ale mecz z Sevillą to chyba jedyna okazja na wykartkowanie się Samu
28 października 2017, 22:39
33
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/22894179_1201396686626893_6271149631353525058_n.jpg?oh=c6c7a2c3f6a7a9cbf085dd2dbe708f76&oe=5AAFFDBA Klasycznie :D
28 października 2017, 22:35
Ale my gramy we wtorek z Olympiakosem
28 października 2017, 22:34
Ale akcja zaczęła się oczywiście od Roberto!
28 października 2017, 22:27
Kocham Cię Marku Andrzeju < 3
28 października 2017, 22:03
3
Jak ja nienawidzę tych fauli na bramkarzach. Przecież tu prędzej faul Kepy był
28 października 2017, 21:05
Ale nas MATS ratuje
28 października 2017, 20:57
Ale Busi jest genialny :O
28 października 2017, 20:43
2 pierwsze zespoły mają po 2 porażki*
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Inter w 2010. Pamiętam jak obudziłem dom przy bramce Bojana, a potem się okazało, że Toure "zagrał ręką"
0
Ramblowicze! Gdzie dziś w Krakowie można meczyk Barcy obejrzeć?
2
Ale Celtics mają serię! 7 zwycięstw z rzędu po pokonaniu OKC :)
4
Pozdrawiam z Krakowa. Pierwszy raz tutaj i naprawdę jest to piękne miasto :)
1
Tak dokładnie. Dzięki wam za odpowiedź ; )
2
Pamiętacie może jak nazywał się program Wojciecha Jagody i Sergiusza Ryczela na NSport, gdzie analizowali akcje z meczów LM?
0
Houston Astros pokonali LA Dodgers 5-1 w 7. spotkaniu World Series i zostali mistrzami MLB!
0
LA Dodgers pokonali Houston Astros 3-1 i wyrównali stan serii na 3-3. Juz w nocy o 1.20 Game 7 , który zdecyduje , która drużyna wygra World Series!
34
Trochę ciężko , żeby był to Olympiakos skoro w grupie mieliśmy Benficę, Spartak i Celtic
0
Deulofeu...
0
Suarez...
Jak trzeba podać to strzela, trzeba strzelać to podaje
0
Czemu Suarez znowu nie strzelał?
8
Orłowski to chyba pierwszy komentator , który dobrze odmienia imię Digne. Lucasa, a nie Luci
1
Umtiti co wyczyścił :O
0
Mamy całkiem ciekawy trade w NFL. Jimmy Garoppolo w 49ers za wybór w 2 rundzie draftu w 2018!
0
Dzisiaj w nocy Houston Astros pokonali w świetnym meczu LA Dodgers i wyszli na prowadzenie w serii 3-2. Od zwycięstwa w World Series dzieli ich tylko 1 wygrana!
0
No troszkę u nas powiewa ;)
0
Ale ta La Liga ustawia wszystko przeciw Realowi wg Jareczka. Grają w Katalonii, w niedzielę, o tej samej godzinie co Jaga i VP. Biedny Jaruś...
0
Dla zainteresowanych: Właśnie zaczyna się mecz NFL pomiędzy Vikings i Browns w Londynie ;)
1
Bo Bueno gra w Juvenilu A ;)
4
Leganes ma przydomek "ogórki " :)
1
Wiem, że Leganes nie jest łatwym przeciwnikiem, ale mecz z Sevillą to chyba jedyna okazja na wykartkowanie się Samu
33
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/22894179_1201396686626893_6271149631353525058_n.jpg?oh=c6c7a2c3f6a7a9cbf085dd2dbe708f76&oe=5AAFFDBA
Klasycznie :D
1
Ale my gramy we wtorek z Olympiakosem
2
Ale akcja zaczęła się oczywiście od Roberto!
0
Kocham Cię Marku Andrzeju < 3
3
Jak ja nienawidzę tych fauli na bramkarzach. Przecież tu prędzej faul Kepy był
0
Ale nas MATS ratuje
1
Ale Busi jest genialny :O
0
2 pierwsze zespoły mają po 2 porażki*