1

Inter w 2010. Pamiętam jak obudziłem dom przy bramce Bojana, a potem się okazało, że Toure "zagrał ręką"

0

Ramblowicze! Gdzie dziś w Krakowie można meczyk Barcy obejrzeć?

2

Ale Celtics mają serię! 7 zwycięstw z rzędu po pokonaniu OKC :)

4

Pozdrawiam z Krakowa. Pierwszy raz tutaj i naprawdę jest to piękne miasto :)

1

Tak dokładnie. Dzięki wam za odpowiedź ; )

2

Pamiętacie może jak nazywał się program Wojciecha Jagody i Sergiusza Ryczela na NSport, gdzie analizowali akcje z meczów LM?

0

Houston Astros pokonali LA Dodgers 5-1 w 7. spotkaniu World Series i zostali mistrzami MLB!

0

LA Dodgers pokonali Houston Astros 3-1 i wyrównali stan serii na 3-3. Juz w nocy o 1.20 Game 7 , który zdecyduje , która drużyna wygra World Series!

34

Trochę ciężko , żeby był to Olympiakos skoro w grupie mieliśmy Benficę, Spartak i Celtic

0

Deulofeu...

0

Suarez...
Jak trzeba podać to strzela, trzeba strzelać to podaje

0

Czemu Suarez znowu nie strzelał?

8

Orłowski to chyba pierwszy komentator , który dobrze odmienia imię Digne. Lucasa, a nie Luci

1

Umtiti co wyczyścił :O

0

Mamy całkiem ciekawy trade w NFL. Jimmy Garoppolo w 49ers za wybór w 2 rundzie draftu w 2018!

0

Dzisiaj w nocy Houston Astros pokonali w świetnym meczu LA Dodgers i wyszli na prowadzenie w serii 3-2. Od zwycięstwa w World Series dzieli ich tylko 1 wygrana!

0

No troszkę u nas powiewa ;)

0

Ale ta La Liga ustawia wszystko przeciw Realowi wg Jareczka. Grają w Katalonii, w niedzielę, o tej samej godzinie co Jaga i VP. Biedny Jaruś...

0

Dla zainteresowanych: Właśnie zaczyna się mecz NFL pomiędzy Vikings i Browns w Londynie ;)

1

Bo Bueno gra w Juvenilu A ;)

4

Leganes ma przydomek "ogórki " :)

1

Wiem, że Leganes nie jest łatwym przeciwnikiem, ale mecz z Sevillą to chyba jedyna okazja na wykartkowanie się Samu

1

Ale my gramy we wtorek z Olympiakosem

2

Ale akcja zaczęła się oczywiście od Roberto!

0

Kocham Cię Marku Andrzeju < 3

3

Jak ja nienawidzę tych fauli na bramkarzach. Przecież tu prędzej faul Kepy był

0

Ale nas MATS ratuje

1

Ale Busi jest genialny :O

0

2 pierwsze zespoły mają po 2 porażki*

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?